• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2003. gada 11. novembra noteikumi Nr. 639 "Iestāžu, organizāciju un komercsabiedrību ugunsdrošības, ugunsdzēsības un glābšanas dienestu izveidošanas kārtība". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 14.11.2003., Nr. 161 https://www.vestnesis.lv/ta/id/81084-iestazu-organizaciju-un-komercsabiedribu-ugunsdrosibas-ugunsdzesibas-un-glabsanas-dienestu-izveidosanas-kartiba

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr.640

Grozījumi Ministru kabineta 1999.gada 2.februāra noteikumos Nr.34 "Naturalizācijas iesniegumu pieņemšanas un izskatīšanas kārtība"

Vēl šajā numurā

14.11.2003., Nr. 161

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 639

Pieņemts: 11.11.2003.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

 

Ministru kabineta noteikumi Nr.639

Rīgā 2003.gada 11.novembrī (prot. Nr.59, 13.§)

Iestāžu, organizāciju un komercsabiedrību ugunsdrošības, ugunsdzēsības un glābšanas dienestu izveidošanas kārtība

Izdoti saskaņā ar Ugunsdrošības un ugunsdzēsības likuma 4.panta otrās daļas 1.punktu

1. Noteikumi nosaka iestāžu, organizāciju un komercsabiedrību ugunsdrošības, ugunsdzēsības un glābšanas dienestu (turpmāk — dienests) izveidošanas kārtību.

2. Noteikumi neattiecas uz dienestu izveidošanu Aizsardzības ministrijas padotībā esošajās iestādēs, Nacionālajos bruņotajos spēkos, Valsts meža dienesta struktūrvienībās un lidostās (lidlaukos), kur dienestu izveidi nosaka normatīvie akti, kas regulē attiecīgo nozari.

3. Iestāde, organizācija vai komercsabiedrība atbilstoši objekta specifikai var izveidot:

3.1. dienestu, kas ir apgādāts ar ugunsdzēsības un glābšanas tehniku (ugunsdzēsības automobiļiem, glābšanas automobiļiem, autokāpnēm, autopacēlājiem vai ugunsdzēsības vilcieniem), kā arī speciālo aprīkojumu un kurā ir pastāvīgi dežurējošs personāls;

3.2. dienestu, kas ir apgādāts ar ugunsdzēsības un glābšanas tehniku vai tehniku, kas pielāgota ugunsgrēka dzēšanai un glābšanas darbiem, kā arī speciālo aprīkojumu un kurā ir darbinieki, kas, ja nepieciešams, iesaistāmi dienestam noteikto funkciju veikšanā.

4. Ja objekts saskaņā ar normatīvajiem aktiem par ugunsdzēsību un ugunsdrošību atzīts par sprādzienbīstamu, ugunsbīstamu vai īpaši svarīgu, tajā izveido šo noteikumu 3.1.apakšpunktā minēto dienestu.

5. Ja pēc ēku un būvju rekonstrukcijas, renovācijas vai būvniecības attiecīgais objekts ir atzīstams par sprādzienbīstamu, ugunsbīstamu vai īpaši svarīgu, iestāde, organizācija vai komercsabiedrība pirms šī objekta ekspluatācijas uzsākšanas nodrošina šo noteikumu 3.1.apakšpunktā minētā dienesta izveidošanu.

6. Ja iestāde, organizācija vai komercsabiedrība ir pieņēmusi lēmumu par dienesta izveidošanu, tā mēneša laikā informē par to Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu.

7. Dienesta nolikumu, ugunsdzēsības un glābšanas tehnikas un speciālā aprīkojuma veidus un skaitu, kā arī darbinieku skaitu attiecīgās iestādes, organizācijas vai komercsabiedrības vadītājs saskaņo ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu.

8. Ja paredzēta dienesta reorganizācija vai likvidācija, attiecīgās iestādes, organizācijas vai komercsabiedrības vadītājs mēnesi pirms dienesta reorganizācijas vai likvidācijas informē par to Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu.

Ministru prezidents E.Repše

Iekšlietu ministra vietā — labklājības ministre D.Staķe

Redakcijas piebilde: noteikumi stājas spēkā ar 2003.gada 15.novembri.

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!