Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Saeima
Oficiālajā izdevumā publicē:
  • Saeimas pieņemtos un Valsts prezidenta izsludinātos likumus. Likumi stājas spēkā četrpadsmitajā dienā pēc izsludināšanas, ja likumā nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš;
  • Saeimas pieņemtos vispārējas nozīmes lēmumus. Lēmumi stājas spēkā to pieņemšanas brīdī;
  • Saeimas sēžu stenogrammas un rakstveidā sniegtās atbildes uz deputātu jautājumiem;
  • Saeimas parlamentārās izmeklēšanas komisiju galaziņojumus;
  • vispārējas nozīmes informāciju.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Saeimas informācija "Par Satversmes tiesas tiesneša amatam izvirzīto kandidatūru". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 2.10.2015., Nr. 193 https://www.vestnesis.lv/op/2015/193.1

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr.527

Grozījumi Ministru kabineta 2002. gada 12. marta noteikumos Nr. 118 "Noteikumi par virszemes un pazemes ūdeņu kvalitāti"

Vēl šajā numurā

02.10.2015., Nr. 193

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Saeima

Veids: informācija

OP numurs: 2015/193.1

2015/193.1
RĪKI

Saeimas informācija

Par Satversmes tiesas tiesneša amatam izvirzīto kandidatūru

Deputāti I.Lībiņa-Egnere, S.Āboltiņa, A.Judins, G.Kūtris, G.Bērziņš, E.Smiltēns, R.Balodis, A.Brigmanis, A.Elksniņš un Hosams Abu Meri izvirzījuši Daigas Rezevskas kandidatūru Satversmes tiesas tiesneša amatam.

Saskaņā ar Satversmes tiesas likuma 4.panta prasībām publicējam šādas ziņas par izvirzīto kandidatūru:

DAIGA REZEVSKA

Dzimšanas gads: 1974

Dzimšanas vieta: Bauska, Latvija

Dzīvesvieta: Babītes novads

Izglītība:

1998–2002 tiesību doktora zinātniskais grāds, Latvijas Universitātes doktorantūras klātienes nodaļa, doktorante

1996–1997 tiesību maģistra grāds, Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes maģistratūra, Valststiesību un psiholoģijas zinātņu apakšprogramma

1992–1996 augstākā izglītība, Latvijas Universitātes Juridiskā fakultāte (iegūta jurista kvalifikācija un tiesību bakalaura grāds ar izcilību)

Darbavietas un ieņemamie amati:

25.01.2012. – Profesore, LU Juridiskā fakultāte, Tiesību teorijas un vēstures zinātņu katedra

15.06.2011.–01.10.2012. – Prodekāne, LU Juridiskā fakultāte

01.09.2011.–01.01.2012. – Katedras vadītājas p.i., LU Juridiskā fakultāte, Tiesību teorijas un vēstures zinātņu katedra

02.09.2010.–14.06.2011. – Prodekānes p.i., LU Juridiskā fakultāte

01.01.2005.–24.01.2012. – Asociētā profesore, LU Juridiskā fakultāte, Tiesību teorijas un vēstures zinātņu katedra

01.09.1999.–31.12.2004. – Lektore, LU Juridiskā fakultāte, Tiesību teorijas un vēstures (iepriekš – Tiesību teorijas un politikas zinātnes) katedra

01.09.1996.–31.08.1999. – Asistente, LU Juridiskā fakultāte, Tiesību teorijas un politikas zinātnes katedra

01.03.1993.–31.08.1996. – Laborante, LU Juridiskā fakultāte, Tiesību teorijas un politikas zinātnes katedra

23.01.2007. – Arbitra vietniece, EDSO Samierināšanas un arbitrāžas tiesa

02.06.2005.–01.06.2010. – Padomes locekle, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija

10.05.1999.–31.05.2005. – Galvenā redaktore, Juridiskais žurnāls "Likums un Tiesības"

23.12.2004.–31.05.2005. – Valdes locekle, Nodibinājums "Ratio iuris" (izdevniecība)

10.05.1999.–22.12.2004. – Direktore BO SIA izdevniecība "Ratio iuris"

01.10.2003. – Viesprofesore, Rīgas Juridiskā augstskola

01.04.1999.–30.09.2003. – Lektore, Rīgas Juridiskā augstskola

01.10.1999.–31.01.2000. – Asociētā docētāja, Eirofakultāte

22.01.1997.–26.04.1999. – Tiesneša palīdze, Satversmes tiesa

Saeimas Kanceleja

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!