Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2000. gada 1. augusta noteikumi Nr. 259 "Teiču dabas rezervāta konsultatīvās padomes nolikums". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 4.08.2000., Nr. 278/280 https://www.vestnesis.lv/ta/id/9495-teicu-dabas-rezervata-konsultativas-padomes-nolikums

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr.260

Grozījums Ministru kabineta 1996.gada 20.jūnija noteikumos Nr.223 "Kārtība, kādā izsniedzamas licences un atļaujas darbībām ar radioaktīvajām vielām un citiem jonizējošā starojuma avotiem"

Vēl šajā numurā

04.08.2000., Nr. 278/280

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 259

Pieņemts: 01.08.2000.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Latvijas Republikas Ministru kabineta noteikumi Nr. 259

Rīgā 2000.gada 1.augustā (prot. Nr. 34, 15.§)

Teiču dabas rezervāta konsultatīvās padomes nolikums

Izdoti saskaņā ar Teiču dabas rezervāta likuma 15.pantu

1. Teiču dabas rezervāta konsultatīvā padome (turpmāk — padome) ir koleģiāla konsultatīva institūcija, kas izveidota, lai veicinātu dabas aizsardzības un saimnieciskās darbības interešu saskaņošanu Teiču dabas rezervātā un Krustkalnu dabas rezervātā (turpmāk — rezervāti).

2. Padomei ir šādas galvenās funkcijas:

2.1. piedalīties rezervātu dabas aizsardzību un izmantošanu reglamentējošo normatīvo aktu izstrādāšanā, dabas aizsardzības plāna izstrādāšanā un aktualizēšanā, kā arī veicināt to īstenošanu;

2.2. veicināt un atbalstīt sadarbību ar valsts un pašvaldību institūcijām, nevalstiskajām un sabiedriskajām organizācijām, fiziskajām un juridiskajām personām, kā arī ārvalstu institūcijām, lai īstenotu rezervātu izveidošanas mērķus.

3. Padomei ir šādas tiesības:

3.1. reizi gadā pieprasīt un saņemt no Teiču dabas rezervāta administrācijas pārskatu par tās darbību, sniegt ieteikumus administrācijas darba pilnveidošanai;

3.2. pieaicināt padomes darbā nozaru speciālistus un ekspertus, kā arī valsts un pašvaldību institūciju speciālistus;

3.3. izskatīt ar rezervātu teritoriju saistītos teritoriju plānojumus un būvprojektus, infrastruktūras attīstības projektus un koncepcijas, kas var būtiski ietekmēt ekosistēmas, un izvērtēt to atbilstību šo rezervātu izveidošanas mērķiem.

4. Padomes sastāvā ir pa vienam pārstāvim no Madonas rajona padomes, rezervātu teritorijā esošo pagastu pašvaldību padomēm, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Valsts meža dienesta, Madonas reģionālās vides pārvaldes, Vidzemes attīstības aģentūras, Latgales attīstības aģentūras, Vidzemes tūrisma apvienības un Madonas rajona sabiedriskās vides organizācijas "Ceļteka".

5. Padomes personālsastāvu apstiprina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs.

6. Padome no padomes locekļu vidus uz vienu gadu ievēlē padomes priekšsēdētāju un priekšsēdētāja vietnieku.

7. Padomes sēdes ir atklātas un notiek pēc padomes priekšsēdētāja vai padomes locekļu vairākuma pieprasījuma, bet ne retāk kā divas reizes gadā. Par sēdes sasaukšanu padomes locekļus informē nedēļu iepriekš.

8. Padomes priekšsēdētājs plāno un organizē padomes darbu, apstiprina padomes sēžu darba kārtību un pēc padomes pilnvarojuma pārstāv padomi.

9. Padomes sēdēs ar padomdevēja tiesībām piedalās Teiču dabas rezervāta administrācijas direktors vai viņa pilnvarota persona.

10. Padome ir lemttiesīga, ja tās sēdē piedalās vairāk nekā puse no padomes locekļiem.

11. Padomes lēmumus pieņem padomes sēdē, ievērojot vienprātības principu. Ja tas nav iespējams, lēmumus pieņem ar vienkāršu balsu vairākumu, atklāti balsojot. Ja balsu skaits sadalās vienādi, izšķirošā ir padomes priekšsēdētāja balss (viņa prombūtnes laikā — padomes priekšsēdētāja vietnieka balss). Padomes lēmumiem ir rekomendējošs raksturs.

12. Padomes lēmumus ieraksta sēdes protokolā. Protokolu paraksta visi padomes locekļi, kuri piedalījušies sēdē. Ja kāds no padomes locekļiem nepiekrīt pieņemtajam lēmumam, attiecīgā padomes locekļa viedokli pēc viņa pieprasījuma ieraksta protokolā.

13. Padomes darbību materiāltehniski nodrošina un tās lietvedību kārto Teiču dabas rezervāta administrācija piešķirto budžeta līdzekļu ietvaros.

Ministru prezidents A.BĒRZIŅŠ

Vides aizsardzības

un reģionālās attīstības

ministrs V.Makarovs

 

Noteikumi stājas spēkā ar 2000.gada 5.augustu

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!