• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome publicē lēmumus par grozījumiem Elektronisko plašsaziņas līdzekļu nozares attīstības nacionālajā stratēģijā, kā arī lēmumus par aizliegumu izplatīt elektroniskā plašsaziņas līdzekļa programmu.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes 2015. gada 7. jūlija lēmums Nr. 119 "Par grozījumiem Elektronisko plašsaziņas līdzekļu nozares attīstības nacionālajā stratēģijā 2012.–2017.gadam". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 17.07.2015., Nr. 138 https://www.vestnesis.lv/op/2015/138.13

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Amatu konkursu ziņas

Skatīt visus oficiālos paziņojumus šajā grupā

Vēl šajā numurā

17.07.2015., Nr. 138

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome

Veids: lēmums

Numurs: 119

Pieņemts: 07.07.2015.

OP numurs: 2015/138.13

2015/138.13
RĪKI

Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes lēmumi: Šajā laidienā 1 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes lēmums Nr.119

Rīgā 2015.gada 7.jūlijā

Par grozījumiem Elektronisko plašsaziņas līdzekļu nozares attīstības nacionālajā stratēģijā 2012.–2017.gadam

Pamatojoties uz Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likuma 60. panta trešo daļu, Padome

nolemj:

1. Apstiprināt grozījumus Elektronisko plašsaziņas līdzekļu nozares attīstības nacionālajā stratēģijā 2012.–2017. gadam (turpmāk – Stratēģija).

2. Izteikt Stratēģijas 2. sadaļas "Nepieciešamie grozījumi Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likumā" 2.8. punktu šādā redakcijā:

2.8. Jāprecizē pārrobežu televīzijas definīciju un jāizvērtē iespēja atteikties no elektronisko plašsaziņas līdzekļu iedalījuma pēc aptveršanas zonas. Jāizvērtē iespēju izstrādāt jaunu likumu, vadoties no tehnoloģiju neitralitātes principa un programmas satura.

3. Papildināt Stratēģijas 2. sadaļu "Nepieciešamie grozījumi Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likumā" ar 2.20. punktu šādā redakcijā:

2.20. Sadarbībā ar Kultūras ministriju sagatavot un virzīt grozījumus EPLL par sabiedrisko mediju padomes izveidošanu un NEPLP funkciju pārdali.

4. Izteikt Stratēģijas 3. sadaļas "Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likuma piemērošana" 6. punktu šādā redakcijā:

6. Papildu līdzekļu piesaiste sabiedriskajam pasūtījumam, lai atbilstoši EPLL varētu tos piešķirt arī komerciālajiem EPL, primāri vietējiem un reģionālajiem EPL, tajā skaitā lokāla satura veidošanai un izplatīšanai lokālām auditorijām.

5. Izteikt Stratēģijas 3. sadaļas "Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likuma piemērošana" 7. punktu šādā redakcijā:

7. Jānodrošina sabiedrisko pasūtījumu raidījumiem latgaliešu valodā un jāīsteno NEPLP Latgales elektronisko mediju programma.

6. Papildināt Stratēģijas 15. punktu Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome ar 15.4. punktu šādā redakcijā:

15.4. NEPLP uzskata par nepieciešamu veikt zemes ciparu skaņas apraides testu, lai pārbaudītu tehnoloģiskos aspektus un veiktu ekonomisko aprēķinu, nolūkā aprēķināt visas digitalizācijas izmaksas. Testu veikt sadarbībā ar VSIA "Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs", Satiksmes ministriju un VSIA "Latvijas Radio".

7. Novērst tehnisko neprecizitāti, izsakot Stratēģijas 3. sadaļas "Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likuma piemērošana" 3.2. punktu šādā redakcijā:

3.2. Apraides atļaujas NEPLP prioritāri piešķir tādiem vietējiem, reģionālajiem, nacionālajiem un pārrobežu EPL, kuri apraidi veic galvenokārt latviešu valodā un kuru programmas darbības pamatnosacījumi paredz lielākoties Latvijā veidotu saturu. Piešķirot apraides atļauju, tiek ņemta vērā mediju īpašnieka reputācija un darbības ilgtspēja, kā arī valsts aizsardzības un drošības interešu nodrošināšana.

Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu
padomes priekšsēdētājs A.Dimants

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!