• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Liepājas pilsētas domes 2003. gada 12. jūnija saistošie noteikumi Nr. 5 "Par grozījumiem Liepājas pilsētas apbūves noteikumos". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 16.07.2003., Nr. 105 https://www.vestnesis.lv/ta/id/77225

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Rīgas domes saistošie noteikumi Nr.48

Īslaicīgas lietošanas būvju - tirdzniecības kiosku un paviljonu, sezonas terašu un nojumju izvietošanas un ekspluatācijas noteikumi

Vēl šajā numurā

16.07.2003., Nr. 105

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Liepājas pilsētas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 5

Pieņemts: 12.06.2003.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Liepājas pilsētas domes saistošie noteikumi Nr.5

(prot.Nr.7, 29.§) Liepājā 2003.gada 12.jūnijā

Par grozījumiem Liepājas pilsētas apbūves noteikumos

Izdoti saskaņā ar LR likuma “Par pašvaldībām” 43.pantu

1. Izdarīt ar LIEPĀJAS PILSĒTAS DOMES 1997.gada 30.janvāra lēmumu Nr.86 “PAR LIEPĀJAS PILSĒTAS APBŪVES NOTEIKUMIEM” apstiprinātajos LIEPĀJAS APBŪVES NOTEIKUMOS šādus grozījumus:

1.1. Papildināt 6.2.apakšnodaļas “MAZSTĀVU DZĪVOJAMĀS APBŪVES TERITORIJAS DzM” 4.punktu “IZŅĒMUMI” ar apakšpunktu šādā redakcijā:

“Ar DzM-1 apzīmētajā apbūves teritorijas daļā, kā attēlots detālplānā teritorijai starp KLAIPĒDAS IELU, DIENVIDU KAPIEM, kāpu joslu un Dienvidrietumu mikrorajonu, nolūki, kādos atļauts izmantot zemi un būvēt, pārbūvēt, ierīkot vai izmantot būves, ir:

— viesnīca, viesu nams vai to daļas atsevišķi izvietotas būvapjomos;

— ar rekreācijas funkciju saistītas būves — bērnu laukumi, atklāti peldbaseini, lapenes, sporta laukumi u.tml.”;

1.2. Papildināt 6.2.apakšnodaļas “MAZSTĀVU DZĪVOJAMĀS APBŪVES TERITORIJAS DzM” 5.punktu “PAPILDINĀJUMI (NOTEIKUMU DETALIZĀCIJA)” ar 2. un 3.apakšpunktu šādā redakcijā:

“2. Teritorijā, ko ierobežo KĀPU IELAS pāra numuru apbūve no Nr.24 līdz Nr.58, JAHTU IELA un KLAIPĒDAS IELAS pāra numuru apbūve no Nr.180 līdz 208, izmantošanas veids — mazstāvu dzīvojamā apbūve — noteikts zemesgabalam, kā attēlots atpūtas kompleksa “BALTIJAS JŪRAS PARKS” teritorijas zemesgabala izmantošanas plānā.

3. Teritorijā, ko ierobežo DIENVIDU FORTU IELA, KĀPU IELA ar pāra numuru apbūvi no Nr.2 līdz Nr.22, apstādījumu teritorija, KĀPU IELAS nepāra numuru apbūve no Nr.1 līdz Nr.3, LĪVAS UPES IELAS nepāra numuru apbūve no Nr.1 līdz Nr.15 un KLAIPĒDAS IELAS pāra numuru apbūve no Nr.136 līdz Nr.176, izmantošanas veids — mazstāvu dzīvojamā apbūve — noteikts zemesgabalam, kā attēlots atpūtas kompleksa “BALTIJAS JŪRAS PARKS” teritorijas zemesgabala izmantošanas plānā.”;

1.3. papildināt 6.4.apakšnodaļas “SABIEDRISKO UN DARĪJUMU IESTĀŽU APBŪVES TERITORIJAS P” 5.punktu “PAPILDINĀJUMI (NOTEIKUMU DETALIZĀCIJA)” ar 4., 5. un 6.apakšpunktu šādā redakcijā:

“4. Teritorijā, ko ierobežo PĒRKONES KANĀLA dienvidu, rietumu, ziemeļu krasta līnija un KLAIPĒDAS IELAS apbūve Nr.178, izmantošanas veids — darījumu iestāžu apbūve — noteikts zemesgabalam, kā attēlots atpūtas kompleksa “BALTIJAS JŪRAS PARKS” teritorijas zemesgabala izmantošanas plānā.

