Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Paziņojumi par teritorijas plānošanu. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 15.07.2004., Nr. 111 https://www.vestnesis.lv/ta/id/91139

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Piegādes un darbu izpildes pasūtījumi

Vēl šajā numurā

15.07.2004., Nr. 111

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Paziņojumi par teritorijas plānošanu

Paziņojums par Sidrabenes pagasta teritorijas plānojumu

Jelgavas rajona Sidrabenes pagasta padome paziņo, ka pamatojoties uz Sidrabenes pagasta padomes 25.marta sēdes lēmumu “Par Sidrabenes pagasta teritorijas plānojumu” (prot.nr.3, 5. §, 3.p.) ir uzsākta Sidrabenes pagasta teritorijas plānojuma izstrāde. Sabiedriskās apspriešanas pirmā posma termiņš ir no 15.jūlija līdz 8.septembrim. Priekšlikumus lūdzam iesniegt Sidrabenes pagasta padomē “Vīgriezēs”, Sidrabenes pagastā, Jelgavas rajonā, LV-3045.
Atbildīgā persona par teritorijas plānojuma izstrādi Eva Segliņa. Tālrunis uzziņām 3056241.

Paziņojums par detālā plānojuma izstrādi zemesgabalam Ogrē, Meža prospektā 7

Ogres novada dome informē, ka š.g. 17.jūnijā ar protokola nr.12, 23.§, atļauts izstrādāt detālo plānojumu zemesgabalam Ogrē, Meža prospektā 7, teritorijas zonējuma maiņai no koplietošanas apstādījumu teritorijas uz transportlīdzekļu garāžu un atklātu auto stāvvietu apbūves teritoriju.
Par plānojumu izstrādi atbildīgā amatpersona ir teritorijas plānotājs U.Apinis.
4 nedēļu laikā no paziņojuma publicēšanas iespējams rakstiski izteikt savus priekšlikumus plānojuma izstrādei, adresējot tos Ogres novada domei Brīvības ielā 48, Ogrē, LV-5001, vai pa e-pastu: buvvalde@oic.lv, uzrādot savu vārdu, uzvārdu un adresi, vai ierasties Ogres novada domē Ogrē Brīvības ielā 48, pirmdienās no pulksten 10 līdz 12 vai no 15 līdz 18. Sīkāku informāciju iespējams iegūt pa tālruni 5071160.
Par plānojuma 1.redakcijas sabiedrisko apspriešanu tiks paziņots atsevišķi ar informatīvā izdevuma “Ogrēnietis” un laikraksta “Latvijas Vēstnesis” starpniecību.

Paziņojums par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu
Salaspils lauku teritorijas daļai “Zirņu sala”

Saskaņā ar Salaspils pilsētas ar lauku teritoriju domes 2004.gada 30.jūnija lēmumu (prot. nr.13, 13.§) “Par detālplānojuma izstrādes uzsākšanu Salaspils pilsētas lauku teritorijas daļai “Zirņu sala” (kadastra nr.8031 008 0599) tiek uzsākta detālplānojuma izstrāde Salaspils lauku teritorijas daļai “Zirņu sala”.
Par detālplānojuma izstrādes vadītāju apstiprināts arhitekts Ludvigs Saprovskis (sert.nr.10-0214).
Saskaņā ar 2004.gada 13.janvāra MK noteikumiem nr.34 iepazīšanās ar izstrādātajiem materiāliem un detālplānojuma sabiedriskā apspriešana ir paredzēta no 26.07.2004. līdz 07.08.2004. Salaspils pilsētas ar lauku teritoriju domē Līvzemes ielā 8 un “Arhitektūras darbnīcas ROKA” telpās Rīgā, Ādmiņu ielā 4a.
Detālplānojuma kvalitatīvai izstrādes veikšanai lūdzam priekšlikumus rakstveidā nosūtīt Salaspils pilsētas ar lauku teritoriju domei Līvzemes ielā 8, Salaspilī, Rīgas rajonā, LV-2169.

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!