Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Zemkopības ministrija
Zemkopības ministrija publicē lēmumus par pieņemtajiem zvejas regulēšanas pasākumiem vai par zvejas apturēšanu Latvijas Republikas ūdeņos vai to daļā.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Zemkopības ministrijas 2004. gada 30. jūnija rīkojums Nr. 237 "Par grozījumiem Zemkopības ministrijas 2004. gada 8. marta rīkojumā Nr.101 "Par Lauksaimniecības subsīdiju valsts programmas realizēšanu 2004. gadā"". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 14.07.2004., Nr. 110 (3058) https://www.vestnesis.lv/ta/id/91084

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Zemkopības ministrijas rīkojums Nr.240

Par komisiju Valsts kvalitātes kategorijas piešķiršanai sviestam

Vēl šajā numurā

14.07.2004., Nr. 110 (3058)

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Zemkopības ministrija

Veids: rīkojums

Numurs: 237

Pieņemts: 30.06.2004.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

 

Zemkopības ministrijas rīkojums Nr.237

Rīgā 2004. gada 30. jūnijā

Par grozījumiem Zemkopības ministrijas 2004. gada 8. marta rīkojumā Nr.101 “Par Lauksaimniecības subsīdiju valsts programmas realizēšanu 2004. gadā”

Izdarīt Zemkopības ministrijas 2004. gada 8. marta rīkojumā Nr.101 “Par Lauksaimniecības subsīdiju valsts programmas realizēšanu 2004. gadā” šādus grozījumus:

1. Nolikumā Nr.2 “Lopkopības attīstība”:

1.1. aizstāt VIII sadaļā “Ciltsdarba dokumentu izstrādāšanai, izdošanai, aprobācijai un starptautiskās nozīmes dzīvnieku audzēšanas pasākumu organizēšanai Latvijā” 4. punktā vārdus un skaitļus “līdz 2004. gada 1. martam” ar vārdiem un skaitļiem “līdz 2004. gada 1. augustam”;

1.2. aizstāt VIII sadaļā “Ciltsdarba dokumentu izstrādāšanai, izdošanai, aprobācijai un starptautiskās nozīmes dzīvnieku audzēšanas pasākumu organizēšanai Latvijā” 5. punktā vārdus un skaitļus “līdz 2004. gada 15. martam” ar vārdiem un skaitļiem “līdz 2004. gada 15. augustam”;

1.3. X sadaļas “Dzīvnieku izcelsmes blakusproduktu, kuri nav paredzēti pārtikā, savākšana, transportēšana, uzglabāšana, pārstrāde un iznīcināšana” veidlapā Nr.2.10.2. “Blakusproduktu pavaddokuments Nr. ….” 2. piezīmi izteikt šādā redakcijā:

“2.** Subsīdiju saņemšanas gadījumā valsts pilnvarots veterinārārsts apstiprina SRM svaru tā iegūšanas vietā vai dzīvnieku (a) līķu (a) svaru uz vietas (ja svaru var noteikt uz vietas) vai blakusproduktu pārstrādes uzņēmumā (stājas spēkā no 2004. gada 10. jūlija).”

3. Nolikumā Nr.3 “Augkopības attīstība”:

3.1. papildināt I sadaļas “Maksājumi par sējplatību” 5.4.1. apakšpunktu pēc vārdiem “sēklas sertifikāta kopiju” ar vārdiem “no Eiropas Savienības dalībvalstīm ievestajiem sēklas kartupeļiem — iesaiņojuma etiķeti vai augu pasi”;

3.2. IV sadaļas “Kultūraugu genofonda saglabāšana un izlases sēklas ražošana” 3.1. apakšpunktu izteikt šādā redakcijā:

“3.1. tām ir valsts nozīmes genofonda kolekcija vai kuras veic izlases sēklas, kartupeļiem — arī pirmās paaudzes pirmsbāzes sēklas (turpmāk — izlases sēklas) ražošanu. Subsīdijas piešķir par kultūraugu genofonda saglabāšanu, tā novērtēšanu, pasportizāciju un/vai izlases sēklu ražošanu.”

4. Izteikt Nolikuma Nr.4 “Izglītība, zinātne un informācijas izplatīšana” I sadaļas “Kursi, semināri, konferences, kongresi, studijas ārvalstīs un konferences Latvijā” 3.1. apakšpunktu šādā redakcijā:

“3.1. kursu, semināru, konferenču un kongresu (turpmāk — pasākums) apmeklēšanai var pretendēt personas, kuras nodarbojas ar lauksaimniecības produktu ražošanu, veic zinātnisko darbību, lauksaimniecības speciālisti (izņemot valsts pārvaldes iestādēs strādājošos darbiniekus), lauksaimniecības izglītības iestāžu audzēkņi un studenti, LR uzņēmumu reģistrā reģistrētas lauksaimnieku nevalstiskās organizācijas un to deleģētie pārstāvji;”

5. Aizstāt Nolikuma Nr.5 “Latvijas un ārvalstu kopprojektu līdzfinansējums” 7. punktā vārdus un skaitļus “līdz katra ceturkšņa pirmā mēneša 15. datumam, izņemot I ceturksni, kad dokumentus iesniedz līdz 1. februārim,” ar vārdiem un skaitļiem “līdz 1. februārim, 15. aprīlim un 15. jūlijam”.

6. Rīkojums stājas spēkā nākamajā dienā pēc tā publicēšanas laikrakstā “Latvijas Vēstnesis”.

Zemkopības ministrs M.Roze

“Latvijas Vēstneša” redakcijā saņemts 12.07.2004.

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!