Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2004. gada 29. jūnija noteikumi Nr. 573 "Kārtība, kādā iedzīvotāju ienākuma nodokli, nodokļa pamatparāda palielinājumu un ar nodokli saistīto nokavējuma naudu un soda naudu ieskaita budžetā". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 16.07.2004., Nr. 112 https://www.vestnesis.lv/ta/id/91255

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr.581

Par Latvijas Republikas Aizsardzības ministrijas un Vācijas Federatīvās Republikas Federālās aizsardzības ministrijas saprašanās memorandu par Vācijas Bruņoto spēku medicīniskā dienesta atbalstu Starptautisko drošības atbalsta spēku (ISAF) misijas laikā

Vēl šajā numurā

16.07.2004., Nr. 112

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 573

Pieņemts: 29.06.2004.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

 

Ministru kabineta noteikumi Nr.573

Rīgā 2004.gada 29.jūnijā (prot. Nr.39 37.§)

Kārtība, kādā iedzīvotāju ienākuma nodokli, nodokļa pamatparāda palielinājumu un ar nodokli saistīto nokavējuma naudu un soda naudu ieskaita budžetā

Izdoti saskaņā ar likuma “Par iedzīvotāju ienākuma nodokli” 26.panta otro daļu

 

1. Noteikumi nosaka kārtību, kādā iedzīvotāju ienākuma nodokli (turpmāk — nodoklis), nodokļa pamatparāda palielinājumu un ar nodokli saistīto nokavējuma naudu un soda naudu ieskaita budžetā.

2. Nodokļa ieņēmumus budžetā ieskaita, tos sadalot starp nodokļa maksātāja dzīvesvietas pašvaldības budžetu un valsts pamatbudžetu atbilstoši likuma “Par iedzīvotāju ienākuma nodokli” (turpmāk — likums) 26.panta pirmajai daļai.

3. Nodokļa maksājumus nodokļa maksātāja dzīvesvietas pašvaldības budžetā un valsts pamatbudžetā ieskaita centralizēti (ar Valsts kases starpniecību) vai tieši (šo noteikumu 5.punktā minētajos gadījumos).

4. Nodokļa maksātājs vai darba devējs pārskaita nodokli Valsts kases iedzīvotāju ienākuma nodokļa ieņēmumu budžeta sadales kontā (turpmāk — sadales konts).

5. Nodokļa maksātāji, kuri dzīvo to pašvaldību administratīvajā teritorijā, ar kurām Finanšu ministrija ir noslēgusi līgumu par iedzīvotāju ienākuma nodokļa ieņēmumu iekasēšanas īpašu kārtību (turpmāk — līgums), vai darba devēji, kuri atrodas minēto pašvaldību administratīvajā teritorijā, nodokli ieskaita pašvaldības budžetā atbilstoši šo noteikumu 6.punktam.

6. Noteikumu 5.punktā minēto pašvaldību teritorijā nodokļa maksātāji vai darba devēji nodokļa summas no pašvaldības administratīvajā teritorijā dzīvojošo darbinieku darba samaksas pārskaita pašvaldības budžeta kontā, bet nodokļa summas no pārējo darbinieku darba samaksas — sadales kontā.

7. Nodokļa summa, ko šo noteikumu 5.punktā minēto pašvaldību administratīvajā teritorijā dzīvojošie nodokļa maksātāji un darba devēji, kuri atrodas minēto pašvaldību administratīvajā teritorijā, tieši ieskaita pašvaldības budžetā, ietver nodokļa pamatparāda palielinājumu un nokavējuma naudas summu, ko aprēķina par nodokļa maksājuma termiņa kavējumu.

8. Nodokļa pamatparādu, kas darba devējiem, kuri atrodas šo noteikumu 5.punktā minēto pašvaldību administratīvajā teritorijā, nodokļa revīzijas rezultātā aprēķināts no šo pašvaldību administratīvajā teritorijā dzīvojošo darbinieku ienākuma, tieši ieskaita attiecīgās pašvaldības budžetā kopā ar nodokļa pamatparāda palielinājumu, nokavējuma naudu un soda naudu, kas attiecas uz šo nodokļa pamatparādu.

9. Nodokļa maksātāji, kas iegādājas patentu individuālā darba veikšanai, patentmaksu iemaksā nodokļa maksātāja dzīvesvietas pašvaldības budžeta kontā.

10. Valsts kase pirms sadales kontā ieskaitītās nodokļa summas sadalīšanas starp valsts pamatbudžetu un pašvaldību budžetiem atskaita summu, kas atmaksāta tiem nodokļa maksātājiem, kuriem iepriekšējos taksācijas gados rezumējošā kārtībā aprēķinātais nodoklis ir mazāks nekā avansā samaksātais nodoklis.

11. Valsts kase pēc šo noteikumu 10.punktā minētās summas atskaitīšanas un pirms sadales kontā ieskaitītās nodokļa summas sadalīšanas starp pašvaldību budžetiem atbilstoši likuma 26.panta pirmās daļas 2.punktam atskaita summu 28,4% apmērā un novirza to valsts budžeta ieņēmumos.

