Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Par Nacionālās bibliotēkas projekta izdevumiem. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 4.12.2003., Nr. 171 https://www.vestnesis.lv/ta/id/81748

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Par valsts budžeta izpildi decembrī

Vēl šajā numurā

04.12.2003., Nr. 171

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Par Nacionālās bibliotēkas projekta izdevumiem

Vakar, 3.decembrī, Finanšu ministrijā notika kārtējā Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) projekta īstenošanas uzraudzības padomes sēde, kurā akceptēja vairākas 2003.gada izdevumu tāmes pozīcijas un vienojās par tālāko darbību komunikācijas jomā.

Padomes sēdē tika izskatīts Kultūras ministrijas sagatavotais darba uzdevums atklātam konkursam par LNB projekta sabiedrisko attiecību stratēģijas izstrādi un realizēšanu. Padome akceptēja šo darba uzdevumu, izprotot, cik nozīmīga projekta īstenošanai ir pilnīga izpratne sabiedrībā par šī projekta apjomu un nozīmību, t. i., ka LNB projekts neparedz tikai vienas ēkas būvniecību, bet gan arī ļoti apjomīgu darbu informācijas tehnoloģiju jomā, paredzot digitalizēt LNB krājumus, izveidot kopējas datu bāzes un kopkatalogus, kā arī saslēgt vienotā tīklā visas Latvijas bibliotēkas un padarīt LNB grāmatu krājumus elektroniskā veidā pieejamus no vistālākajiem Latvijas nostūriem.

LNB projekta uzraudzības padome akceptēja arī LNB projekta precizēto finansēšanas plānu 2003.gadam, no kura izslēgti nerealizētie pasākumi un summas, kuras, kā tiek prognozēts, šogad netiks apgūtas.

Padome apstiprināja precizētās tāmes šādām LNB projekta sastāvdaļām:

• LNB ēkas projekts, projekta vadība (2003.gada tāme – 59 991 lats);

• Silakroga grāmatu depozitārija II kārtas izbūve (4000 lati);

• LNB darba grupas un ekspertu izmaksas (1808 lati);

• Valsts vienotā bibliotēku informācijas sistēma (113 376 lati).

2003.gadā neapgūtie līdzekļi — kopumā 200 000 latu – paliks LNB projekta rīcībā 2004.gadā.

Uzraudzības padome jau iepriekšējā sēdē bija vienojusies, ka viena no nākamajām sēdēm notiks LNB Silakroga grāmatu depozitārijā, savukārt šoreiz padome nolēma, ka vienai sēdei būtu jānotiek arī LNB pašreizējās telpās, lai iepazītu tās un bibliotēkas darba noslodzi.

Finanšu ministrijas preses dienests

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!