Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Daugavpils pilsētas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Daugavpils pilsētas domes 2014. gada 25. septembra saistošie noteikumi Nr. 29 "Grozījumi Daugavpils pilsētas domes 2010.gada 28.janvāra saistošajos noteikumos Nr.4 "Atbalsts mazaizsargātajām personām"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 6.10.2014., Nr. 197 https://www.vestnesis.lv/op/2014/197.11

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Amatu konkursu ziņas

Skatīt visus oficiālos paziņojumus šajā grupā

Vēl šajā numurā

06.10.2014., Nr. 197

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Daugavpils pilsētas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 29

Pieņemts: 25.09.2014.

OP numurs: 2014/197.11

2014/197.11
RĪKI

Daugavpils pilsētas domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 2 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Daugavpils pilsētas domes saistošie noteikumi Nr.29

Daugavpilī 2014.gada 25.septembrī (prot.Nr.22, 13.§)

Grozījumi Daugavpils pilsētas domes 2010.gada 28.janvāra saistošajos noteikumos Nr.4 "Atbalsts mazaizsargātajām personām"

Izdoti saskaņā ar likuma "Par pašvaldībām"
 43.panta trešo daļu, likuma
"Par palīdzību dzīvokļa jautājumu risināšanā"
26.panta otro daļu

1. Izdarīt Daugavpils pilsētas domes 2010.gada 28.janvāra saistošajos noteikumos Nr.4 "Atbalsts mazaizsargātajām personām" (Latvijas Vēstnesis, 32 (4224), 25.02.2010.) šādus grozījumus:

1.1. Papildināt 15.punktu pēc vārda "operācijām" ar vārdiem "bezglutēna pārtikas produktu iegādei ģimenēm (personām), kuru aizgādībā atrodas ar celiakiju slims bērns".

1.2. 17.punktā:

izteikt 17.13.apakšpunktu šādā redakcijā:

"17.13. lai saņemtu atbalstu zobu protezēšanai un ārstēšanai, ka arī ortodonta pakalpojumiem, papildus jāiesniedz izziņa no ārstniecības iestādes, kurā ir norādīts pakalpojuma nosaukums, atbalsta pieprasītāja vārds, uzvārds, personas kods un apmaksai nepieciešamā naudas summa".

papildināt punktu ar 17.14. un 17.15. apakšpunktu šādā redakcijā:

"17.14. lai saņemtu atbalstu bezglutēna pārtikas produktu iegādes izdevumu daļas samaksai, ģimenēm (personām), kuru aizgādībā atrodas ar celiakiju slims bērns, papildus jāiesniedz maksājuma čeks un stingrās uzskaites kvīts, kurā ir norādīts pārtikas produkta nosaukums, atbalsta pieprasītāja vārds, uzvārds, personas kods un samaksātā naudas summa".

"17.15. atbalstu pabalsta pieprasītājam izmaksā skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu uz pabalsta pieprasītāja norādīto norēķinu kontu bankā".

1.3. Papildināt 27.punktu ar teikumu šādā redakcijā:

"Atbalstu pabalsta pieprasītājam izmaksā skaidra naudā vai ar pārskaitījumu uz pabalsta pieprasītāja norādīto norēķinu kontu bankā".

2. Saistošie noteikumi stājas spēkā 2014.gada 1.novembrī.

Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs J.LāčplēsisDaugavpils pilsētas domes 2014.gada 25.septembra saistošo noteikumu Nr.29 "Grozījumi Daugavpils pilsētas domes 2010.gada 28.janvāra saistošajos noteikumos Nr.4 "Atbalsts mazaizsargātajām personām""
paskaidrojuma raksts

Paskaidrojuma raksta sadaļas Norādāmā informācija
1. Projekta nepieciešamības pamatojums Likuma "Par pašvaldībām" 43.panta trešā daļa nosaka Domes kompetenci pieņemt saistošos noteikumus arī, lai nodrošinātu pašvaldības autonomo funkciju un brīvprātīgo iniciatīvu izpildi. Atbilstoši likuma "Par pašvaldībām" 12.pantam, pašvaldības attiecīgās administratīvās teritorijas iedzīvotāju interesēs var brīvprātīgi realizēt savas iniciatīvas ikvienā jautājumā, ja tas nav Saeimas, Ministru kabineta, ministriju, citu valsts pārvaldes iestāžu, tiesas vai citu pašvaldību kompetencē vai arī ja šāda darbība nav aizliegta ar likumu.
2. Īss projekta satura izklāsts Noteikumi paredz noteikt labvēlīgākus nosacījumus mazaizsargātajām personām atbalstu saņemšanai.
3.Informācija par plānoto projekta ietekmi uz pašvaldības budžetu Nav attiecināms.
4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā Grozījumi saistošajos noteikumos uzņēmējdarbības vidi neietekmē.
5. Informācija par administratīvajām procedūrām Noteikumu izpildi nodrošinās Daugavpils pilsētas domes Sociālo lietu pārvalde.
6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Daugavpils pilsētas domes Sociālo lietu pārvaldes speciālisti.

Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs J.Lāčplēsis

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!