12. Noteikumu 5.punktā minētās pašvaldības katru darbdienu no pašvaldības budžetā tieši iekasētajiem nodokļa ieņēmumiem summu 28,4% apmērā ieskaita valsts budžeta ieņēmumos, attiecīgi samazinot pārskaitāmo summu par 28,4% no Valsts kases ieturētajām iedzīvotāju ienākuma nodokļa summām, kas atmaksātas, pamatojoties uz taksācijas gada ienākumu deklarāciju vai nodokļa pārrēķinu par iepriekšējiem gadiem.

13. Valsts kase par nodokļa summām, kas no sadales konta atmaksātas nodokļa maksātājiem, kuri dzīvo to pašvaldību administratīvajā teritorijā, kurām tiek piemēroti šo noteikumu 5.punkta nosacījumi, attiecīgi samazina nodokļa summas, kas no sadales konta ieskaitāmas minēto pašvaldību budžetā.

14. Valsts kase no sadales kontā ieskaitītās nodokļa summas katru nedēļu pārskaita katras pašvaldības budžetā summas tādā apmērā, kas atbilst attiecīgās pašvaldības nodokļa ieņēmumu īpatsvara koeficientam (turpmāk — īpatsvara koeficients) kopējos caur sadales kontu sadalāmajos nodokļa ieņēmumos.

15. Kalendāra gadā pašvaldības budžetā ieskaitāmo nodokļa ieņēmumu daļu nosaka, pamatojoties uz katras pašvaldības īpatsvara koeficientu kopējos valstī iekasētajos nodokļa ieņēmumos no nodokļa maksātāju taksācijas gada ienākumiem pirms diviem gadiem, izņemot tās pašvaldības, kuras ar Finanšu ministriju ir noslēgušas līgumu un kurām nodokļa ieņēmumu prognozi nosaka saskaņā ar pašvaldības un Finanšu ministrijas vienošanās protokolu. Šo pašvaldību budžetā ieskaitāmo nodokļa ieņēmumu daļu nosaka atbilstoši attiecīgās pašvaldības un Finanšu ministrijas vienošanās protokolam.

16. Nosakot pašvaldību īpatsvara koeficientus kopējos caur sadales kontu sadalāmajos nodokļa ieņēmumos, netiek ņemtas vērā tās nodokļa summas, kas šo noteikumu 5.punktā minēto pašvaldību budžetos tiek iemaksātas tieši.

17. Likumā “Par pašvaldību finansu izlīdzināšanu” noteiktās konkrētās pašvaldības iemaksas pašvaldību finanšu izlīdzināšanas fondā veic Valsts kase, ieturot atbilstošās summas no pašvaldības budžetā caur sadales kontu ieskaitāmās nodokļa ieņēmumu daļas un ieskaitot tās minētajā fondā.

18. Noteikumu 17.punkts netiek piemērots šo noteikumu 5.punktā minētajām pašvaldībām.

19. Noteikumu 5.punkta nosacījumi attiecināmi uz Rīgas domi, Ventspils pilsētas domi un Liepājas pilsētas domi, kā arī uz minēto pilsētu administratīvo teritoriju.

20. Sadales kontā ieskaitīto nodokļa ieņēmumu kopējā apmēra teritoriālo sadalījumu 2004.gadam (pielikums) nosaka, pamatojoties uz pašvaldību īpatsvara koeficientiem, kas aprēķināti atbilstoši nodokļa faktiskajai izpildei 2002.gadā, bet šo noteikumu 5.punktā minētajām pašvaldībām — saskaņā ar pašvaldības un Finanšu ministrijas vienošanās protokolu.

21. Ja kalendāra gada laikā viena no pusēm līgumu lauž, Finanšu ministrija mēneša laikā no dienas, kad pieņemts lēmums par līguma laušanu, izstrādā priekšlikumus par grozījumiem šajos noteikumos, nosakot koriģēto katras pašvaldības īpatsvara koeficientu sadales kontos ieskaitītajos kopējos nodokļa ieņēmumos, un iesniedz tos Ministru kabinetā. Nosakot pašvaldības īpatsvara koeficientu, ņem vērā attiecīgās pašvaldības budžetā tieši saņemtos nodokļa ieņēmumus, sākot ar mēnesi, kad minētajā pašvaldībā tiek piemērota nodokļa ieņēmumu ieskaitīšanas vispārējā kārtība. Attiecīgās pašvaldības saņemamo nodokļa ieņēmumu pārrēķini par iepriekšējo periodu netiek veikti.

22. Ieņēmumus pašvaldību budžetos no sadales kontā faktiski iemaksātā nodokļa ieņēmumu kopējā apmēra ieskaita atbilstoši koriģētajiem pašvaldību īpatsvara koeficientiem, sākot ar nākamā mēneša pirmo datumu pēc šo noteikumu 21.punktā minēto grozījumu spēkā stāšanās dienas.

23. Valsts ieņēmumu dienests pēc šo noteikumu 21.punktā minēto grozījumu stāšanās spēkā informē attiecīgos nodokļa maksātājus vai darba devējus par budžeta kontu, kurā ieskaitāmi nodokļa ieņēmumi, un nosaka, ar kuru datumu ieņēmumi ieskaitāmi šajā kontā. Minēto informāciju Valsts ieņēmumu dienests sniedz līdz tā mēneša divdesmit piektajam datumam, kurā minētie grozījumi stājušies spēkā.

