Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Prezidijā un pastāvīgajās komisijās. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 1.09.2004., Nr. 138 https://www.vestnesis.lv/ta/id/92979

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Tekstos lietotie saīsinājumi

Vēl šajā numurā

01.09.2004., Nr. 138

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Prezidijā un pastāvīgajās komisijās

Prezidijā

Priekšsēdētājs Anatolijs GORUNOVS
Priekšsēdētāja pirmais vietnieks Dainis ĪVĀNS
Priekšsēdētāja vietnieks Andrejs KRASTIŅŠ
Sekretārs Imants DAUDIŠS

Oļegs BATAREVSKIS
Ojārs BLUMBERGS
Māris BUDOVSKIS
Alfrēds ČEPĀNIS
Aivars ENDZIŅŠ
Tālavs JUNDZIS
Ojārs KEHRIS
Ita KOZAKEVIČA
Ivars KRASTIŅŠ
Ģirts KRŪMIŅŠ
Pēteris LAĶIS
Broņislavs SALĪTIS
Voldemārs STRĪĶIS
Jānis ŠKAPARS
Mavriks VULFSONS

Pastāvīgajās komisijās, sesiju uzsākot

MANDĀTU UN DEPUTĀTU ĒTIKAS KOMISIJA

Priekšsēdētājs Māris BUDOVSKIS (TF)
Sekretārs Ivars ĒLERTS (TF)
Anatolijs ALEKSEJEVS (N)
Romāns APSĪTIS (TF)
Andrejs BELUHA (L)
Pēteris KRŪGAĻAUŽS (TF)
Ģirts KRŪMIŅŠ (TF)

LIKUMDOŠANAS JAUTĀJUMU KOMISIJA

Priekšsēdētājs Aivars ENDZIŅŠ (TF)
Vietnieks Valdis BIRKAVS (TF)
Vietnieks Andris PLOTNIEKS (TF)
Sekretārs Linards MUCIŅŠ (TF)
Viktors ALKSNIS (L)
Andris APINĪTIS (TF)
Romāns APSĪTIS (TF)
Martijans BEKASOVS (L)
Juris BOJĀRS (TF)
Vilnis EGLĀJS (TF)
Pēteris LAZDA (TF)
Grigorijs MOROZĻI (L)
Rolands RIKARDS (TF)
Sergejs ZAĻETAJEVS (L)
Vladimirs ŽARKOVS (L)

EKONOMIKAS KOMISIJA

Priekšsēdētājs Ojārs KEHRIS (TF)
Vietnieks Kazimirs ŠPOĢIS (TF)
Sekretārs Artūrs KODOLIŅŠ (TF)
Mārtiņš ARNĪTIS (N)
Andris BĒRZIŅŠ (TF)
Jānis BIEZAIS (TF)
Vilnis Edvīns BRESIS (N)
Staņislavs BUKA (L)
Raits ČERNAJS (TF)
Sergejs DĪMANS (L)
Mihails GAVRILOVS (L)
Andris GRŪTUPS (TF)
Aivars LEMBERGS (TF)
Jurijs ĻAĻINS (L)
Einārs REPŠE (TF)
Vladimirs ZATULIVITERS (L)
Valentīna ZEILE (TF)
Alberts ŽUKS (L)

LAUKSAIMNIECĪBAS UN MEŽSAIMNIECĪBAS KOMISIJA

Priekšsēdētājs Voldemārs STRĪĶIS (TF)
Vietnieks Pēteris KRŪGAĻAUŽS (TF)
Vietnieks Kazimirs ŠĻAKOTA (TF)
Sekretārs Raimonds KRŪMIŅŠ (TF)
Andris FELSS (TF)
Guntis GRŪBE (TF)
Jānis KINNA (TF)
Jurijs KIRJUŠINS (L)
Viktors KOKORIŠS (N)
Pēteris KOROŠEVSKIS (N)
Larions KUCĀNS (L)
Leonīds KURDJUMOVS (L)
Jānis LUCĀNS (TF)
Stefans RĀZNA (TF)
Anna SEILE (TF)
Filips STROGANOVS (L)
Jevgēnijs ZAŠČERINSKIS (TF)

