Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas 2003. gada 1. oktobra lēmums Nr. 251 "Par grozījumiem sabiedrības ar ierobežotu atbildību "CSC TELECOM" publiskā fiksētā telekomunikāciju tīkla operatora individuālās licences Nr.T10063 nosacījumos". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 22.10.2003., Nr. 147 https://www.vestnesis.lv/ta/id/80147

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes lēmums Nr.253

Par individuālās licences izsniegšanu telekomunikāciju nozarē akciju sabiedrībai "TELEKOM BALTIJA"

Vēl šajā numurā

22.10.2003., Nr. 147

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija

Veids: lēmums

Numurs: 251

Pieņemts: 01.10.2003.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes lēmums Nr.251

(prot.Nr. 48(144), 6.p.) Rīgā 2003.gada 1.oktobrī

Par grozījumiem sabiedrības ar ierobežotu atbildību “CSC TELECOM” publiskā fiksētā telekomunikāciju tīkla operatora individuālās licences Nr.T10063 nosacījumos

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (turpmāk — komisija) ir saņēmusi un izvērtējusi sabiedrības ar ierobežotu atbildību “CSC TELECOM” (turpmāk — SIA “CSC TELECOM”) pieteikumu (03.07.2003. vēstule Nr. 85/2003, komisijā saņemta 03.07.2003.) un pieteikuma papildinājumu (04.09.2003. vēstule Nr. 117/2003, komisijā saņemta 05.09.2003.) par grozījumiem SIA “CSC TELECOM” publiskā fiksētā telekomunikāciju tīkla operatora individuālās licences Nr.T10063, kas izsniegta 2003. gada 2.februārī ar komisijas padomes lēmumu Nr.46, nosacījumos.

Pamatojoties uz likuma “Par sabiedrisko pakalpojumu regulatoriem” 9.panta pirmās daļas 4.punktu un otro daļu, 18.panta ceturto daļu un likuma “Par telekomunikācijām” 43.panta pirmās daļas 1. punktu, padome nolemj:

1. Izdarīt SIA “CSC TELECOM” publiskā fiksētā telekomunikāciju tīkla operatora individuālās licences Nr.T10063, kas izsniegta 2003. gada 2.februārī ar komisijas padomes lēmumu Nr.46, nosacījumos šādus grozījumus:

1.1. papildināt licences sadaļu “Uzņēmuma faktiskā adrese un objektu atrašanās vieta” ar teikumu šādā redakcijā:

“Objektu atrašanās vieta norādīta sarakstā, kas reģistrēts Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā.”;

1.2. izteikt licences nosacījumu 14.punktu „Telekomunikāciju pakalpojumu sniegšanas nosacījumi” šādā redakcijā:

“14.1. Licences turētājam ir tiesības sniegt šādus telekomunikāciju pakalpojumus Latvijas Republikas teritorijā:

14.1.1. publiskos iekšzemes/vietējos balss telefonijas pakalpojumus publiskajā fiksētajā telekomunikāciju tīklā;

14.1.2. publiskos starptautiskos balss telefonijas pakalpojumus;

14.1.3. publiskos datu un elektronisko ziņojumu pārraides pakalpojumus;

14.1.4. publiskos interneta piekļuves pakalpojumus.

14.2. Licences turētājs nosaka telekomunikāciju pakalpojumu piegādes un uzturēšanas kvalitātes rādītājus, nodrošina telekomunikāciju pakalpojumu abonentu un lietotāju informēšanu par tiem. Licences turētājs reizi gadā paziņo Regulatoram par telekomunikāciju pakalpojumu piegādes un uzturēšanas kvalitātes rādītājiem un to izpildi iepriekšējā atskaites periodā.

14.3. Licences turētājs, sniedzot publiskos datu un elektronisko ziņojumu pārraides pakalpojumus un publiskos interneta piekļuves pakalpojumus ar īslaicīgu pārraidītās informācijas uzglabāšanu, ja to veic vienīgi informācijas pārraidīšanas nolūkā publiskajā telekomunikāciju tīklā un ar noteikumu, ka informācija netiek uzglabāta ilgāk par laiku, kas ir nepieciešams informācijas pārraidīšanai, ir atbildīgs par pārraidīto informāciju šādos gadījumos:

14.3.1. ja ierosina informācijas pārraidi;

14.3.2. ja izvēlas pārraidāmās informācijas saņēmēju;

14.3.3. ja izvēlas vai pārveido pārraidāmo informāciju.

14.4. Licences turētājs, sniedzot publiskos datu un elektronisko ziņojumu pārraides pakalpojumus un publiskos interneta piekļuves pakalpojumus, uzglabājot informāciju pēc pakalpojuma saņēmēja pieprasījuma, ir atbildīgs par uzglabājamo informāciju šādos gadījumos:

14.4.1. ja tam ir pieejamas ziņas un fakti vai ir zināmi apstākļi, kas liecina par nelegālu darbību vai informāciju; vai

14.4.2. ja tas neveic darbības, lai likvidētu informāciju vai liegtu pieeju informācijai, ko tas glabājis pēc ziņu iegūšanas, ka šī informācija sākotnējā pārraidīšanas avotā ir izņemta no publiskā telekomunikāciju tīkla vai pieeja tai ir liegta, vai tiesas vai kompetentas valsts iestādes ir pieprasījušas izņemt šādu informāciju vai liegt tai pieeju.

14.5. Licences turētājam, sniedzot publiskos datu un elektronisko ziņojumu pārraides pakalpojumus un publiskos interneta piekļuves pakalpojumus, ir jāinformē kompetentās valsts iestādes par iespējamām veiktajām nelegālajām darbībām vai informāciju, ko sniedz pakalpojuma sniedzēja pakalpojuma saņēmējs un pēc kompetento iestāžu pieprasījuma jādara zināma informācija, kas ļauj noteikt tos pakalpojuma saņēmējus, ar kuriem pakalpojuma sniedzējam ir noslēgti līgumi par informācijas uzglabāšanu.

14.6. Licences turētājam, sniedzot publiskos datu un elektronisko ziņojumu pārraides pakalpojumus un publiskos interneta piekļuves pakalpojumus, netiek uzliktas saistības pārraudzīt informāciju, ko tas pārraida vai uzglabā, kā arī netiek uzlikti pienākumi aktīvi meklēt faktus un apstākļus, kas norāda uz nelegālu darbību.”;

1.3. Izteikt licences pielikuma “Numerācijas resursu izmantošanas uzņēmējdarbībai atļauja Nr. 012” sadaļu “Atļaujas darbības teritorija” šādā redakcijā: “Latvijas Republika”.

2. Atkārtoti izsniegt publiskā fiksētā telekomunikāciju tīkla operatora individuālo licenci ar tajā izdarītajiem grozījumiem SIA “CSC TELECOM” ar Nr. T10063/1.

3. Izsniegt publiskā fiksētā telekomunikāciju tīkla operatora individuālo licenci ar tajā izdarītajiem grozījumiem SIA “CSC TELECOM” pēc publiskā fiksētā telekomunikāciju tīkla operatora individuālās licences Nr.T10063 oriģināla nodošanas komisijā.

4. Šī lēmuma 1. punktā minētie grozījumi stājas spēkā 2003.gada 1.novembrī.

Lēmums stājas spēkā ar tā pieņemšanas brīdi.

Šo lēmumu var pārsūdzēt Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesā viena mēneša laikā no lēmuma saņemšanas dienas.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes priekšsēdētāja I.Šteinbuka

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!