24. Nodokļa ieņēmumu ieskaitīšana pašvaldību budžetos, kas notiek centralizēti ar Valsts kases starpniecību, veicama tā, lai visā kalendāra gadā nodrošinātu katras pašvaldības caur sadales kontu saņemto nodokļa ieņēmumu atbilstību šo noteikumu pielikumā apstiprinātajiem pašvaldību īpatsvara koeficientiem kopējos sadales kontā ieskaitītajos nodokļa ieņēmumos.

25. Nodokļa ieņēmumi, kas saņemti sadales kontā līdz kalendāra gada 31.decembrim (ieskaitot), bet nav pārskaitīti pašvaldībām kalendāra gadā, tiek pārskaitīti pašvaldībām nākamā gada pirmajā nedēļā atbilstoši iepriekšējā gadā noteiktajiem īpatsvara koeficientiem. Minētos ieņēmumus iekļauj tā gada prognozes izpildē, kurā tie saņemti sadales kontā.

26. Noteikumu 8.punkts attiecībā uz nodokļa pamatparāda palielinājuma, nokavējuma naudas un soda naudas ieskaitīšanu pašvaldības budžetā stājas spēkā ar 2006.gada 1.janvāri.

27. Noteikumi piemērojami ar 2004.gada 2.jūliju.

Ministru prezidents I.Emsis

Finanšu ministrs O.Spurdziņš

Redakcijas piebilde: noteikumi piemērojami ar 2004.gada 2.jūliju.

 

Pielikums

Ministru kabineta

2004.gada 29.jūnija noteikumiem Nr.573

Sadales kontā ieskaitīto iedzīvotāju ienākuma nodokļa ieņēmumu kopējā apmēra teritoriālais sadalījums 2004.gadam

Nr.

p.k.

Pašvaldības administratīvā teritorija

Pašvaldības īpatsvara koeficients kopējos sadales kontā ieskaitītajos nodokļa ieņēmumos (%)

kods

nosaukums

1

2

3

4

1.

010000

Rīga

4,99208555

2.

050000

Daugavpils

6,48917064

3.

090000

Jelgava

5,65807003

4.

130000

Jūrmala

5,28806132

5.

170000

Liepāja

1,86309842

6.

210000

Rēzekne

2,70034719

7.

270000

Ventspils

1,37576582

8.

320200

Aizkraukles novads

1,07104503

9.

320800

Jaunjelgava ar lauku teritoriju

0,17088404

10.

321300

Pļaviņas

0,28656031

11.

324200

Aiviekstes pagasts

0,04886318

12.

324600

Bebru pagasts

0,06856394

13.

325000

Daudzeses pagasts

0,04724997

14.

325400

Iršu pagasts

0,02105390

15.

325800

Klintaines pagasts

0,03280445

16.

326000

Kokneses pagasts

0,28922128

17.

326200

Kurmenes pagasts

0,03331068

18.

326600

Mazzalves pagasts

0,05524473

19.

327000

Neretas pagasts

0,09182415

20.

327400

Pilskalnes pagasts

0,01718889

21.

327800

Seces pagasts

0,03585416

22.

328000

Sērenes pagasts

0,04306645

23.

328200

Skrīveru pagasts

0,28234467

24.

328400

Staburaga pagasts

0,02258429

25.

328600

Sunākstes pagasts

0,01582991

26.

329000

Valles pagasts

0,05095537

27.

329200

Vietalvas pagasts

0,04961110

28.

329600

Zalves pagasts

0,02565631

29.

360100

Alūksne

0,71711417

30.

360600

Ape ar lauku teritoriju

0,07954140

31.

364200

Alsviķu pagasts

0,07881788

32.

364400

Annas pagasts

0,01916499

33.

364800

Gaujienas pagasts

0,06927064

34.

365200

Ilzenes pagasts

0,01264538

35.

365600

Jaunalūksnes pagasts

0,05052970

36.

365800

Jaunannas pagasts

0,01634788

37.

366000

Jaunlaicenes pagasts

0,02069384

38.

366400

Kalncempju pagasts

0,00710448

39.

366800

Liepnas pagasts

0,03517389

40.

367200

Malienas pagasts

0,01088900

41.

367400

Mālupes pagasts

0,02248014

42.

367600

Mārkalnes pagasts

0,01371204

43.

368000

Pededzes pagasts

0,01334330

44.

368400

Trapenes pagasts

0,03064749

45.

368800

Veclaicenes pagasts

0,01634361

46.

369000

Virešu pagasts

0,03466893

47.

369400

Zeltiņu pagasts

0,01558793

48.

369600

Ziemera pagasts

0,02268775

49.

380100

Balvi

0,55639787

50.

381500

Viļaka

0,08339759

51.

384400

Baltinavas pagasts

0,04674484

52.

384600

Balvu pagasts

0,02553586

53.

384800

Bērzkalnes pagasts

0,01419761

54.

385000

Bērzpils pagasts

0,02671225

55.

385200

Briežuciema pagasts

0,01444256

56.

385600

Krišjāņu pagasts

0,01143624

57.

385800

Kubuļu pagasts

0,05480658

58.

386000

Kupravas pagasts

0,02071021

59.

386400

Lazdukalna pagasts

0,02911686

60.

386600

Lazdulejas pagasts

0,00715549

61.

387000

Medņevas pagasts

0,02929832

62.

387400

Rugāju pagasts

0,04582971

63.