RŪPNIECĪBAS KOMISIJA

Priekšsēdētājs Ģirts KRŪMIŅŠ (TF)
Vietnieks Ziedonis ZIEDIŅŠ (TF)
Sekretārs Ivars ĒLERTS (TF)
Grigorijs AGAFONOVS (L)
Mihails BERDIKOVS (L)
Valdis BIĶIS (TF)
Antons BULS (TF)
Jevgēņijs DROBOTS (L)
Pēteris GABRĀNOVS (TF)
Atis KRAMIŅŠ (TF)
Nikolajs MIHAILOVS (L)
Aleksandrs PERŠINS (L)
Ludvigs TETERIS (TF)

ARHITEKTŪRAS UN CELTNIECĪBAS, ENERĢĒTIKAS, TRANSPORTA UN INFORMĀTIKAS KOMISIJA

Priekšsēdētājs Ojārs BLUMBERGS (TF)
Vietnieks Eduards MAHAREVS (L)
Vietnieks Rolands REPŠA (TF)
Sekretārs Visvaldis MUCENIEKS (TF)
Leonīds ALKSNIS (TF)
Anatolijs BARTAŠEVIČS (L)
Mārtiņš BĒRZIŅŠ (TF)
Ivars CAUNE (TF)
Ivans CUPRUNS (TF)
Imants GEIDĀNS (TF)
Aleksejs PROVIDENKO (L)
Arturs PUNOVSKIS (TF)
Vladimirs RODINS (L)
Mihails ROGAĻS (L)

JŪRAS LIETU KOMISIJA

Priekšsēdētājs Broņislavs SALĪTIS (TF)
Vietnieks Vladimirs EINIŅŠ (TF)
Sekretārs Alfrēds MAČTAMS (TF)
Nikolajs BUILOVS (L)
Imants KALNIŅŠ (TF)
Igors RJABIŅINS (L)

TIRDZNIECĪBAS UN PAKALPOJUMU KOMISIJA

Priekšsēdētājs Alfrēds ČEPĀNIS (TF)
Vietnieks Juris KARLSONS (TF)
Sekretārs Edmunds KRASTIŅŠ (TF)
Jurijs ANTONS (L)
Igors GARAJEVS (L)
Vjačeslavs GERASIMOVS (L)
Mihails IVANOVS (L)
Gunārs KLINDŽĀNS (N)
Aleksandrs LANGE (TF)
Vladimirs MIHAILOVS (L)
Ludis SKOSTA (TF)
Andris TOMAŠŪNS (TF)

APKĀRTĒJĀS VIDES AIZSARDZĪBAS KOMISIJA

Priekšsēdētājs Oļegs BATAREVSKIS (TF)
Vietniece Skaidrīte ALBERTIŅA (TF)
Sekretārs Einārs CILINSKIS (TF)
Ilma BRIŅĶE (TF)
Edgars EGLĪTIS (L)
Indulis EMSIS (TF)
Sarmis MEDNIS (TF)
Andrejs REŠETŅIKOVS (L)
Anatolijs SAFONOVS (L)
Arvīds ULME (TF)

SOCIĀLĀS NODROŠINĀŠANAS UN VESELĪBAS AIZSARDZĪBAS KOMISIJA

Priekšsēdētājs Ivars KRASTIŅŠ (TF)
Vietniece
Emerita BUĶELE (TF)
Vietnieks Teodors ENIŅŠ (TF)
Sekretārs Egils Einars JURŠEVICS (LSDSP)
Mārcis CĪRULIS (TF)
Vladilens DOZORCEVS (TF)
Boriss FERŠALOVS (L)
Jānis GULBIS (TF)
Ivans IVANOVS (L)
Viktors KALNBĒRZS (TF)
Indulis OZOLS (TF)
Gunārs PREINBERGS (TF)
Valērijs PRIŠČEPOVS (L)
Galaktions RADIONOVS (L)

