Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Ministru kabinets
Oficiālajā izdevumā publicē:
  • Ministru kabineta noteikumus, instrukcijas un ieteikumus. Tie stājas spēkā nākamajā dienā pēc izsludināšanas, ja tiesību aktā nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš;
  • Ministru kabineta rīkojumus. Tie stājas spēkā parakstīšanas brīdī;
  • Ministru kabineta sēdes protokollēmumus. Tie stājas spēkā pieņemšanas brīdī.

Ministru kabineta izdotos tiesību aktus publicēšanai nosūta Valsts kanceleja. Tie publicējami parasti divu darbdienu laikā pēc dokumenta saņemšanas.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2014. gada 23. decembra noteikumi Nr. 825 "Grozījumi Ministru kabineta 2012.gada 21.februāra noteikumos Nr.121 "Kārtība, kādā izsniedz, uz laiku aptur vai anulē speciālās atļaujas (licences) un licences kartītes komercpārvadājumu veikšanai ar autotransportu un izsniedz autopārvadājumu vadītāja profesionālās kompetences sertifikātus"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 30.12.2014., Nr. 257 (5317) https://www.vestnesis.lv/op/2014/257.59

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr.827

Grozījumi Ministru kabineta 2013.gada 3.septembra noteikumos Nr.753 "Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras maksas pakalpojumu cenrādis"

Vēl šajā numurā

30.12.2014., Nr. 257 (5317)

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 825

Pieņemts: 23.12.2014.

OP numurs: 2014/257.59

2014/257.59
RĪKI

Ministru kabineta noteikumi: Šajā laidienā 39 Pēdējās nedēļas laikā 33 Visi

Ministru kabineta noteikumi Nr.825

Rīgā 2014.gada 23.decembrī (prot. Nr.72 25.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2012.gada 21.februāra noteikumos Nr.121 "Kārtība, kādā izsniedz, uz laiku aptur vai anulē speciālās atļaujas (licences) un licences kartītes komercpārvadājumu veikšanai ar autotransportu un izsniedz autopārvadājumu vadītāja profesionālās kompetences sertifikātus"

Izdoti saskaņā ar Autopārvadājumu likuma
6.panta ceturto daļu un 30.panta piekto daļu
un Ministru kabineta iekārtas likuma
31.panta pirmās daļas 3.punktu

Izdarīt Ministru kabineta 2012. gada 21. februāra noteikumos Nr. 121 "Kārtība, kādā izsniedz, uz laiku aptur vai anulē speciālās atļaujas (licences) un licences kartītes komercpārvadājumu veikšanai ar autotransportu un izsniedz autopārvadājumu vadītāja profesionālās kompetences sertifikātus" (Latvijas Vēstnesis, 2012, 32. nr.) šādus grozījumus:

1. Izteikt 11. punktu šādā redakcijā:

"11. Pārvadātājs atbilstoši regulas Nr. 1071/2009 4. panta prasībām izvēlas pārvadājumu vadītāju, kurš vada pārvadājumu operācijas vienā uzņēmumā vai divos uzņēmumos, ja abos uzņēmumos ir vismaz viens kopīgs dalībnieks un valdes (padomes) loceklis vai uzņēmumu dalībnieki ir laulātie vai pirmās pakāpes radinieki, saskaņā ar regulas Nr. 1071/2009 4. panta 2. punkta "c" apakšpunkta nosacījumiem."

2. Aizstāt 12.2. apakšpunktā vārdu "prasībām" ar vārdiem "prasībām. Labas reputācijas prasības attiecas arī uz uzņēmuma likumiskajiem pārstāvjiem".

3. Papildināt noteikumus ar 12.1 un 12.2 punktu šādā redakcijā:

"12.1 Šajos noteikumos minētos iesniegumus var iesniegt:

12.1 1. personīgi Autotransporta direkcijā;

12.1 2. pa pastu;

12.1 3. elektroniski normatīvajos aktos par elektronisko dokumentu noformēšanu noteiktajā kārtībā.