387800

Susāju pagasts

0,01993228

64.

388200

Šķilbēnu pagasts

0,03173396

65.

388600

Tilžas pagasts

0,03988074

66.

389000

Vectilžas pagasts

0,01039869

67.

389200

Vecumu pagasts

0,01583293

68.

389400

Vīksnas pagasts

0,01984756

69.

389800

Žīguru pagasts

0,05602478

70.

400100

Bauska

0,84476747

71.

404400

Bārbeles pagasts

0,03877363

72.

404600

Brunavas pagasts

0,06353173

73.

405000

Ceraukstes pagasts

0,09197305

74.

405200

Codes pagasts

0,14883652

75.

405600

Dāviņu pagasts

0,02502513

76.

406000

Gailīšu pagasts

0,16942714

77.

406400

Iecavas novads

0,61625506

78.

406800

Īslīces pagasts

0,24663994

79.

407200

Mežotnes pagasts

0,08322071

80.

407600

Rundāles pagasts

0,11687069

81.

408000

Skaistkalnes pagasts

0,06834563

82.

408400

Stelpes pagasts

0,03671305

83.

408800

Svitenes pagasts

0,02937762

84.

409200

Vecsaules pagasts

0,07820767

85.

409400

Vecumnieku pagasts

0,28352568

86.

409600

Viesturu pagasts

0,02593910

87.

420100

Cēsis

1,69659541

88.

421100

Līgatne

0,07510282

89.

424700

Amatas novads

0,19307505

90.

424800

Drustu pagasts

0,03640447

91.

425000

Dzērbenes pagasts

0,05253836

92.

425400

Inešu pagasts

0,02347886

93.

425600

Jaunpiebalgas pagasts

0,09390676

94.

425800

Kaives pagasts

0,01033118

95.

426000

Liepas pagasts

0,19519212

96.

426200

Līgatnes pagasts

0,15171646

97.

426400

Mārsnēnu pagasts

0,03159323

98.

426800

Nītaures pagasts

0,04438456

99.

427200

Priekuļu pagasts

0,44109065

100.

427400

Raiskuma pagasts

0,09751707

101.

427600

Raunas pagasts

0,15122140

102.

427800

Skujenes pagasts

0,03530256

103.

428000

Stalbes pagasts

0,05941045

104.

428200

Straupes pagasts

0,07223121

105.

428600

Taurenes pagasts

0,05590504

106.

429000

Vaives pagasts

0,06107750

107.

429200

Vecpiebalgas pagasts

0,07274447

108.

429400

Veselavas pagasts

0,03093491

109.

429600

Zaubes pagasts

0,03838592

110.

429800

Zosēnu pagasts

0,02032509

111.

440800

Ilūkstes novads

0,37959995

112.

441600

Subate ar lauku teritoriju

0,03304998

113.

444200

Ambeļu pagasts

0,01462596

114.

444600

Biķernieku pagasts

0,01152593

115.

445000

Demenes pagasts

0,03737333

116.

445200

Dubnas pagasts

0,02113232

117.

445400

Dvietes pagasts

0,02025167

118.

445600

Eglaines pagasts

0,02807093

119.

446000

Kalkūnes pagasts

0,12252232

120.

446200

Kalupes pagasts

0,04810383

121.

446400

Laucesas pagasts

0,04262155

122.

446800

Līksnas pagasts

0,05540833

123.

447000

Maļinovas pagasts

0,01959134

124.

447200

Medumu pagasts

0,03289421

125.

447400

Naujenes pagasts

0,29704343

126.

447600

Nīcgales pagasts

0,04306877

127.

448400

Salienas pagasts

0,01756227

128.

448600

Skrudalienas pagasts

0,03685727

129.

448800

Sventes pagasts

0,03353921

130.

449200

Tabores pagasts

0,02338047

131.

449400

Vaboles pagasts

0,03078803

132.

449600

Vecsalienas pagasts

0,01357554

133.

449800

Višķu pagasts

0,09107504

134.

460100

Dobele

1,16496618

135.

460600

Auce ar lauku teritoriju

0,29805806

136.

464200

Annenieku pagasts

0,05661574

137.

464600

Auru pagasts

0,18736122

138.

465000

Bēnes pagasts

0,11171123

139.

465200

Bērzes pagasts

0,10165461

140.

465400

Bikstu pagasts

0,03955004

141.

466000

Dobeles pagasts

0,03481373

142.

466400

Īles pagasts

0,02679020

143.

466800

Jaunbērzes pagasts

0,05065033

144.

467200

Krimūnu pagasts

0,06508407

145.

467600

Lielauces pagasts

0,02099970

146.

468000

Naudītes pagasts

0,05404591

147.

468400

Penkules pagasts

0,04815556

148.

468900

Tērvetes novads

0,20557880

149.

469000

Ukru pagasts

0,01847257

150.

469400

Vītiņu pagasts

0,04408103

151.

469800

Zebrenes pagasts

0,02189333

152.

500100

Gulbene

0,67510822

153.

504400

Beļavas pagasts

0,06049883

154.

504800

Daukstu pagasts

0,04285116

155.

505200

Druvienas pagasts

0,02311282

156.

505600

Galgauskas pagasts

0,02269826

157.

506000

Jaungulbenes pagasts

0,07209875

158.

