• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2000. gada 27. jūnija protokola izraksts Nr. 29 "Latvijas Republikas Ministru kabineta sēdes protokola Nr.29 izraksts". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 30.06.2000., Nr. 244/246 https://www.vestnesis.lv/ta/id/8584-latvijas-republikas-ministru-kabineta-sedes-protokola-nr-29-izraksts

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr.210

Noteikumi par tirgus intervenci labības tirgū

Vēl šajā numurā

30.06.2000., Nr. 244/246

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: protokola izraksts

Numurs: 29

Pieņemts: 27.06.2000.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Latvijas Republikas Ministru kabineta sēdes protokola Nr.29 izraksts

Rīgā 2000.gada 27.jūnijā

1.§

Par Nacionālā attīstības plāna sagatavošanas gaitu

Apspriešanā piedalījās: R.Zīle, A.Kalvītis, A.Gorbunovs, A.Slakteris, G.Bērziņš, V.Makarovs, A.Požarnovs, A.Bērziņš.

Nolēma:

1. Pieņemt zināšanai īpašu uzdevumu ministra sadarbībai ar starptautiskajām finansu institūcijām R.Zīles sniegto ziņojumu par Nacionālā attīstības plāna sagatavošanas gaitu.

2. Pieņemt zināšanai īpašu uzdevumu ministra sadarbībai ar starptautiskajām finansu institūcijām R.Zīles sniegto informāciju par situāciju Latvijā reģionālās politikas un Eiropas Savienības strukturālo fondu koordinācijas jomā.

3. Īpašu uzdevumu ministra sadarbībai ar starptautiskajām finansu institūcijām R.Zīles vadībā izveidot darba grupu konceptuāla priekšlikuma sagatavošanai par kompetenču, institucionālās struktūras un likumdošanas sakārtošanu reģionālās politikas un Eiropas Savienības strukturālo fondu koordinācijas jomā Latvijā (turpmāk — reģionālās politikas darba grupa).

Reģionālās politikas darba grupā iekļaut ekonomikas ministru A.Kalvīti, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru V.Makarovu, īpašu uzdevumu ministru valsts reformu lietās J.Krūmiņu, Ekonomikas ministrijas parlamentāro sekretāru E.Zalānu, Valsts kancelejas direktori G.Veismani, Ministru prezidenta biroja vadītāju J.Šmitu, Īpašu uzdevumu ministra sadarbībai ar starptautiskajām finansu institūcijām sekretariāta vadītāju I.Kalniņu, Ārlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieku A.Ķesteri, Finansu ministrijas valsts sekretāra vietnieci I.Sudrabu, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Reģionālās attīstības departamenta direktoru I.Gateru, Zemkopības ministrijas Lauku attīstības departamenta direktoru A.Lapiņu, kā arī Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēdi A.Jaunsleini un Latgales Reģionālās attīstības aģentūras direktori I.Goldbergu.

4. Reģionālās politikas darba grupai sagatavot konceptuālu priekšlikumu par kompetenču, institucionālās struktūras un likumdošanas sakārtošanu reģionālās politikas un Eiropas Savienības strukturālo fondu koordinācijas jomā un darba grupas vadītājam R.Zīlem iesniegt to izskatīšanai Ministru kabineta sēdē š.g. 25.jūlijā.

5. Noteikt, ka konceptuālā priekšlikuma starpministriju saskaņošana tiek veikta Nacionālā attīstības plāna vadības grupā.

 

41.§

Par palīdzības sniegšanu dabas katastrofā cietušajiem Rumānijas apgabaliem

Apspriešanā piedalījās: A.Gorbunovs, A.Bērziņš.

Nolēma:

1. Pieņemt zināšanai iesniegto informāciju.

2. Iekšlietu ministrijai:

2.1. organizēt medikamentu un medicīnas preču par 26361 latu izņemšanu no valsts materiālo rezervju atbildīgā glabātāja — Labklājības ministrijas valsts rezervju centrālās medicīnas iekārtu bāzes —, samazinot valsts materiālo rezervju kopējo vērtību par minēto summu;

2.2. nodot medikamentus un medicīnas preces Satiksmes ministrijai nosūtīšanai dabas katastrofā cietušajiem Rumānijas apgabaliem.

3. Satiksmes ministrijai nodrošināt kravas nogādi uz Rumāniju.

4. Finansu ministrijai no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem samaksāt Satiksmes ministrijai izdevumus, kas saistīti ar kravas noformēšanu, transportēšanu un to personu izdevumiem, kuras pavada kravu.

5. Ārlietu ministrijai koordinēt palīdzības sniegšanas organizēšanu.

Ministru prezidents A.Bērziņš

Valsts kancelejas direktore G.Veismane

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!