12.2 Licences un licences kartītes saņemšanai pārvadātājs var pieteikties arī elektroniski, aizpildot speciālu tiešsaistes formu Autotransporta direkcijas tīmekļa vietnē www.atd.lv (e-pakalpojums). Identifikācijai izmanto vienotajā valsts un pašvaldību pakalpojumu portālā www.latvija.lv pieejamos personas identifikācijas līdzekļus."

4. Izteikt 13.3. apakšpunktu šādā redakcijā:

"13.3. Iekšlietu ministrijas Informācijas centra Sodu reģistrā – par uzņēmuma likumisko pārstāvju un pārvadājumu vadītāja sodāmību par noziedzīgiem nodarījumiem tautsaimniecībā, pret satiksmes drošību, par cilvēku tirdzniecību, par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu, pārsūtīšanu realizācijas nolūkā un realizēšanu vai narkotisko un psihotropo vielu ražošanas, iegādāšanās, glabāšanas, uzskaites, izsniegšanas, pārvadāšanas un pārsūtīšanas noteikumu pārkāpšanu, kriminālsodāmību Eiropas Savienības dalībvalstīs, kā arī par uzņēmumam, uzņēmuma likumiskajiem pārstāvjiem un pārvadājumu vadītājam uzliktajiem administratīvajiem sodiem autopārvadājumu jomā;".

5. Svītrot 15. punktā vārdus "30 dienu laikā pēc iesnieguma saņemšanas".

6. Papildināt IV nodaļu ar 32.1 punktu šādā redakcijā:

"32.1 Šo noteikumu 32. punktā minēto informāciju pārvadātājs var nodot arī elektroniski, aizpildot speciālu tiešsaistes formu Autotransporta direkcijas tīmekļa vietnē www.atd.lv (e-pakalpojums). Identifikācijai izmanto vienotajā valsts un pašvaldību pakalpojumu portālā www.latvija.lv pieejamos personas identifikācijas līdzekļus."

7. Papildināt noteikumus ar 35.4. apakšpunktu šādā redakcijā:

"35.4. neievēro normatīvo aktu prasības nodokļu jomā un Valsts ieņēmumu dienests pieņēmis lēmumu par tā saimnieciskās darbības apturēšanu."

8. Izteikt 36.3. apakšpunktu šādā redakcijā:

"36.3. neievēro normatīvo aktu prasības nodokļu jomā un Valsts ieņēmumu dienests lūdz anulēt licenci;".

9. Papildināt noteikumus ar 36.7. apakšpunktu šādā redakcijā:

"36.7. veic komercpārvadājumus, ja licences darbība ir apturēta, vai veic komercpārvadājumus ar autotransporta līdzekļiem, kuriem licences kartītes ir anulētas vai to darbība ir apturēta."

10. Papildināt noteikumus ar 41.1 un 41.2 punktu šādā redakcijā:

"41.1 Kompetentā iestāde pēc šo noteikumu 32. punktā minētā iesnieguma saņemšanas licenci anulē. Kompetentā iestāde pēc savas iniciatīvas anulē attiecīgo dokumentu, konstatējot, ka pārvadātājs izslēgts no komercreģistra vai ka pārvadātājam nav tiesiska pamata izmantot autotransporta līdzekli.

41.2 Ja pēc šo noteikumu 35.4. apakšpunktā minētā lēmuma pieņemšanas sešu mēnešu laikā Valsts ieņēmumu dienests nav pieņēmis lēmumu par pārvadātāja saimnieciskās darbības atjaunošanu, kompetentā iestāde pieņem lēmumu par licences anulēšanu."

11. Papildināt noteikumus ar 45.1 punktu šādā redakcijā:

"45.1 Eksāmena kārtošanai persona var pieteikties arī elektroniski, aizpildot speciālu tiešsaistes formu Autotransporta direkcijas tīmekļa vietnē www.atd.lv (e-pakalpojums). Identifikācijai izmanto vienotajā valsts un pašvaldību pakalpojumu portālā www.latvija.lv pieejamos personas identifikācijas līdzekļus."

12. Papildināt noteikumus ar 57. punktu šādā redakcijā:

"57. Šo noteikumu 12.2, 32.1 un 45.1 punkts stājas spēkā 2016. gada 1. maijā."

Ministru prezidente Laimdota Straujuma

Satiksmes ministrs Anrijs Matīss

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!