506400

Lejasciema pagasts

0,07450256

159.

506800

Litenes pagasts

0,03139071

160.

507200

Lizuma pagasts

0,07053328

161.

507600

Līgo pagasts

0,01617910

162.

508400

Rankas pagasts

0,05789290

163.

508800

Stāmerienas pagasts

0,04084188

164.

509000

Stradu pagasts

0,11311149

165.

509400

Tirzas pagasts

0,02590190

166.

541200

Kalnciems ar lauku teritoriju

0,13478148

167.

544800

Elejas pagasts

0,13664197

168.

545200

Glūdas pagasts

0,14495091

169.

545600

Jaunsvirlaukas pagasts

0,16778161

170.

546000

Lielplatones pagasts

0,04839277

171.

546200

Līvbērzes pagasts

0,10254514

172.

546700

Ozolnieku novads

0,57072121

173.

547000

Platones pagasts

0,10459007

174.

547400

Sesavas pagasts

0,06901267

175.

547800

Sidrabenes pagasts

0,07572194

176.

548200

Svētes pagasts

0,08292873

177.

548600

Valgundes pagasts

0,11587009

178.

549000

Vilces pagasts

0,05804174

179.

549200

Vircavas pagasts

0,05513499

180.

549600

Zaļenieku pagasts

0,08038483

181.

560100

Jēkabpils

1,69862627

182.

560600

Aknīste ar lauku teritoriju

0,10373794

183.

561600

Viesīte ar lauku teritoriju

0,13692679

184.

564400

Asares pagasts

0,00930545

185.

564600

Atašienes pagasts

0,02354673

186.

564800

Ābeļu pagasts

0,03917272

187.

565200

Dignājas pagasts

0,01340570

188.

565400

Dunavas pagasts

0,02455360

189.

565800

Elkšņu pagasts

0,01902993

190.

566200

Gārsenes pagasts

0,04428245

191.

566600

Kalna pagasts

0,02008724

192.

566800

Krustpils pagasts

0,03501997

193.

567000

Kūku pagasts

0,07760063

194.

567400

Leimaņu pagasts

0,02000419

195.

567600

Mežāres pagasts

0,02222160

196.

568000

Rites pagasts

0,02230685

197.

568200

Rubenes pagasts

0,04703109

198.

568600

Salas pagasts

0,16545909

199.

568800

Saukas pagasts

0,03075591

200.

569000

Sēlpils pagasts

0,04039985

201.

569400

Variešu pagasts

0,04577238

202.

569600

Vīpes pagasts

0,02099178

203.

569800

Zasas pagasts

0,04403749

204.

600200

Krāslavas novads

0,62471448

205.

600900

Dagda

0,14512531

206.

604200

Andrupenes pagasts

0,03853926

207.

604400

Andzeļu pagasts

0,01288521

208.

604600

Asūnes pagasts

0,01574437

209.

604800

Aulejas pagasts

0,02042901

210.

605000

Bērziņu pagasts

0,00799623

211.

605400

Dagdas pagasts

0,02263435

212.

605600

Ezernieku pagasts

0,03745839

213.

605800

Grāveru pagasts

0,01076358

214.

606200

Indras pagasts

0,03363261

215.

606400

Izvaltas pagasts

0,02744752

216.

606800

Kalniešu pagasts

0,01501854

217.

607000

Kaplavas pagasts

0,01445649

218.

607200

Kastuļinas pagasts

0,02231499

219.

607400

Kombuļu pagasts

0,02263635

220.

607600

Konstantinovas pagasts

0,01585695

221.

608000

Ķepovas pagasts

0,00489128

222.

608400

Piedrujas pagasts

0,00879882

223.

608600

Robežnieku pagasts

0,02073359

224.

608800

Skaistas pagasts

0,02230698

225.

609000

Svariņu pagasts

0,01038351

226.

609200

Šķaunes pagasts

0,02262117

227.

609400

Šķeltovas pagasts

0,01182968

228.

609600

Ūdrīšu pagasts

0,04662201

229.

620100

Kuldīga

0,87935485

230.

621000

Skrunda ar lauku teritoriju

0,21076234

231.

624200

Alsungas pagasts

0,08983134

232.

624600

Ēdoles pagasts

0,03501980

233.

625000

Gudenieku pagasts

0,02442927

234.

625400

Īvandes pagasts

0,01793841

235.

625800

Kabiles pagasts

0,02422803

236.

626000

Kurmāles pagasts

0,12545786

237.

626400

Laidu pagasts

0,03580515

238.

626800

Nīkrāces pagasts

0,02200868

239.

627200

Padures pagasts

0,04516792

240.

627400

Pelču pagasts

0,06056080

241.

627800

Raņķu pagasts

0,01414804

242.

628000

Rendas pagasts

0,04467478

243.

628200

Rudbāržu pagasts

0,04186468

244.

628400

Rumbas pagasts

0,09114618

245.

629000

Snēpeles pagasts

0,02371176

246.

629200

Turlavas pagasts

0,01998145

247.

629600

Vārmes pagasts

0,02929499

248.

640500

Aizpute

0,36426873

249.

640800

Durbes novads

0,10381186

250.

640900

Grobiņa

0,39175362

251.

641300

Pāvilosta

0,04802821

252.

641500

Priekule

0,13823074

253.

