Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Jēkabpils pilsētas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Jēkabpils pilsētas domes 2015. gada 4. jūnija saistošie noteikumi Nr. 13 "Saistošie noteikumi par līdzfinansējuma samaksas kārtību Jēkabpils pilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes un interešu izglītības iestādēs". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 7.07.2015., Nr. 130 https://www.vestnesis.lv/op/2015/130.13

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ordeņu kapitula paziņojums Nr.9

Par tiesībām uz valsts apbalvojumu augstāko šķiru

Vēl šajā numurā

07.07.2015., Nr. 130

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Jēkabpils pilsētas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 13

Pieņemts: 04.06.2015.

OP numurs: 2015/130.13

2015/130.13
RĪKI

Jēkabpils pilsētas domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 1 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Jēkabpils pilsētas domes saistošie noteikumi Nr.13

Jēkabpilī 2015.gada 4.jūnijā

Saistošie noteikumi par līdzfinansējuma samaksas kārtību Jēkabpils pilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes un interešu izglītības iestādēs

Izdoti saskaņā ar Izglītības likuma
12.panta otro prim daļu,
likuma "Par pašvaldībām"
43.panta pirmās daļas 13.punktu

I. Vispārīgie jautājumi

1. Saistošie noteikumi (turpmāk – noteikumi) nosaka kārtību, kādā tiek maksāts līdzfinansējums par profesionālās ievirzes un interešu izglītības programmu apguvi Jēkabpils pilsētas pašvaldības (turpmāk – pašvaldība) dibinātajās izglītības iestādēs.

2. Līdzfinansējuma samaksas kārtība attiecas uz Jēkabpils mākslas skolas, Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas, Jēkabpils sporta skolas un Jēkabpils bērnu un jauniešu centra (turpmāk katra atsevišķi – izglītības iestāde) audzēkņu vecāku vai likumisko pārstāvju (turpmāk –vecāki) maksājumu veikšanu par profesionālās ievirzes un interešu izglītības programmu apguvi.

II. Līdzfinansējuma noteikšanas un maksāšanas kārtība

3. Līdzfinansējums par izglītības ieguvi pašvaldības dibinātajās profesionālās ievirzes un interešu izglītības iestādēs veido daļu no katras izglītības iestādes finansējuma.

4. Līdzfinansējuma apmēru un personu kategorijas, kas ir atbrīvojamas no līdzfinansējuma maksas, nosaka Jēkabpils pilsētas dome ar atsevišķu lēmumu.

5. Līdzfinansējumu maksā vecāki, kuru bērni izglītības iestādē apgūst licencētas profesionālās ievirzes un interešu izglītības programmas atbilstoši izglītības iestādes nolikumam.

6. Līdzfinansējumu vecāki maksā bezskaidras naudas norēķinu veidā, pamatojoties uz izdotu grāmatvedības attaisnojuma dokumentu (rēķinu).

7. Līdzfinansējums tiek ieskaitīts Jēkabpils pilsētas pašvaldības norēķinu kontā.

8. Līdzfinansējumu vecāki maksā par katru mēnesi atkarībā no izglītības programmas ilguma, maksājumus veicot par kārtējo mēnesi līdz nākamā mēneša 20.datumam.

9. Līdzfinansējumu var samaksāt avansā. Avansā iemaksātā līdzfinansējuma summa pāriet uz nākamo samaksas periodu.

10. Ja audzēknis izstājas vai tiek atskaitīts no izglītības iestādes, avansā iemaksātais līdzfinansējums tiek atmaksāts vecākiem vai pārcelts uz citu izglītības programmu tajā pašā vai citā noteikumu 2.punktā minētajā izglītības iestādē pēc attiecīga vecāku rakstiska iesnieguma saņemšanas izglītības iestādē.

11. Ja vairāk nekā 2 mēnešus nav veikta līdzfinansējuma maksa, izglītības iestādei ir tiesības izglītojamo atskaitīt no attiecīgās profesionālās vai interešu izglītības programmas.

12. Izglītības iestādes no vecāku līdzfinansējuma maksājumiem iegūtos līdzekļus izlieto izglītības iestādes mācību procesa nodrošināšanai un pedagogu atalgojumam.

III. Noslēguma jautājumi

13. Šo noteikumu ievērošanas un līdzfinansējuma iemaksas izpildes kontroli organizē un nodrošina izglītības iestādes direktors.

14. Atzīt par spēku zaudējušiem Jēkabpils pilsētas domes 2011.gada 3.februāra saistošos noteikumus Nr.2 "Par līdzfinansējuma samaksas kārtību Jēkabpils pilsētas profesionālās ievirzes izglītības iestādēs" (Latvijas Vēstnesis, 2011, 33.nr.).

Jēkabpils pilsētas domes
priekšsēdētāja vietnieks sociālos jautājumos J.RaščevskisSaistošo noteikumu Nr.13 "Par līdzfinansējuma samaksas kārtību Jēkabpils pilsētas pašvaldības profesionālās ievirzes un interešu izglītības iestādēs"
paskaidrojuma raksts

Paskaidrojuma raksta sadaļas Norādāmā informācija
1. Projekta nepieciešamības pamatojums Atbilstoši Izglītības likuma 12. panta 2.1 daļai pašvaldība saistošajos noteikumos var paredzēt daļēju maksu kā līdzfinansējumu par izglītības ieguvi pašvaldības dibinātajās profesionālās ievirzes izglītības iestādēs.
2. Īss projekta satura izklāsts

Ar saistošajiem noteikumiem noteikta daļēja maksa kā līdzfinansējums par izglītības ieguvi pašvaldības dibinātajās profesionālās ievirzes un interešu izglītības iestādēs.

3. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz pašvaldības budžetu Līdzfinansējums samazinās pašvaldības budžeta izdevumus.
4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā Nav attiecināms.
5. Informācija par administratīvajām procedūrām

Privātpersona var griezties saistošo noteikumu piemērošanā izglītības iestādē vai Jēkabpils pilsētas pašvaldībā.

6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Konsultācijas nav notikušas.

Jēkabpils pilsētas domes
priekšsēdētāja vietnieks sociālos jautājumos J.Raščevskis

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!