Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Paziņojumi akcionāriem, dalībniekiem, biedriem
Akciju sabiedrība (AS) paziņo par akcionāru sapulces sasaukšanu (AS, kurās ir uzrādītāja akcijas), par obligāto akciju atpirkšanas piedāvājumu, par akcionāru pirmtiesībām uz jaunās emisijas akcijām, atzinumu par mantiskā ieguldījuma novērtēšanu, par pamatkapitāla palielināšanu.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Oficiālais paziņojums (OP 2015/61.AD1): paziņojums akcionāriem, dalībniekiem, biedriem. Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 26.03.2015., Nr. 61 https://www.vestnesis.lv/op/2015/61.AD1

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Paziņojumi akcionāriem, dalībniekiem, biedriem

Paziņojums par akcionāru sapulci
AS "Torņu un autoceltņu firma "UBAK"", reģ. Nr. 50003012751, juridiskā adrese: Gaujas iela 27A, Ādaži, Ādažu novads, LV-2164, valde paziņo sabiedrības akcionāriem par kārtējo akcionāru...

Vēl šajā numurā

26.03.2015., Nr. 61

OP 2015/61.AD1
RĪKI

Paziņojumi akcionāriem, dalībniekiem, biedriem: Šajā laidienā 2 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS

Paziņojums akcionāriem, dalībniekiem, biedriem

Paziņojums akcionāriem, dalībniekiem, biedriem

Paziņojums par akcionāru sapulci

Akciju sabiedrības "Rīgas kuģu būvētava" (vienotais reģ. Nr.40003045892,) juridiskā adrese: Rīgā, Gāles ielā 2, LV-1015, valde sasauc kārtējo akcionāru sapulci. Sapulce notiks 2015. gada 27. aprīlī plkst. 11.00 Rīgā, Gāles ielā 2, AS "Rīgas kuģu būvētava" telpās.

Sapulces darba kārtībā:

1. Sabiedrības 2014. gada pārskata revidenta apstiprināšana.

2. Valdes ziņojums.

3. Padomes ziņojums.

4. 2014. gada pārskata apstiprināšana.

5. 2014. gada peļņas izlietošana.

6. Pamatkapitāla denominācija.

7. Statūtu grozījumi (tikai kontekstā ar pamatkapitāla denomināciju).

8. Revidenta apstiprināšana 2015. gadam un revidenta atlīdzības noteikšana.

Akcionāru reģistrēšanās sapulces dienā  no plkst. 10.00 sapulces norises vietā.

Lai paātrinātu reģistrēšanās procesu, vēlama akcionāru iepriekšēja elektroniska pieteikšanās pa e-pastu sapulce@riga-shipyard.com līdz 2015. gada 24. aprīlim plkst. 14.00.

Ar sapulcē apspriežamo jautājumu projektiem akcionāri var iepazīties no 2015. gada  10. aprīļa darbadienās no plkst. 10.00 līdz 12.00 Rīgā, Gāles  ielā 2, iepriekš piesakoties pa tālr. (+371) 67080883.

Ieraksta datums akcionāru dalībai akciju sabiedrības "Rīgas kuģu būvētava" akcionāru sapulcē ir 2015. gada 17. aprīlis. Tikai personas, kas ir akcionāri ieraksta datumā, ir tiesīgas ar ieraksta datumā tām piederošo akciju skaitu piedalīties akciju sabiedrības "Rīgas kuģu būvētava"  akcionāru sapulcē.

Akcionāri var piedalīties sapulcē personiski vai ar savu likumisko pārstāvju vai pilnvarnieku starpniecību.

Sapulces dalībniekiem, reģistrējoties jāuzrāda pase vai cits personu apliecinošs dokuments. Ja akcionāri sapulcē piedalās ar pārstāvja starpniecību, pārstāvjiem un pilnvarniekiem reģistrējoties ir papildus jāiesniedz arī pārstāvētā akcionāra rakstiska pilnvara (pilnvarojuma veidlapa ir pieejama AS "Rīgas kuģu būvētava" publicēto publikāciju pielikumos oficiālās obligātās informācijas centrālās glabāšanas sistēmā www.oricgs.lv un akciju sabiedrības "NASDAQ OMX Riga" mājaslapā www.nasdaqomxbaltic.com), bet likumiskajiem pārstāvjiem ir jāuzrāda pilnvarojumu apliecinošs dokuments.

Akcionāriem, kuri pārstāv vismaz 1/20 no sabiedrības pamatkapitāla, ir tiesības 7 dienu laikā no sludinājuma publicēšanas dienas pieprasīt institūcijai, kas sasauc akcionāru sapulci, papildu jautājumu iekļaušanu sapulces darba kārtībā. Akcionāriem, kas ierosina papildu jautājumu iekļaušanu akcionāru sapulces darba kārtībā, ir pienākums iesniegt institūcijai, kura akcionāru sapulci sasauc, lēmumu projektus par jautājumiem, kuru iekļaušanu sapulces darba kārtībā tie ierosina, vai paskaidrojumu par tiem jautājumiem, kur nav paredzēts pieņemt lēmumus. Akcionāriem 7 dienu laikā no dienas, kad izplatīts paziņojums par akcionāru sapulces sasaukšanu, ir tiesības iesniegt lēmumu projektus par akcionāru sapulces darba kārtībā iekļautajiem jautājumiem. Akcionāriem ir tiesības iesniegt lēmumu projektus par akcionāru sapulces darba kārtībā iekļautajiem jautājumiem sapulces laikā, ja visi akcionāru sapulcei iesniegtie lēmumu projekti ir izskatīti un noraidīti. Ja akcionārs vismaz 7 dienas pirms akcionāru sapulces iesniedz valdei rakstveida pieprasījumu, valde ne vēlāk kā 3 dienas pirms akcionāru sapulces sniedz viņam pieprasītās ziņas par darba kārtībā iekļautajiem jautājumiem. Valdes pienākums ir pēc akcionāru pieprasījuma sniegt sapulcei ziņas par sabiedrības saimniecisko stāvokli tādā apjomā, kādā tas nepieciešams attiecīgā darba kārtības jautājuma izskatīšanai un objektīvai izlemšanai.

Informācija par akcionāru sapulci un akcionāru tiesībām pieejama arī  Oficiālās obligātās informācijas centrālās glabāšanas sistēmas interneta mājaslapā www.oricgs.lv un akciju sabiedrības "NASDAQ OMX Riga" interneta mājaslapā www.nasdaqomxbaltic.com.

Akciju sabiedrības "Rīgas kuģu būvētava" kopējais akciju un kopējais balsstiesīgo akciju skaits ir 11 672 107.

AS "Rīgas kuģu būvētava"

Lēmuma projekts par sabiedrības statūtu 2.1.punkta grozījumiem

Pamatojoties uz Sabiedrības pamatkapitāla denomināciju no latiem uz euro, apstiprināt Sabiedrības statūtu 2.1.punktu šādā redakcijā:

"2.1. Sabiedrības pamatkapitāls ir EUR 16 340 949,80 (sešpadsmit miljoni trīs simti četrdesmit tūkstoši deviņi simti četrdesmit deviņi euro un 80 centi), ko veido 11 672 107 (vienpadsmit miljoni seši simti septiņdesmit divi tūkstoši viens simts septiņas) akcijas ar katras akcijas nominālvērtību EUR 1,40 (viens euro 40 centi)."

Akciju sabiedrības "Rīgas kuģu būvētava" valde

Oficiālie paziņojumi:

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!