644200

Aizputes pagasts

0,04164985

254.

644400

Bārtas pagasts

0,02618271

255.

644600

Bunkas pagasts

0,03335213

256.

644800

Cīravas pagasts

0,05651092

257.

645000

Dunalkas pagasts

0,03787330

258.

645200

Dunikas pagasts

0,02557189

259.

645400

Embūtes pagasts

0,01713462

260.

645600

Gaviezes pagasts

0,03477462

261.

645800

Gramzdas pagasts

0,02943643

262.

646000

Grobiņas pagasts

0,13781981

263.

646400

Kalētu pagasts

0,02539135

264.

646600

Kalvenes pagasts

0,03393705

265.

646800

Kazdangas pagasts

0,06021503

266.

647200

Lažas pagasts

0,02734411

267.

647600

Medzes pagasts

0,05787448

268.

647800

Nīcas pagasts

0,14298516

269.

648000

Otaņķu pagasts

0,03691970

270.

648200

Priekules pagasts

0,01835689

271.

648400

Rucavas pagasts

0,05164040

272.

648600

Sakas pagasts

0,01668180

273.

649200

Vaiņodes pagasts

0,12279172

274.

649400

Vecpils pagasts

0,01873740

275.

649600

Vērgales pagasts

0,05736659

276.

649800

Virgas pagasts

0,03771952

277.

660100

Limbaži

0,81697094

278.

660600

Ainaži ar lauku teritoriju

0,13355523

279.

660800

Aloja ar lauku teritoriju

0,15250953

280.

661600

Salacgrīva ar lauku teritoriju

0,50618600

281.

661800

Staicele ar lauku teritoriju

0,07424307

282.

664400

Braslavas pagasts

0,01509268

283.

664800

Brīvzemnieku pagasts

0,05466373

284.

665200

Katvaru pagasts

0,06174886

285.

665600

Lēdurgas pagasts

0,05880341

286.

666000

Liepupes pagasts

0,11373170

287.

666400

Limbažu pagasts

0,12276903

288.

666800

Pāles pagasts

0,03417612

289.

667600

Skultes pagasts

0,09259728

290.

668000

Umurgas pagasts

0,05219560

291.

668400

Vidrižu pagasts

0,07999477

292.

668800

Viļķenes pagasts

0,06925478

293.

680100

Ludza

0,62150867

294.

680900

Kārsava

0,11706044

295.

681800

Zilupes novads

0,09807389

296.

684400

Blontu pagasts

0,01525017

297.

684600

Briģu pagasts

0,01710386

298.

684900

Ciblas novads

0,04915390

299.

685000

Cirmas pagasts

0,01938194

300.

685400

Goliševas pagasts

0,00956980

301.

685800

Isnaudas pagasts

0,04204530

302.

686000

Istras pagasts

0,02342318

303.

686400

Lauderu pagasts

0,00686454

304.

686800

Malnavas pagasts

0,06979783

305.

687000

Mežvidu pagasts

0,03186182

306.

687200

Mērdzenes pagasts

0,02435876

307.

687800

Nirzas pagasts

0,01516797

308.

688000

Ņukšas pagasts

0,01139186

309.

688400

Pasienes pagasts

0,01459900

310.

688600

Pildas pagasts

0,01420393

311.

688800

Pureņu pagasts

0,00939452

312.

689000

Pušmucovas pagasts

0,02527834

313.

689200

Rundēnu pagasts

0,01155274

314.

689400

Salnavas pagasts

0,02322114

315.

689800

Zvirgzdenes pagasts

0,02630548

316.

700100

Madona

0,75337973

317.

700800

Cesvaine ar lauku teritoriju

0,18227541

318.

701300

Lubāna

0,13943523

319.

701700

Varakļāni

0,08908159

320.

704200

Aronas pagasts

0,05804049

321.

704400

Barkavas pagasts

0,06829770

322.

704600

Bērzaunes pagasts

0,07257945

323.

705000

Dzelzavas pagasts

0,06765465

324.

705400

Ērgļu pagasts

0,17751374

325.

705800

Indrānu pagasts

0,04220659

326.

706000

Jumurdas pagasts

0,00704770

327.

706200

Kalsnavas pagasts

0,15980064

328.

706600

Lazdonas pagasts

0,03641354

329.

706800

Liezēres pagasts

0,05018099

330.

707000

Ļaudonas pagasts

0,05989645

331.

707400

Mārcienas pagasts

0,04306919

332.

707600

Mētrienas pagasts

0,02465993

333.

707800

Murmastienes pagasts

0,02068131

334.

708200

Ošupes pagasts

0,04045457

335.

708600

Praulienas pagasts

0,07274683

336.

709000

Sarkaņu pagasts

0,06148451

337.

709200

Sausnējas pagasts

0,01706102

338.

709400

Varakļānu pagasts

0,02065133

339.

709600

Vestienas pagasts

0,02861037

340.

740200

Ogres novads

3,02981505

341.

740600

Ikšķiles novads

0,75501034

342.

741000

Ķeguma novads

0,37915676

343.

741400

Lielvārde ar lauku teritoriju

0,65299291

344.

744400

Birzgales pagasts

0,08751907

345.

744800

Jumpravas pagasts

0,16604832

346.

745200

Krapes pagasts

0,03464874

347.

745600

Ķeipenes pagasts

0,06381453

348.