TAUTAS IZGLĪTĪBAS, ZINĀTNES UN KULTŪRAS KOMISIJA

Priekšsēdētājs Pēteris LAĶIS (TF)
Vietnieks Vilis SELECKIS (TF)
Vietnieks Jānis VAIVADS (TF)
Sekretārs Dzintars ĀBIĶIS (TF)
Anatolijs ALEKSEJEVS (N)
Alberts BELS (TF)
Ivars BRIEDIS (TF)
Juris CELMIŅŠ (TF)
Jānis ENDELE (TF)
Vladimirs HODAKOVSKIS (L)
Edvīns KIDE (TF)
Antons SEIKSTS (TF)
Aleksandrs SMOĻUKS (L)
Oļegs ŠČIPCOVS (L)
Dainis VANAGS (TF)
Imants ZIEDONIS (N)

TAUTAS PAŠVALDĪBAS UN SABIEDRISKO LIETU KOMISIJA

Priekšsēdētājs Jānis ŠKAPARS (TF)
Vietnieks Normunds BEĻSKIS (TF)
Vietnieks Jānis BLAŽĒVIČS (TF)
Vietnieks Druvis SKULTE (TF)
Sekretārs Ints CĀLĪTIS (TF)
Juris AIZEZERS (TF)
Sergejs BESKROVNOVS (L)
Arnolds BĒRZS (TF)
Jānis GAVARS (TF)
Agris JAUNKĻAVIŅŠ (TF)
Viktors KROLS (N)
Jānis LAGZDIŅŠ (TF)
Alfrēds RUBIKS (L)
Viktors STEFANOVIČS (L)
Andris TEIKMANIS (TF)
Aleksejs VIDAVSKIS (L)
Brigita ZELTKALNE (TF)

CILVĒKA TIESĪBU UN NACIONĀLO JAUTĀJUMU KOMISIJA

Priekšsēdētāja Ita KOZAKEVIČA (TF)
Vietnieks Kārlis LIEPIŅŠ (TF)
Sekretārs Ilmārs GEIGE (TF)
Eduards ĀBOLTIŅŠ (L)
Andrejs BELUHA (L)
Eduards BERKLAVS (TF)
Velta ČEBOTARENOKA (TF)
Andrejs GRIGORJEVS (TF)
Marija KĀRKLA (TF)
Ruta MARJAŠA (TF)
Igors MOVELS (TF)
Andrejs PANTEĻEJEVS (TF)
Genādijs ROMAŠOVS (L)
Aleksejs ZOTOVS (N)

AIZSARDZĪBAS UN IEKŠLIETU KOMISIJA

Priekšsēdētājs Tālavs JUNDZIS (TF)
Vietnieks Juris DOBELIS (TF)
Vietnieks Pēteris SIMSONS (TF)
Sekretārs Mihails STEPIČEVS (TF)
Jānis DZINTARS (L)
Jevgēņijs JAGUPECS (L)
Odisejs KOSTANDA (N)
Vladimirs KOSTINS (L)
Ģirts KRISTOVSKIS (TF)
Andris LĪGOTNIS (TF)
Andris PUZO (TF)
Ivars SILĀRS (TF)
Vladimirs SMIRNOVS (L)
Pāvels ŠAPOVĀLOVS (L)

ĀRLIETU KOMISIJA

Priekšsēdētājs Mavriks VULFSONS (TF)
Vietnieks Indulis BĒRZIŅŠ (TF)
Sekretārs Jānis KRŪMIŅŠ (TF)
Georgs ANDRĒJEVS (TF)
Māris BUDOVSKIS (TF)
Juris CIBULIS (TF)
Jānis DINEVIČS (TF)
Jānis FREIMANIS (TF)
Valentīns GAPOŅENKO (L)
Aleksandrs KIRŠTEINS (TF)
Ivans PROKOFJEVS (L)
Valdis ŠTEINS (TF)
Ārijs ŪDRIS (TF)
Tatjana ŽDANOKA (L)

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!