Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Centrālā vēlēšanu komisija
Centrālā vēlēšanu komisija publicē pieņemtos lēmumus, t. sk. par instrukciju apstiprināšanu, par grozījumiem vēlēšanu iecirkņu sarakstā, par tautas nobalsošanas izsludināšanu, par vēlēšanu vai tautas nobalsošanas rezultātiem, par iniciatīvas grupas reģistrēšanu vai atteikumu reģistrēt u.c.

Pirms vēlēšanām Centrālā vēlēšanu komisija publicē priekšvēlēšanu programmas, kandidātu sarakstus, kā arī ziņas par kandidātiem:

  • ne vēlāk kā divdesmit dienas pirms Saeimas vēlēšanu dienas;
  • ne vēlāk kā deviņpadsmit dienas pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanu dienas.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Centrālās vēlēšanu komisijas 2014. gada 4. aprīļa lēmums Nr. 40 "Par Rīgas pilsētas vēlēšanu iecirkņu komisiju izveidošanas termiņa pagarināšanu". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 8.04.2014., Nr. 70 (5130) https://www.vestnesis.lv/op/2014/70.12

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Rīgas domes lēmums Nr.954

Par paredzētās darbības – naftas un naftas ķīmijas produktu pārkraušanas termināļa izveides Flotes ielā 2, Rīgā – neakceptēšanu

Vēl šajā numurā

08.04.2014., Nr. 70 (5130)

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Centrālā vēlēšanu komisija

Veids: lēmums

Numurs: 40

Pieņemts: 04.04.2014.

OP numurs: 2014/70.12

2014/70.12
RĪKI

Centrālās vēlēšanu komisijas lēmumi: Šajā laidienā 5 Pēdējās nedēļas laikā 18 Visi

Centrālās vēlēšanu komisijas lēmums Nr.40

Rīgā 2014.gada 4.aprīlī

Par Rīgas pilsētas vēlēšanu iecirkņu komisiju izveidošanas termiņa pagarināšanu

2014.gada 1.aprīlī Centrālajā vēlēšanu komisijā saņemta Rīgas pilsētas vēlēšanu komisijas 31.03.2014. vēstule Nr. VK-14-25-nd, kurā informē, ka noslēdzot vēlēšanu iecirkņu komisiju locekļu kandidātu pieteikumu pieņemšanu Eiropas Parlamenta vēlēšanām, konstatēts nepietiekams pieteikto personu skaits. Tādēļ Rīgas pilsētas vēlēšanu komisija lūdz pagarināt vēlēšanu iecirkņu komisiju izveidošanas termiņu līdz 2014.gada 22.aprīlim.

Republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņu komisiju likuma 5.panta otrā daļa paredz, ka iecirkņa komisijas izveido attiecīgās republikas pilsētas vai novada vēlēšanu komisija Centrālās vēlēšanu komisijas noteiktā kārtībā.

Centrālā vēlēšanu komisija ar 2013.gada 25.janvāra lēmumu Nr.4 ir apstiprinājusi Pašvaldību vēlēšanu iecirkņu komisiju izveidošanas instrukciju, kurā noteikta kārtība, kādā izveidojamas vēlēšanu iecirkņu komisijas. Instrukcijas 2.punkts nosaka, ka vēlēšanām iecirkņa komisijas izveidojamas vismaz četrdesmit dienu pirms vēlēšanu dienas. Iecirkņa komisijas locekļu kandidātu pieteikšanas termiņu ne vēlāk kā sešdesmit dienas pirms vēlēšanu dienas nosaka vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs un izliek paziņojumu domes informācijas sniegšanas vietās, kā arī ievieto attiecīgās pašvaldības mājaslapā. Tādējādi 2014.gada 24.maija Eiropas Parlamenta vēlēšanu iecirkņu komisijām jābūt izveidotām līdz 2014.gada 14.aprīlim.

Līdz ar to Centrālā vēlēšanu komisija konstatē, ka Rīgas vēlēšanu komisija lūdz pagarināt Rīgas pilsētas vēlēšanu iecirkņu komisiju izveidošanas termiņu par astoņām dienām un termiņa pagarināšana ir objektīvi nepieciešama, lai nodrošinātu Eiropas Parlamenta vēlēšanu norisi Rīgas pilsētā.

Pamatojoties uz minēto un saskaņā ar Republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņu komisiju likuma 5.panta otro daļu, Centrālā vēlēšanu komisija nolemj:

1. Noteikt, ka 2014.gada 24.maija Eiropas Parlamenta vēlēšanām iecirkņu komisijas Rīgas pilsētā izveidojamas ne vēlāk kā līdz 2014.gada 22.aprīlim.

2. Uzdot Rīgas pilsētas vēlēšanu komisijas priekšsēdētājam noteikt attiecīgu iecirkņu komisijas locekļu kandidātu pieteikšanas termiņu un paziņot par to Pašvaldību vēlēšanu iecirkņu komisiju izveidošanas instrukcijas 2.punktā noteiktajā kārtībā.

Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs A.Cimdars

Centrālās vēlēšanu komisijas sekretārs R.Eglājs

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!