746000

Lauberes pagasts

0,03538327

349.

746400

Lēdmanes pagasts

0,06220021

350.

746800

Madlienas pagasts

0,10603621

351.

747200

Mazozolu pagasts

0,02829424

352.

747600

Meņģeles pagasts

0,02649766

353.

748800

Suntažu pagasts

0,12670611

354.

749200

Taurupes pagasts

0,03982349

355.

760200

Preiļu novads

0,61437971

356.

761200

Līvānu novads

0,52278250

357.

764200

Aglonas pagasts

0,10706193

358.

764800

Galēnu pagasts

0,01675185

359.

765200

Jersikas pagasts

0,03727910

360.

765600

Pelēču pagasts

0,01739667

361.

766200

Riebiņu pagasts

0,04283053

362.

766800

Rudzātu pagasts

0,02673895

363.

767000

Rušonas pagasts

0,04954630

364.

767400

Saunas pagasts

0,02490762

365.

767600

Silajāņu pagasts

0,00720988

366.

767800

Sīļukalna pagasts

0,01397818

367.

768000

Stabulnieku pagasts

0,01633220

368.

768200

Sutru pagasts

0,01530767

369.

769100

Vārkavas novads

0,04016193

370.

769400

Vārkavas pagasts

0,01410682

371.

781700

Viļāni

0,16648495

372.

784200

Audriņu pagasts

0,03515750

373.

784400

Bērzgales pagasts

0,03199241

374.

784600

Čornajas pagasts

0,03399400

375.

784800

Dekšāres pagasts

0,02069507

376.

785000

Dricānu pagasts

0,03417629

377.

785200

Feimaņu pagasts

0,02133274

378.

785400

Gaigalavas pagasts

0,03722081

379.

785600

Griškānu pagasts

0,07437532

380.

785800

Ilzeskalna pagasts

0,02745155

381.

786000

Kantinieku pagasts

0,01193541

382.

786200

Kaunatas pagasts

0,04799841

383.

786600

Lendžu pagasts

0,02888436

384.

786800

Lūznavas pagasts

0,05338366

385.

787000

Maltas pagasts

0,14446692

386.

787200

Mākoņkalna pagasts

0,02054558

387.

787400

Nagļu pagasts

0,02206371

388.

787500

Nautrēnu pagasts

0,03489548

389.

787600

Ozolaines pagasts

0,06807549

390.

787800

Ozolmuižas pagasts

0,02977026

391.

788000

Pušas pagasts

0,01930146

392.

788200

Rikavas pagasts

0,02298060

393.

788600

Sakstagala pagasts

0,03574722

394.

788800

Silmalas pagasts

0,06551853

395.

789000

Sokolku pagasts

0,01373012

396.

789200

Stoļerovas pagasts

0,02090089

397.

789400

Stružānu pagasts

0,03166422

398.

789600

Verēmu pagasts

0,09739032

399.

789800

Viļānu pagasts

0,05554696

400.

800600

Baldone ar lauku teritoriju

0,36634111

401.

800700

Baloži

0,47006743

402.

800900

Olaine

1,13968389

403.

801200

Salaspils ar lauku teritoriju

2,19184641

404.

801400

Saulkrasti ar lauku teritoriju

0,53779574

405.

801600

Siguldas novads

1,47357562

406.

801700

Vangaži

0,33378310

407.

804200

Allažu pagasts

0,11243678

408.

804400

Ādažu pagasts

0,74928089

409.

804800

Babītes pagasts

0,67317132

410.

805200

Carnikavas pagasts

0,56929324

411.

805600

Daugmales pagasts

0,05766968

412.

806000

Garkalnes pagasts

0,45328870

413.

806400

Inčukalna pagasts

0,42093835

414.

806800

Krimuldas pagasts

0,32434830

415.

807000

Ķekavas pagasts

1,50380972

416.

807400

Mālpils pagasts

0,30747216

417.

807600

Mārupes pagasts

0,94984381

418.

808000

Olaines pagasts

0,45447427

419.

808400

Ropažu pagasts

0,44866582

420.

808800

Salas pagasts

0,09870754

421.

809200

Sējas pagasts

0,18272867

422.

809600

Stopiņu pagasts

0,82966621

423.

840100

Saldus

0,92084424

424.

840600

Brocēnu novads

0,38192056

425.

844800

Ezeres pagasts

0,05116557

426.

845200

Gaiķu pagasts

0,02754166

427.

845600

Jaunauces pagasts

0,01483119

428.

845800

Jaunlutriņu pagasts

0,02809083

429.

846200

Kursīšu pagasts

0,02467245

430.

846600

Lutriņu pagasts

0,06972779

431.

847000

Nīgrandes pagasts

0,08461619

432.

847200

Novadnieku pagasts

0,11037742

433.

847600

Pampāļu pagasts

0,05081128

434.

848200

Rubas pagasts

0,03816912

435.

848600

Saldus pagasts

0,11654878

436.

848800

Šķēdes pagasts

0,01656158

437.

849200

Vadakstes pagasts

0,01787953

438.

849400

Zaņas pagasts

0,01996983

439.

849600

Zirņu pagasts

0,07676345

440.

849800

Zvārdes pagasts

0,01409955

441.

880100

Talsi

1,03344746

442.

881400

Sabiles novads

0,15198336

443.

