Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Liepājas pilsētas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Liepājas pilsētas domes 2016. gada 19. maija saistošie noteikumi Nr. 11 "Par mājas (istabas) dzīvnieku reģistrāciju Liepājas pilsētas pašvaldībā". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 31.05.2016., Nr. 104 https://www.vestnesis.lv/op/2016/104.13

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Amatu konkursu ziņas

Skatīt visus oficiālos paziņojumus šajā grupā

Vēl šajā numurā

31.05.2016., Nr. 104

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Liepājas pilsētas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 11

Pieņemts: 19.05.2016.

OP numurs: 2016/104.13

2016/104.13
RĪKI

Liepājas pilsētas domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 2 Pēdējās nedēļas laikā 2 Visi

Liepājas pilsētas domes saistošie noteikumi Nr.11

Liepājā 2016.gada 19.maijā (prot. Nr.6, 12.§)

Par mājas (istabas) dzīvnieku reģistrāciju Liepājas pilsētas pašvaldībā

Izdoti saskaņā ar Ministru kabineta
2011.gada 21.jūnija noteikumu Nr.491
"Mājas (istabas) dzīvnieku
reģistrācijas kārtība" 3. un 11.punktu

1. Saistošie noteikumi nosaka kārtību, kādā Liepājas pilsētas pašvaldība reģistrē mājas (istabas) dzīvniekus – suņus, kaķus un mājas (istabas) seskus, kā arī nosaka pašvaldības institūciju, kas veic Ministru kabineta 2011.gada 21.jūnija noteikumu Nr.491 "Mājas (istabas) dzīvnieku reģistrācijas kārtība" izpildes uzraudzību un kontroli.

2. Liepājas pilsētas pašvaldība mājas (istabas) dzīvnieka reģistrāciju veic pēc vienreizējas valsts nodevas un ikgadējās pašvaldības nodevas par dzīvnieka turēšanu samaksas.

3. Lai datubāzē reģistrētu mājas (istabas) dzīvnieku, tā īpašnieks vietējās pašvaldības darbiniekam uzrāda personu apliecinošu dokumentu (juridiskās personas pilnvarotā persona – arī atbilstošu pilnvarojumu) un mājas (istabas) dzīvnieka pasi vai aizpildītu reģistrācijas veidlapu.

4. Pašvaldības darbinieks, pamatojoties uz šo noteikumu 3.punktā minētajiem dokumentiem, veic vienu no šādām darbībām:

4.1. reģistrē mājas (istabas) dzīvnieku datubāzē;

4.2. pēc mājas (istabas) dzīvnieka īpašnieka pieprasījuma izsniedz izdruku no datubāzes par mājas (istabas) dzīvnieka reģistrāciju.

5. Ministru kabineta 2011.gada 21.jūnija noteikumu Nr.491 "Mājas (istabas) dzīvnieku reģistrācijas kārtība" izpildes uzraudzību un kontroli veic Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes "LIEPĀJAS PILSĒTAS PAŠVALDĪBAS POLICIJA" darbinieki.

Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs U.SesksSaistošo noteikumu "Par mājas (istabas) dzīvnieku reģistrāciju Liepājas pilsētas pašvaldībā"
paskaidrojuma raksts

Paskaidrojuma raksta sadaļas Norādāmā informācija
1. Projekta nepieciešamības pamatojums Saistošie noteikumi "PAR MĀJAS (ISTABAS) DZĪVNIEKU REĢISTRĀCIJU LIEPĀJAS PILSĒTAS PAŠVALDĪBĀ" izstrādāti, pamatojoties uz Ministru kabineta 2011.gada 21.jūnija noteikumu Nr.491 "Mājas (istabas) dzīvnieku reģistrācijas kārtība" 3. un 11.punktu.
2. Īss projekta satura izklāsts Saistošo noteikumu mērķis ir noteikt kārtību, kādā Liepājas pilsētas pašvaldība reģistrē mājas (istabas) dzīvniekus – suņus, kaķus un mājas (istabas) seskus, kā arī noteikt pašvaldības institūciju, kas veic Ministru kabineta 2011.gada 21.jūnija noteikumu Nr.491 "Mājas (istabas) dzīvnieku reģistrācijas kārtība" izpildes uzraudzību un kontroli.
3. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz pašvaldības budžetu Tiešas ietekmes nav.
4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā Tiešas ietekmes nav.

5. Informācija par administratīvajām procedūrām

Saistošie noteikumi tiks nosūtīti izvērtēšanai un atzinuma sniegšanai Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai. Pēc pozitīva atzinuma saņemšanas tiks publicēti oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" un Liepājas pilsētas domes mājas lapā www.liepaja.lv.

Saistošo noteikumu izpildi nodrošinās Vides nodaļas darbinieki, reģistrējot mājas (istabas) dzīvniekus Lauksaimniecības datu centra datu bāzē.

Ministru kabineta noteikumu izpildes uzraudzību un kontroli veiks LIEPĀJAS PILSĒTAS PAŠVALDĪBAS POLICIJA.

6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Nav attiecināms.

Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs U.Sesks

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!