Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 1995. gada 18. aprīļa noteikumi Nr. 103 "Noteikumi par kārtību, kādā nodokļi, valsts nodevas un citi obligātie maksājumi ieskaitāmi valsts budžetā". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 25.04.1995., Nr. 63 https://www.vestnesis.lv/ta/id/77496

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr. 104

Noteikumi par uzņēmumu ienākuma nodokļa deklarāciju

Vēl šajā numurā

25.04.1995., Nr. 63

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 103

Pieņemts: 18.04.1995.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

 

LATVIJAS REPUBLIKAS MINISTRU KABINETS

Noteikumi Nr. 103

(prot. Nr. 20  6. §)

Noteikumi par kārtību, kādā nodokļi, valsts nodevas un citi obligātie maksājumi ieskaitāmi valsts budžetā

 

Izdoti saskaņā ar likuma

«Par nodokļiem un nodevām»

5. un 10. pantu

1. Nodokļus, valsts nodevas un citus obligātos maksājumus veic, izmantojot bezskaidras naudas norēķinus, vai skaidrā naudā. Valsts nodevas maksā arī valsts nodevas markās.

2. Finansu ministrija nosaka valsts nodevas marku nominālus, organizē šo marku izgatavošanu, kā arī nosaka kārtību, kādā valsts nodevas maksā valsts nodevas markās.

3. Iekasētās valsts nodevu summas ieskaita valsts budžetā (pamatbudžetā vai speciālajā budžetā), kā arī pašvaldību budžetos katra mēneša desmitajā un divdesmit piektajā datumā, ja likumos vai Ministru kabineta noteikumos nav paredzēts citādi.

4. Iestādes, kas iekasē valsts nodevas, ir atbildīgas par valsts nodevu iekasēšanas un ieskaitīšanas attiecīgos budžetos pareizību.

5. Uzraudzību un kontroli par pareizu un savlaicīgu nodevu iekasēšanu veic Valsts ieņēmumu dienests likumā «Par Valsts ieņēmumu dienestu» (Latvijas Vēstnesis, 1993, 105) noteiktajā kārtībā.

6. Pārmaksātās vai nepareizi iekasētās valsts nodevu summas atmaksā no valsts budžeta vai attiecīgo pašvaldību budžetiem 15 dienu laikā pēc tās iestādes rakstiska atzinuma iesniegšanas, kura iekasējusi valsts nodevas, vai tiesas lēmuma iesniegšanas Valsts ieņēmumu dienestā, ja likums vai Ministru kabineta noteikumi nenosaka citādi.

7. Banku un citu kredītiestāžu pienākums ir pārskaitīt nodokļu un nodevu maksājumus, kā arī citus valsts noteiktos obligātos maksājumus no nodokļu vai nodevu maksātāju konta attiecīgajos valsts budžetu kontos vienas darbadienas laikā no nodokļu vai nodevu maksātāja pieprasījuma vai skaidrās naudas saņemšanas brīža.

Ministru prezidents M. GAILIS

Finansu ministrs, Ministru prezidenta biedrs A. PIEBALGS

Rīgā 1995. gada 18. aprīlī

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!