881500

Stende

0,10349028

444.

881800

Valdemārpils ar lauku teritoriju

0,12641360

445.

884600

Balgales pagasts

0,03241418

446.

885000

Dundagas pagasts

0,19584442

447.

885400

Ģibuļu pagasts

0,11529174

448.

885800

Īves pagasts

0,02199303

449.

886200

Kolkas pagasts

0,11171805

450.

886400

Ķūļciema pagasts

0,01848201

451.

886800

Laidzes pagasts

0,13054518

452.

887000

Laucienes pagasts

0,07083688

453.

887200

Lībagu pagasts

0,12025284

454.

887400

Lubes pagasts

0,02046788

455.

887800

Mērsraga pagasts

0,12232469

456.

888200

Rojas pagasts

0,26727733

457.

888600

Strazdes pagasts

0,01541336

458.

889200

Valdgales pagasts

0,04628951

459.

889400

Vandzenes pagasts

0,09749047

460.

889600

Virbu pagasts

0,07413313

461.

900100

Tukums

1,50247364

462.

901200

Kandavas novads

0,39488176

463.

904600

Degoles pagasts

0,02327988

464.

904800

Džūkstes pagasts

0,07251710

465.

905000

Engures pagasts

0,17088471

466.

905400

Irlavas pagasts

0,07219726

467.

905600

Jaunpils pagasts

0,11529701

468.

905800

Jaunsātu pagasts

0,03141015

469.

906600

Lapmežciema pagasts

0,18079291

470.

906800

Lestenes pagasts

0,02858412

471.

907400

Pūres pagasts

0,07028095

472.

907800

Sēmes pagasts

0,04769279

473.

908000

Slampes pagasts

0,12089487

474.

908200

Smārdes pagasts

0,18608531

475.

908400

Tumes pagasts

0,10837064

476.

908800

Vānes pagasts

0,03584874

477.

909000

Viesatu pagasts

0,01478634

478.

909200

Zantes pagasts

0,02858492

479.

909600

Zentenes pagasts

0,02621933

480.

940100

Valka

0,49959772

481.

941400

Seda ar lauku teritoriju

0,10694178

482.

941500

Smiltene

0,57025482

483.

941700

Strenči

0,12604490

484.

944400

Bilskas pagasts

0,04470309

485.

944600

Blomes pagasts

0,04011911

486.

944800

Brantu pagasts

0,03636234

487.

945200

Ērģemes pagasts

0,04119170

488.

945400

Ēveles pagasts

0,02227334

489.

945800

Grundzāles pagasts

0,03060047

490.

946200

Jērcēnu pagasts

0,02896412

491.

946600

Kārķu pagasts

0,03149489

492.

947000

Launkalnes pagasts

0,09468706

493.

947400

Palsmanes pagasts

0,05018813

494.

947600

Plāņu pagasts

0,03325121

495.

948000

Smiltenes pagasts

0,06560940

496.

948400

Trikātas pagasts

0,05264422

497.

948800

Valkas pagasts

0,06593392

498.

949000

Variņu pagasts

0,03224512

499.

949200

Vijciema pagasts

0,03285381

500.

949600

Zvārtavas pagasts

0,01907204

501.

960100

Valmiera

2,76764691

502.

961200

Mazsalaca ar lauku teritoriju

0,12010333

503.

961500

Rūjiena

0,22486282

504.

964400

Bērzaines pagasts

0,02297107

505.

964600

Brenguļu pagasts

0,06026065

506.

964800

Burtnieku pagasts

0,06415404

507.

965200

Dikļu pagasts

0,05492480

508.

965600

Ipiķu pagasts

0,00776123

509.

965800

Jeru pagasts

0,04867190

510.

966200

Kauguru pagasts

0,08058438

511.

966400

Kocēnu pagasts

0,18672919

512.

966600

Ķoņu pagasts

0,02787006

513.

966800

Lodes pagasts

0,01063249

514.

967000

Matīšu pagasts

0,04152566

515.

967200

Naukšēnu pagasts

0,07916042

516.

967600

Ramatas pagasts

0,01159291

517.

967800

Rencēnu pagasts

0,07069563

518.

968200

Sēļu pagasts

0,01188805

519.

968400

Skaņkalnes pagasts

0,03671572

520.

968800

Vaidavas pagasts

0,06298162

521.

969000

Valmieras pagasts

0,25464169

522.

969200

Vecates pagasts

0,01633576

523.

969400

Vilpulkas pagasts

0,02976688

524.

969600

Zilākalna pagasts

0,03159888

525.

981400

Piltene ar lauku teritoriju

0,10389804

526.

984400

Ances pagasts

0,02874642

527.

985000

Jūrkalnes pagasts

0,01272536

528.

985600

Popes pagasts

0,05865025

529.

986000

Puzes pagasts

0,06602317

530.

986600

Tārgales pagasts

0,14294627

531.

987000

Ugāles pagasts

0,14408290

532.

987400

Usmas pagasts

0,02513952

533.

987800

Užavas pagasts

0,04076308

534.

988400

Vārves pagasts

0,13034007

535.

989000

Ziru pagasts

0,02726596

536.

989400

Zlēku pagasts

0,02431649

 

 

Valstī kopā

100,00000000

Finanšu ministrs O.Spurdziņš

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!