Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Rīgas domes 2003. gada 16. septembra saistošie noteikumi Nr. 49 "Grozījumi Rīgas domes 14.12.1999. saistošajos noteikumos Nr.54 "Rīgas teritorijas un tajā esošo ēku un būvju uzturēšanas noteikumi"". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 30.09.2003., Nr. 134 https://www.vestnesis.lv/ta/id/79398

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ārlietu ministrijas dienesta informācija Nr.40/953–7431

Par informācijas atsaukšanu

Vēl šajā numurā

30.09.2003., Nr. 134

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Rīgas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 49

Pieņemts: 16.09.2003.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Rīgas domes saistošie noteikumi Nr.49

(prot. Nr.100, 10.§) Rīgā 2003.gada 16.septembrī

Grozījumi Rīgas domes 14.12.1999. saistošajos noteikumos Nr.54 “Rīgas teritorijas un tajā esošo ēku un būvju uzturēšanas noteikumi”

Izdoti saskaņā ar Latvijas Republikas likuma “Par pašvaldībām” 43.pantu

Izdarīt Rīgas domes 14.12.1999. saistošajos noteikumos Nr.54 “Rīgas teritorijas un tajā esošo ēku un būvju uzturēšanas noteikumi” šādus grozījumus:

1. Papildināt sadaļu “Lietotie termini” ar jaunu terminu:

Sabiedriskā transporta pieturvieta — vieta, kas aprīkota ar attiecīgu pieturas zīmi un paredzēta sabiedriskā transporta pasažieru iekāpšanai, izkāpšanai un šī transporta uzgaidīšanai.”

2. Izteikt 1.2.punktu šādā redakcijā:

“1.2. Namīpašumiem un gruntsgabaliem piegulošās publiskā lietošanā esošās kopjamo teritoriju platības (shēmas) to īpašniekiem saskaņojamas ar attiecīgo priekšpilsētas (rajona) izpilddirekciju. Ja piegulošajā teritorijā atrodas sabiedriskā transporta pieturvieta (-as), tās (to) teritorijas papildus jāsaskaņo arī ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.”

3. Izteikt 2.1.1.apakšpunktu šādā redakcijā:

“2.1.1. piegulošās publiskā lietošanā esošās teritorijas (gājēju ietves, izņemot sabiedriskā transporta pieturvietas, grāvji, caurtekas vai zālāji līdz brauktuves malai) kopšana;”

4. Izteikt 2.1.8.apakšpunktu šādā redakcijā:

“2.1.8. dažādu priekšmetu novākšana no gājēju ietvēm, kā arī gājējiem un satiksmei bīstamo vietu iežogošana ietvju seguma bojājumu gadījumos;”

5. Izteikt 2.1.15.apakšpunkta 1.rindkopu šādā redakcijā:

“— gājēju ietvju, izņemot sabiedriskā transporta pieturvietas, attīrīšana no sniega un ledus, smilšu vai šķembu izsiju kaisīšana, kā arī pagalma celiņu un iebrauktuvju tīrīšana un kaisīšana — katru dienu (arī brīvdienās un svētku dienās) līdz plkst. 8 un, ja nepieciešams, sniega tīrīšana un smilšu vai šķembu izsiju kaisīšana visas dienas laikā;”

6. Izteikt 2.1.15.apakšpunkta 5.rindkopu šādā redakcijā:

“— savāktā sniega aizvešana no gājēju ietvēm, kur tas traucē transporta satiksmei un gājējiem, 2 diennakšu laikā, no pārējām gājēju ietvēm —saskaņā ar Rīgas pilsētas izpilddirektora rīkojumu;”

7. Papildināt 2.1.15.apakšpunktu ar jaunu 6.rindkopu šādā redakcijā:

“— uz gājēju ietvēm izkaisīto smilšu vai šķembu izsiju savākšana mēneša laikā pēc sniega nokušanas (bet ne vēlāk kā līdz 30.aprīlim).”

8. Izteikt 2.2.punktu šādā redakcijā:

“2.2. Attiecīgajām pašvaldības institūcijām jānodrošina Rīgas ielu, tiltu, krastmalu, laukumu, gājēju tuneļu un tiltu, ceļu pārvadu sakopšana, brauktuvi sadalošo zālāju sakopšana un zāles nopļaušana, sabiedriskā transporta pieturvietu (nojumju un soliņu) remonts un sakopšana, kā arī atkritumu urnu uzstādīšana, atkritumu savākšana un izvešana.”

9. Izslēgt 2.3. un 2.10.punktā vārdus “un ielas braucamo daļu”.

10. Izteikt 2.4.punktu šādā redakcijā:

“2.4. Sabiedriskā transporta uzņēmumiem jānodrošina to valdījumā vai lietošanā esošo sabiedriskā transporta maršrutu galapunktu teritoriju, tramvaja sliežu, zālāju kopšana un uzturēšana, kā arī atkritumu urnu uzstādīšana, atkritumu savākšana un izvešana.”

11. Izteikt 2.5.punktu šādā redakcijā:

“2.5. Maksas autostāvvietu (ielu sarkano līniju robežās) valdītājiem jānodrošina stāvvietas projektā noteiktās platības sakopšana.”

12. Izslēgt 2.9. un 2.13.punktā tekstu “brauktuvju tekņu (1 m platā joslā), brauktuvju — līdz brauktuves ass līnijai (ja ielas braucamās daļas sakopšanu pašvaldība neveic centralizēti)”.

13. Papildināt 2.15.punktu ar jauniem 2.15.9. un 2.15.10.apakšpunktu šādā redakcijā:

“2.15.9. bojāt, tajā skaitā ar uzrakstiem un zīmējumiem, dzīvojamās un sabiedriskās ēkas, saimnieciskās celtnes, žogus un citas būves;

2.15.10. gājēju ietvju kaisīšanai izmantot sāli (tīrā veidā vai smilšu maisījumā).”

Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks S.Dolgopolovs

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!