5. Teritorijā, ko ierobežo MAZO TILTU IELAS apbūve no Nr.1 līdz Nr.16, izmantošanas veids — darījumu iestāžu apbūve — noteikts zemesgabalam, kā attēlots atpūtas kompleksa “BALTIJAS JŪRAS PARKS” teritorijas zemesgabala izmantošanas plānā.

6. Teritorijā, ko ierobežo VĒTRU IELAS apbūve no Nr.1 līdz Nr.6 un apstādījumu teritorija austrumos, izmantošanas veids – darījumu iestāžu apbūve – noteikts zemesgabalam, kā attēlots atpūtas kompleksa “BALTIJAS JŪRAS PARKS” teritorijas zemesgabala izmantošanas plānā.”;

1.4. papildināt 6.7.apakšnodaļas “LĪNIJBŪVJU IZBŪVES TERITORIJAS L” 5.punktu “PAPILDINĀJUMI (NOTEIKUMU DETALIZĀCIJA)” ar 4., 5. un 6.apakšpunktu šādā redakcijā:

“4. KĀPU IELAS pāra numuru apbūve no Nr.58 līdz Nr.24, JAHTU IELA un KLAIPĒDAS IELAS pāra numuru apbūve no Nr.180 līdz Nr.208, izmantošanas veids — ielas un maģistrāles — noteikts, kā attēlots atpūtas kompleksa “BALTIJAS JŪRAS PARKS” teritorijas zemesgabala izmantošanas plānā.

5. Teritorijā, ko ierobežo DIENVIDU FORTU IELA, KĀPU IELA ar pāra numuru apbūve no Nr.2 līdz Nr.22, VĒTRU IELA un KLAIPĒDAS IELAS pāra numuru apbūve no Nr.136 līdz Nr.176, izmantošanas veids — ielas un maģistrāles — noteikts, kā attēlots atpūtas kompleksa “BALTIJAS JŪRAS PARKS” teritorijas zemesgabala izmantošanas plānā.

6. Teritorijā, ko ierobežo KLAIPĒDAS IELA rietumos, CENTRĀLIE KAPI ziemeļaustrumos un GANĪBU IELA dienvidaustrumos, izmantošanas veids — ielas un maģistrāles — noteikts, kā attēlots atpūtas kompleksa “BALTIJAS JŪRAS PARKS” teritorijas zemesgabala izmantošanas plānā.”;

1.5. papildināt 6.8.apakšnodaļas “ATKLĀTO TELPU IZBŪVES TERITORIJAS B” 5.punktu “PAPILDINĀJUMI (NOTEIKUMU DETALIZĀCIJA)” ar 2., 3. un 4.apakšpunktu šādā redakcijā:

“2. Teritorijā, ko ierobežo turpmākās izpētes teritorija dienvidrietumos, KĀPU IELAS pāra numuru apbūve no Nr.52 līdz Nr.58 un KLAIPĒDAS IELA austrumos, izmantošanas veids — apstādījumu teritorija — noteikts, kā attēlots atpūtas kompleksa “BALTIJAS JŪRAS PARKS” teritorijas zemesgabala izmantošanas plānā.

3. Teritorijā, ko ierobežo turpmākās izpētes teritorija dienvidos, kāpu aizsargjosla rietumos un KĀPU IELAS pāra numuru apbūve no Nr.44 līdz Nr.30 ziemeļaustrumos, izmantošanas veids — apstādījumu teritorija — noteikts, kā attēlots atpūtas kompleksa “BALTIJAS JŪRAS PARKS” teritorijas zemesgabala izmantošanas plānā.

4. Teritorijā, ko ierobežo kāpu aizsargjosla rietumos un KĀPU IELA ar apbūvi Nr.22, izmantošanas veids — apstādījumu teritorija — noteikts, kā attēlots atpūtas kompleksa “BALTIJAS JŪRAS PARKS” teritorijas zemesgabala izmantošanas plānā.”

1.6. papildināt 11.nodaļu “SPĒKĀ ESOŠO DETĀLPLĀNOJUMU SARAKSTS” ar 4.punktu šādā redakcijā:

“4. Atpūtas komplekss “BALTIJAS JŪRAS PARKS”. Detālais plānojums teritorijai starp KLAIPĒDAS IELU, DIENVIDU KAPIEM, KĀPU JOSLU un DIENVIDRIETUMU MIKRORAJONU apstiprināts LIEPĀJAS PILSĒTAS DOMES 2003.gada 12.jūnijā sēdē.”

Šie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas laikrakstā “LATVIJAS VĒSTNESIS”.

Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs U.Sesks

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!