Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija
Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija publicē:
  • lēmumus par tarifu aprēķināšanas metodiku un lēmumus, ar kuriem noteikts tarifs;
  • noteikumus par Regulatoram regulāri iesniedzamās informācijas veidiem, apjomu un iesniegšanas termiņiem;
  • vispārējās atļaujas noteikumus;
  • ziņojumus par izmaksu aprēķināšanas un attiecināšanas metodikas ievērošanu un ziņojumus, kuros informē par universālā pakalpojuma saistību tīrajām izmaksām.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas 2004. gada 5. februāra lēmums Nr. 37 "Par grozījumiem Radiofrekvenču spektra izmantošanas noteikumos uzņēmējdarbībai (komercdarbībai) telekomunikāciju nozarē". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 6.02.2004., Nr. 20 (2968) https://www.vestnesis.lv/ta/id/84053

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Valsts ieņēmumu dienesta rīkojums Nr.155

Grozījumi ar Valsts ieņēmumu dienesta 2003.gada 30.decembra rīkojumu Nr.1979 "Par Kases aparātu, kases sistēmu, specializēto ierīču un iekārtu apkalpojošo dienestu reģistra apstiprināšanu" apstiprinātajā Kases aparātu, kases sistēmu, specializēto ierīču un iekārtu apkalpojošo...VAIRĀK

Vēl šajā numurā

06.02.2004., Nr. 20 (2968)

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija

Veids: lēmums

Numurs: 37

Pieņemts: 05.02.2004.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

 

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes lēmums Nr.37

Rīgā 2004.gada 5.februārī (prot. Nr.6(161))

Par grozījumiem Radiofrekvenču spektra izmantošanas noteikumos uzņēmējdarbībai (komercdarbībai) telekomunikāciju nozarē

Pamatojoties uz likuma “Par telekomunikācijām” 39.panta trešo daļu, padome nolemj:

1. Izdarīt Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas 2002.gada 2.oktobra sēdē (protokols Nr.54(84), 6.p.) apstiprinātajos Radiofrekvenču spektra izmantošanas noteikumos uzņēmējdarbībai (komercdarbībai) telekomunikāciju nozarē (Latvijas Vēstnesis, 2002, 145. nr.) šādus grozījumus:

1.1. izteikt 3.punktu šādā redakcijā:

“3. Uzņēmējdarbībai (komercdarbībai) telekomunikāciju nozarē izmantojamo radiofrekvenču spektru, uz kuru attiecas šie noteikumi, atbilstoši Nacionālajam radiofrekvenču plānam nosaka Regulatora padome un nepieciešamības gadījumā aktualizē, ņemot vērā Satiksmes ministrijas sniegtās ziņas.”;

1.2. papildināt ar pārejas noteikumiem šādā redakcijā:

Pārejas noteikumi

1. Sakarā ar Nacionālā radiofrekvenču plāna spēkā neesamību no 2003.gada 1.decembra līdz brīdim, kad tas stājas spēkā likuma “Par telekomunikācijām” 39.panta pirmajā daļā noteiktajā kārtībā, lietošanā piešķirtais radiofrekvenču spektrs vai joslas ir izmantojamas saskaņā ar atļaujas piešķiršanas brīdī spēkā esošo Nacionālā radiofrekvenču plāna redakciju (apstiprināta 25.februārī ar Satiksmes ministrijas 2000.gada rīkojumu Nr.25).

2. Ja grozījumi normatīvajos aktos pieļauj lietošanā piešķirtā radiofrekvenču spektra vai joslu izmantošanu radiosakaru sistēmām, kas nebija paredzētas radiofrekvenču spektra izmantošanas uzņēmējdarbībai atļaujas piešķiršanas brīdī spēkā esošajā Latvijas nacionālajā frekvenču tabulā, un Regulators uzskata, ka šāda izmantošana nodara vai var nodarīt kaitējumu godīgai konkurencei un ir vai var būt diskriminējoša pret citiem telekomunikāciju uzņēmumiem tirgū, tad Regulators, saskaņojot ar Valsts elektrosakaru inspekciju, ir tiesīgs ierobežot noteikta radiofrekvenču spektra izmantošanu konkrētām radiosakaru sistēmām, ja tas nepieciešams, lai nodrošinātu tiesiskās paļāvības principa ievērošanu.”

2. Publicēt šo lēmumu laikrakstā “Latvijas Vēstnesis”.

3. Noteikt, ka šī lēmuma 1.punktā minētie grozījumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc šī lēmuma publicēšanas laikrakstā “Latvijas Vēstnesis”.

Lēmums stājas spēkā ar tā pieņemšanas brīdi.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes priekšsēdētāja I.Šteinbuka

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!