Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2000. gada 10. augusta rīkojums Nr. 406 "Par dienesta vieglo automobiļu iegādi". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 16.08.2000., Nr. 290/291 https://www.vestnesis.lv/ta/id/9802

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta rīkojums Nr.407

Par transportlīdzekļu izmantošanu dienesta vajadzībām

Vēl šajā numurā

16.08.2000., Nr. 290/291

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: rīkojums

Numurs: 406

Pieņemts: 10.08.2000.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ministru kabineta rīkojums Nr.406

Rīgā 2000.gada 10.augustā (prot. Nr.34, 29.§)

Par dienesta vieglo automobiļu iegādi

 

1. Lai nodrošinātu racionālu valsts budžeta līdzekļu izlietojumu, valsts iestādes dienesta vajadzībām var iegādāties šādus vieglos automobiļus:

Nr.
p.k.
Amats Automobiļa klase Automobiļa maksimālā cena (kopā ar papildu aprīkojuma izmaksām) latos
1.1. Ministru prezidents luksuss līdz 25000
1.2. ministrs, īpašu uzdevumu ministrs, centrālās valsts iestādes (Augstākā tiesa, Ģenerālprokuratūra, Centrālā vēlēšanu komisija, Satversmes aizsardzības birojs, Satversmes tiesa, Valsts kontrole) vadītājs augstākā līdz 20000
vidējā
1.3. valsts sekretārs, parlamentārais sekretārs, pārraudzībā vai pakļautībā esošās iestādes vadītājs (ja strādājošo skaits iestādē ir lielāks par 130), centrālās valsts iestādes (Centrālā zemes komisija, Nacionālā radio un televīzijas padome, Valsts cilvēktiesību birojs, Valsts prezidenta Kanceleja) vadītājs vidējā līdz 15000

2. Pārējās valsts iestādes dienesta vajadzībām var iegādāties kompaktklases vieglos automobiļus, kuru cena (kopā ar papildu aprīkojuma izmaksām) nav lielāka par 10000 latu.

3. Valsts iestādēm dienesta vajadzībām ir atļauts iegādāties arī zemākas klases vieglos automobiļus.

4. Ministrijas, īpašu uzdevumu ministra sekretariāta un centrālās valsts iestādes funkciju veikšanai nepieciešamo speciālo un operatīvo automobiļu klasi, ņemot vērā ministrijai, īpašu uzdevumu ministra sekretariātam vai centrālajai valsts iestādei saskaņā ar likumu par valsts budžetu kārtējam gadam piešķirto līdzekļu apmēru, nosaka attiecīgi valsts sekretārs, īpašu uzdevumu ministra sekretariāta vadītājs vai centrālās valsts iestādes vadītājs.

5. Ministrijas vai īpašu uzdevumu ministra pakļautībā vai pārraudzībā esošās iestādes funkciju veikšanai nepieciešamo speciālo un operatīvo automobiļu klasi, ņemot vērā iestādei saskaņā ar likumu par valsts budžetu kārtējam gadam piešķirto līdzekļu apmēru, nosaka attiecīgi valsts sekretārs vai īpašu uzdevumu ministra sekretariāta vadītājs, pamatojoties uz pakļautībā vai pārraudzībā esošās iestādes vadītāja pieprasījumu.

6. Diplomātisko un konsulāro funkciju veikšanai nepieciešamo vieglo automobiļu klasi, ņemot vērā Ārlietu ministrijai saskaņā ar likumu par valsts budžetu kārtējam gadam piešķirtos līdzekļus, nosaka Ārlietu ministrijas valsts sekretārs.

7. Specializēto atašeju, nozaru ministriju un īpašu uzdevumu ministra sekretariāta pārstāvju funkciju veikšanai Latvijas Republikas diplomātiskajās pārstāvniecībās nepieciešamo vieglo automobiļu klasi, ņemot vērā attiecīgajai ministrijai vai īpašu uzdevumu ministra sekretariātam saskaņā ar likumu par valsts budžetu kārtējam gadam piešķirtos līdzekļus, nosaka attiecīgās ministrijas valsts sekretārs vai īpašu uzdevumu ministra sekretariāta vadītājs.

8. Ministrijas, īpašu uzdevumu ministru sekretariāti un īpašu uzdevumu ministru pakļautībā vai pārraudzībā esošās iestādes, kā arī centrālās valsts iestādes savu funkciju veikšanai iegādājas vieglos, speciālos un operatīvos automobiļus no tās uzņēmējsabiedrības, kura ir uzvarējusi izsolē (konkursā) par dienesta vieglo automobiļu centralizētu iegādi.

9. Finansu ministrs apstiprina vieglo automobiļu sadalījumu klasēs.

Ministru prezidents A.BĒRZIŅŠ

 Finansu ministrs G.BĒRZIŅŠ

 

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!