Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas 2003. gada 6. augusta lēmums Nr. 212 "Par grozījumiem sabiedrības ar ierobežotu atbildību "BALTEKONET" publiskā fiksētā telekomunikāciju tīkla operatora individuālās licences Nr.T10033 nosacījumos". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 15.08.2003., Nr. 114 https://www.vestnesis.lv/ta/id/78073

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Valsts ieņēmumu dienesta rīkojums Nr.1261

Grozījums Valsts ieņēmumu dienesta 2003. gada 28. maija rīkojumā Nr.857 "Par normatīvo aktu izpildes nodrošināšanu akcīzes preču jomā"

Vēl šajā numurā

15.08.2003., Nr. 114

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija

Veids: lēmums

Numurs: 212

Pieņemts: 06.08.2003.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes lēmums Nr.212

(prot. Nr.40(136), 12.p.) Rīgā 2003. gada 6. augustā

Par grozījumiem sabiedrības ar ierobežotu atbildību “BALTEKONET” publiskā fiksētā telekomunikāciju tīkla operatora individuālās licences Nr.T10033 nosacījumos

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (turpmāk – komisija) ir saņēmusi un izvērtējusi sabiedrības ar ierobežotu atbildību “BALTEKONET” (turpmāk – SIA “BALTEKONET”) 08.05.2003. pieteikumu (komisijā saņemts 09.05.2003.) un 22.07.2003. pieteikuma papildinājumu Nr. 1-22.07.03. (komisijā saņemts 23.07.2003.) par grozījumiem SIA “BALTEKONET” publiskā fiksētā telekomunikāciju tīkla operatora individuālās licences Nr.T10033, kas izsniegta 18.12.2002. ar komisijas padomes lēmumu Nr.156, nosacījumos.

Pamatojoties uz likuma “Par sabiedrisko pakalpojumu regulatoriem” 9.panta pirmās daļas 4.punktu un otro daļu un 18.panta ceturto daļu un likuma “Par telekomunikācijām” 43.panta pirmās daļas 1. punktu, padome nolemj:

1. Izdarīt SIA “BALTEKONET” publiskā fiksētā telekomunikāciju tīkla operatora individuālās licences Nr.T10033, kas izsniegta 18.12.2002. ar komisijas padomes lēmumu Nr.156, nosacījumos šādus grozījumus:

1.1. papildināt licences nosacījumu 13.punktu ar apakšpunktiem 13.2., 13.3., 13.4., 13.5. šādā redakcijā:

“13.2. Licences turētājs, sniedzot publiskos datu un elektronisko ziņojumu pārraides pakalpojumus un publiskos interneta piekļuves pakalpojumus ar īslaicīgu pārraidītās informācijas uzglabāšanu, ja to veic vienīgi informācijas pārraidīšanas nolūkā publiskajā telekomunikāciju tīklā un ar noteikumu, ka informācija netiek uzglabāta ilgāk par laiku, kas ir nepieciešams informācijas pārraidīšanai, ir atbildīgs par pārraidīto informāciju šādos gadījumos:

13.2.1. ja ierosina informācijas pārraidi;

13.2.2. ja izvēlas pārraidāmās informācijas saņēmēju;

13.2.3. ja izvēlas vai pārveido pārraidāmo informāciju.

13.3. Licences turētājs, sniedzot publiskos datu un elektronisko ziņojumu pārraides pakalpojumus un publiskos interneta piekļuves pakalpojumus, uzglabājot informāciju pēc pakalpojuma saņēmēja pieprasījuma, ir atbildīgs par uzglabājamo informāciju šādos gadījumos:

13.3.1. ja tam ir pieejamas ziņas un fakti vai ir zināmi apstākļi, kas liecina par nelegālu darbību vai informāciju; vai

13.3.2. ja tas neveic darbības, lai likvidētu informāciju vai liegtu pieeju informācijai, ko tas glabājis pēc ziņu iegūšanas, ka šī informācija sākotnējā pārraidīšanas avotā ir izņemta no publiskā telekomunikāciju tīkla vai pieeja tai ir liegta, vai tiesas vai kompetentas valsts iestādes ir pieprasījušas izņemt šādu informāciju vai liegt tai pieeju.

13.4. Licences turētājam, sniedzot publiskos datu un elektronisko ziņojumu pārraides pakalpojumus un publiskos interneta piekļuves pakalpojumus, ir jāinformē kompetentās valsts iestādes par iespējamām veiktajām nelegālajām darbībām vai informāciju, ko sniedz pakalpojuma sniedzēja pakalpojuma saņēmējs, un pēc kompetento iestāžu pieprasījuma jādara zināma informācija, kas ļauj noteikt tos pakalpojuma saņēmējus, ar kuriem pakalpojuma sniedzējam ir noslēgti līgumi par informācijas uzglabāšanu.

13.5. Licences turētājam, sniedzot publiskos datu un elektronisko ziņojumu pārraides pakalpojumus un publiskos interneta piekļuves pakalpojumus, netiek uzliktas saistības pārraudzīt informāciju, ko tas pārraida vai uzglabā, kā arī netiek uzlikti pienākumi aktīvi meklēt faktus un apstākļus, kas norāda uz nelegālu darbību.”;

1.2. papildināt licences nosacījumus ar 21. punktu šādā redakcijā:

“21. Numerācijas resursu piešķiršana un lietošana

Licences turētājam ir tiesības lietot piešķirtos numerācijas diapazonus, adreses, īsos kodus un īsos numurus saskaņā ar Regulatora apstiprināto Nacionālo numerācijas plānu. Licences turētājs var iegūt tikai numerācijas resursu lietošanas tiesības, saskaņā ar Normatīvajos aktos noteikto kārtību.

Licences turētājam jānodrošina piešķirto numerācijas resursu efektīva izmantošana.

Licences turētājam piešķirtie numerācijas resursi publiskā telekomunikāciju tīkla izveidošanai, attīstīšanai un ekspluatācijai un telekomunikāciju pakalpojumu sniegšanai šajā tīklā ir norādīti šīs licences pielikumā N1 “Numerācijas resursu izmantošanas uzņēmējdarbībai atļauja Nr. 025”;

1.3. papildināt licenci ar pielikumu N1 – “Numerācijas resursu izmantošanas uzņēmējdarbībai atļauja Nr.025”.

2. Atkārtoti izsniegt publiskā fiksētā telekomunikāciju tīkla operatora individuālo licenci ar tajā izdarītajiem grozījumiem SIA “BALTEKONET” ar Nr. T10033/1.

3. Izsniegt publiskā fiksētā telekomunikāciju tīkla operatora individuālo licenci ar tajā izdarītajiem grozījumiem SIA “BALTEKONET” pēc publiskā fiksētā telekomunikāciju tīkla operatora individuālās licences Nr.T10033 oriģināla nodošanas komisijā.

4. Šī lēmuma 1. punktā minētie grozījumi stājas spēkā 06.09.2003.

Lēmums stājas spēkā ar tā pieņemšanas brīdi.

Šo lēmumu var pārsūdzēt Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesā viena mēneša laikā no lēmuma saņemšanas dienas.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes priekšsēdētāja I.Šteinbuka

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!