Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Jūrmalas pilsētas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Jūrmalas pilsētas domes 2013. gada 17. oktobra saistošie noteikumi Nr. 69 "Par Jūrmalas pilsētas domes 2013.gada 22.augusta saistošo noteikumu Nr.34 "Par Jūrmalas pilsētas atpūtnieku un tūristu uzņemšanas nodevu Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā" atzīšanu par spēku zaudējušiem". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 22.11.2013., Nr. 228 https://www.vestnesis.lv/op/2013/228.41

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Amatu konkursu ziņas

Skatīt visus oficiālos paziņojumus šajā grupā

Vēl šajā numurā

22.11.2013., Nr. 228

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Jūrmalas pilsētas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 69

Pieņemts: 17.10.2013.

OP numurs: 2013/228.41

2013/228.41
RĪKI

Jūrmalas pilsētas domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 1 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Jūrmalas pilsētas domes saistošie noteikumi Nr.69

Jūrmalā 2013.gada 17.oktobrī (prot. Nr.25, 36.p.)

Par Jūrmalas pilsētas domes 2013.gada 22.augusta saistošo noteikumu Nr.34 "Par Jūrmalas pilsētas atpūtnieku un tūristu uzņemšanas nodevu Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā" atzīšanu par spēku zaudējušiem

Izdoti saskaņā ar Latvijas Republikas likuma "Par pašvaldībām"
21.panta pirmās daļas 15.punktu, 43.panta pirmās daļas 13.punktu,
saskaņā ar likuma "Par nodokļiem un nodevām" 12.panta pirmās daļas
3.punktu, Ministru kabineta 2005.gada 28.jūnija noteikumu Nr.480
"Noteikumi par kārtību, kādā pašvaldība var uzlikt
pašvaldības nodevas" 8.punktu

1. Atzīt par spēku zaudējušiem Jūrmalas pilsētas domes 2013.gada 22.augusta saistošos noteikumus Nr.34"Par Jūrmalas pilsētas atpūtnieku un tūristu uzņemšanas nodevu Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā".

2. Publicēt Paziņojumu par Saistošo noteikumu atcelšanu oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs G.Truksnis 

Paskaidrojuma raksts
Jūrmalas pilsētas domes 2013.gada 17.oktobra saistošajiem noteikumiem Nr.69 "Par Jūrmalas pilsētas domes 2013.gada 22.augusta saistošo noteikumu Nr.34 "Par Jūrmalas pilsētas atpūtnieku un tūristu uzņemšanas nodevu Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā" atzīšanu par spēku zaudējušiem"

1. Īss saistošo noteikumu satura izklāsts Ar saistošo noteikumu Nr.34 "Par Jūrmalas pilsētas atpūtnieku un tūristu uzņemšanas nodevu Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā" atzīšanu par spēku zaudējušiem tiek pilnībā atcelti noteikumi par atpūtnieku un tūristu uzņemšanas nodevas objektiem un nodevas maksātājiem, nodevas likmēm un atvieglojumiem, nodevas samaksas un kontroles kārtību.
2. Saistošo noteikumu nepieciešamības pamatojums Saistošo noteikumu projekta galvenais mērķis ir veicināt Tūrisma likumā noteikto pašvaldības funkciju nodrošināšanu, atbalstīt tūrisma un kūrorta nozares attīstību Jūrmalas pilsētā.

Ar saistošo noteikumu projektu, paredzot nodevu atcelšanu, tiek mazināts administratīvais un finansiālais slogs uzņēmējiem.

3. Informācija par saistošo noteikumu ietekmi uz pašvaldības budžetu Informācija par ietekmi uz pašvaldības budžetu nav jāiekļauj (saskaņā ar likuma "Par pašvaldībām" 43.¹punktu)
4. Informācija par saistošo noteikumu ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā Kopumā uzņēmējdarbību tas ietekmē pozitīvi, jo tiek atbalstīta tūrisma un kūrorta nozare. Tiek mazināts arī administratīvais un finansiālais slogs uzņēmējiem.
5. Informācija par saistošo noteikumu ietekmi uz administratīvajām procedūrām Nav attiecināms.
6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Nav attiecināms.

Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs G.Truksnis

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!