Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Jēkabpils pilsētas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Jēkabpils pilsētas domes 2016. gada 11. augusta saistošie noteikumi Nr. 25 "Grozījumi Jēkabpils pilsētas domes 2013.gada 24.oktobra saistošajos noteikumos Nr.51 "Jēkabpils sabiedriskās kārtības noteikumi"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 19.08.2016., Nr. 160 https://www.vestnesis.lv/op/2016/160.9

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Amatu konkursu ziņas

Skatīt visus oficiālos paziņojumus šajā grupā

Vēl šajā numurā

19.08.2016., Nr. 160

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Jēkabpils pilsētas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 25

Pieņemts: 11.08.2016.

OP numurs: 2016/160.9

2016/160.9
RĪKI

Jēkabpils pilsētas domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 1 Pēdējās nedēļas laikā 1 Visi

Jēkabpils pilsētas domes saistošie noteikumi Nr.25

Jēkabpilī 2016.gada 11.augustā

Grozījumi Jēkabpils pilsētas domes 2013.gada 24.oktobra saistošajos noteikumos Nr.51 "Jēkabpils sabiedriskās kārtības noteikumi"

Izdoti saskaņā ar likuma "Par pašvaldībām"
15.panta pirmās daļas 2.punktu,
43.panta pirmās daļas 4., 5., 6., 9., 10., 11. un 13.punktu,
Pirotehnisko izstrādājumu aprites likuma
17.panta piekto daļu

Izdarīt Jēkabpils pilsētas domes 2013.gada 24.oktobra saistošajos noteikumos Nr.51 "Jēkabpils sabiedriskās kārtības noteikumi" (Latvijas Vēstnesis, 2013, 248.nr.; 2014, 46.nr.; 2015, 133.nr., 2015, 234.nr.) šādus grozījumus:

1. Svītrot no norādes uz noteikumu izdošanas tiesisko pamatu skaitļus un vārdus "15.panta pirmās daļas 2.punktu,";

2. Papildināt noteikumus ar 4.5.apakšpunktu šādā redakcijā:

"4.5. Ubagošana – žēlastības dāvanu (naudas) lūgšana publiskā vietā, aktīvā vai pasīvā veidā demonstrējot galēju nabadzību vai citādā veidā mēģinot iežēlināt garāmgājējus.";

3. Papildināt noteikumus ar 7.36.apakšpunktu šādā redakcijā:

"7.36. Par atrašanos publiskā vietā ar atvērtu vai vaļēju alus vai cita alkoholiskā dzēriena iepakojumu, izņemot vietas, kur alkoholisko dzērienu tirdzniecību atļāvusi pašvaldība, izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu līdz 70 euro.";

4. Papildināt noteikumus ar 7.37.apakšpunktu šādā redakcijā:

"7.37. Par ubagošanu tuvāk par 15 metriem no ieejas tirdzniecības centros, valsts vai pašvaldības iestādēs, uz ietvēm, laukumiem, ceļa braucamās daļas, sabiedriskajā transportā vai tā pieturvietās, vai citādā uzmācīgā veidā (izņemot vietas pie dievnamiem, kur ubagot ir atļāvusi attiecīgās reliģiskās organizācijas vadība), izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu līdz 15 euro."

Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāja
vietnieks sociālos jautājumos J.Raščevskis

 

Jēkabpils pilsētas domes 11.08.2016. saistošo noteikumu Nr.25 "Grozījumi Jēkabpils pilsētas domes 2013.gada 24.oktobra saistošajos noteikumos Nr.51 "Jēkabpils sabiedriskās kārtības noteikumi"
paskaidrojuma raksts

Paskaidrojuma raksta sadaļas

Norādāmā informācija

1. Projekta nepieciešamības pamatojums Jēkabpils pilsētas pašvaldības teritorijā arvien biežāka parādība ir ubagošana. Personas, izmantojot savu izskatu, iežēlina garāmgājējus, šādā veidā cenšoties sev nodrošināt iztiku vai iegūt materiālas vērtības. Nepieciešams ierobežot ubagošanu vietās, kur šo personu atrašanās traucē vai apdraud satiksmes dalībniekus, tai skaitā gājējus. Maznodrošinātām un trūcīgām personām ir iespēja saņemt sociālo palīdzību, tajā skaitā pārtiku, tāpēc ubagot nav nepieciešams.
Saistošajos noteikumos nepieciešams paredzēt atbildību par personas atrašanos publiskā vietā ar atvērtiem alus vai alkoholisko dzērienu iepakojumiem.
2. Īss projekta satura izklāsts Saistošajos noteikumos noteikta atbildība par ubagošanu un atrašanos publiskā vietā ar atvērtu alus vai alkoholisko dzērienu iepakojumu
3. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz pašvaldības budžetu Saistošo noteikumu grozījumi nepiedāvā būtiskas izmaiņas attiecībā uz pašvaldības budžetu. Nav nepieciešamības veidot jaunas institūcijas vai paplašināt esošo institūciju kompetenci.
4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā Nav attiecināms.
5. Informācija par administratīvajām procedūrām Saistošie noteikumi līdzšinējo kārtību nemainīs.
6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Ņemti vērā Jēkabpils pilsētas pašvaldības policijas priekšlikumi.

Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāja
vietnieks sociālos jautājumos J.Raščevskis

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!