Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2004. gada 1. jūnija noteikumi Nr. 513 "Kārtība, kādā izmaksājama Satversmes aizsardzības biroja amatpersonu izdienas pensija". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 4.06.2004., Nr. 90 https://www.vestnesis.lv/ta/id/89531

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr.514

Grozījums Ministru kabineta 2002.gada 4.novembra noteikumos Nr.498 "Kārtība, kādā profesionālā militārā dienesta karavīrs pilda valsts civildienesta ierēdņa amatu"

Vēl šajā numurā

04.06.2004., Nr. 90

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 513

Pieņemts: 01.06.2004.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.
Ministru kabineta noteikumi Nr.513

Rīgā 2004.gada 1. jūnijā (prot. Nr.33 19.§)
Kārtība, kādā izmaksājama Satversmes aizsardzības biroja amatpersonu izdienas pensija
Izdoti saskaņā ar Satversmes aizsardzības biroja amatpersonu
izdienas pensiju likuma 9.panta sesto daļu un 14.pantu
1. Noteikumi nosaka kārtību, kādā izmaksājama Satversmes aizsardzības biroja amatpersonu izdienas pensija (turpmāk — izdienas pensija).
2. Izdienas pensiju izmaksā katru mēnesi. Satversmes aizsardzības birojs (turpmāk — birojs), pamatojoties uz izdienas pensijas saņēmēja iesniegumu, izdienas pensiju pārskaita viņa norādītajā Latvijas Republikas kredītiestādes vai pasta norēķinu sistēmas (PNS) kontā vai nosūta pa pastu ar piegādi mājās uz izdienas pensijas saņēmēja norādīto adresi. Pieprasījums pārskaitīt izdienas pensiju kredītiestādes vai PNS kontā atjaunojams reizi 12 mēnešos.
3. Izdienas pensijas saņēmējs, kas izbrauc uz pastāvīgu dzīvi ārvalstīs, birojā iesniedz rakstisku iesniegumu par izdienas pensijas izmaksas turpināšanu un norāda Latvijas Republikas kredītiestādi un kontu, kurā ieskaitāma izdienas pensija.
4. Izdienas pensijas saņēmējs, kuram pēc izbraukšanas uz ārvalstīm turpina izdienas pensijas izmaksu, katru gadu līdz 15.decembrim atjauno iesniegumu par izdienas pensijas izmaksu. Iesniegumu iesniedz:

4.1. personīgi, ierodoties birojā laikposmā no 1.oktobra līdz 15.decembrim;

4.2. ar pilnvarotas personas starpniecību vai nosūtot pa pastu. Šādā gadījumā iesniegumam pievieno ne agrāk kā attiecīgā gada 1.oktobrī taisītu notariālu apliecinājumu, ka izdienas pensijas saņēmējs ir dzīvs. Ja pieprasījumu iesniedz pilnvarota persona, tā uzrāda attiecīgo pilnvaru.
5. Izdevumus, kas saistīti ar izdienas pensijas vai izdienas pensijas daļas izmaksu, birojs sedz no tam piešķirtajiem valsts budžeta līdzekļiem.
6. Pēc vecuma pensijas piešķiršanas izdienas pensijas saņēmējam izmaksā:

6.1. Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (turpmāk — aģentūra) — vecuma pensiju;

6.2. birojs — starpību starp izdienas pensijas apmēru un piešķirtās vecuma pensijas apmēru (izdienas pensijas daļu).
7. Lai noteiktu izmaksājamās izdienas pensijas daļu, izdienas pensijas saņēmējs pēc likumā “Par valsts pensijām” noteiktā vecuma sasniegšanas, kā arī biroja amatpersona, kura, pārtraucot dienesta (darba) attiecības ar biroju, jau sasniegusi attiecīgo vecumu un pieprasījusi izdienas pensiju, pēc vecuma pensijas piešķiršanas iesniedz birojā aģentūras izsniegtu izziņu par vecuma pensijas apmēru un tās piešķiršanas datumu.
8. Par jebkurām vecuma pensijas apmēra izmaiņām aģentūra septiņu dienu laikā informē biroju.
9. Izdienas pensijas izmaksa, kas pārtraukta Satversmes aizsardzības biroja amatpersonu izdienas pensiju likumā noteiktajos gadījumos, atjaunojama ar dienu, kad no jauna iegūtas tiesības uz to.
Ministru prezidents I.Emsis

Aizsardzības ministrs A.Slakteris

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!