Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2003. gada 20. maija noteikumi Nr. 269 "Grozījumi Ministru kabineta 2001.gada 30.aprīļa noteikumos Nr.184 "Ēku kadastrālās vērtēšanas noteikumi"". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 23.05.2003., Nr. 77 https://www.vestnesis.lv/ta/id/75195

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta rīkojums Nr.297

Par Latvijas Republikas valdības un Kuveitas valdības līgumu par Latvijas Republikas Nacionālo bruņoto spēku statusu Kuveitas valstī

Vēl šajā numurā

23.05.2003., Nr. 77

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 269

Pieņemts: 20.05.2003.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ministru kabineta noteikumi Nr.269

Rīgā 2003.gada 20.maijā (prot. Nr.29, 33.§)

Grozījumi Ministru kabineta 2001.gada 30.aprīļa noteikumos Nr.184 “Ēku kadastrālās vērtēšanas noteikumi”

Izdoti saskaņā ar likuma “Par nekustamā īpašuma nodokli”
4.panta otro, ceturto, astoto un vienpadsmito daļu

Izdarīt Ministru kabineta 2001.gada 30.aprīļa noteikumos Nr.184 “Ēku kadastrālās vērtēšanas noteikumi” (Latvijas Vēstnesis, 2001, 73.nr.) šādus grozījumus:

1. Aizstāt norādē, uz kāda likuma pamata noteikumi izdoti, vārdus “otro, ceturto un astoto” ar vārdiem “otro, ceturto, astoto un vienpadsmito”.

2. Izteikt 2.punktu šādā redakcijā:

“2. Ēku kadastrālo vērtību nosaka un aktualizē Valsts zemes dienests.”

3. Aizstāt 5.6.apakšpunktā vārdus “tilpums (m3, t)” ar vārdiem “būvtilpums (m3)”.

4. Izteikt 7.punktu šādā redakcijā:

“7. Ēkai, kurai noteikta vai nosakāma kadastrālā vērtība un kurai taksācijas periodā:

7.1. mainījies būvtilpums, platība, ārsienu materiāls, daļēji vai pilnīgi mainīta funkcionālā izmantošana, pēc īpašnieka vai tiesiskā valdītāja pieprasījuma veicama pilna tehniskā inventarizācija līdz nākamā taksācijas perioda 1.janvārim;

7.2. uzsākta ēkas vai tās daļas izmantošana saimnieciskajai darbībai līdz visas ēkas vai tās daļas nodošanai ekspluatācijā, pēc īpašnieka vai tiesiskā valdītāja pieprasījuma līdz tā ceturkšņa beigām, kad uzsākta ēkas vai tās daļas izmantošana saimnieciskajai darbībai, veicama pilna tehniskā inventarizācija;

7.3. beidzas kadastra datu bāzē uzkrāto aktuālo ēkas datu derīguma termiņš, līdz taksācijas perioda 1.jūnijam veicama nepilna tehniskā inventarizācija;

7.4. dabas stihija vai citi ārkārtas apstākļi radījuši bojājumus, kas nepieļauj tās turpmāku izmantošanu, pēc valsts vai pašvaldības institūcijas pieprasījuma veicama nepilna tehniskā inventarizācija;

7.5. saskaņā ar pašvaldības vai tiesas lēmumu ir veikti daļēji vai pilnīgi demontāžas (nojaukšanas) darbi, pēc pašvaldības institūciju pieprasījuma veicama nepilna tehniskā inventarizācija;

7.6. precizējams faktiskais stāvoklis, lai administrētu nekustamā īpašuma nodokli, pēc pašvaldības pieprasījuma veicama nepilna tehniskā inventarizācija.”

5. Izteikt 8.1.apakšpunktu šādā redakcijā:

“8.1. ēku pirmreizējā kadastrālā vērtēšana — kadastrā reģistrētajām ēkām (turpmāk — vērtējamās ēkas) pēc ēku datu sākotnējās reģistrācijas kadastrā nosaka ēku kadastrālo vērtību, piemērojot spēkā esošo kadastrālo vērtību bāzi;”.

6. Svītrot 8.3.apakšpunktu.

7. Izteikt 9. un 10.punktu šādā redakcijā:

“9. Lai nodrošinātu ēku datu aktualizāciju, Valsts zemes dienests:

9.1. veic šo noteikumu 7.1., 7.2., 7.4., 7.5. un 7.6.apakšpunktā noteikto tehnisko inventarizāciju pēc pasūtītāja pieprasījuma. Ar minēto inventarizāciju saistītos izdevumus sedz pasūtītājs;

9.2. līdz nākamā taksācijas perioda 1.janvārim sagatavo pārskata sarakstus par katras pašvaldības teritorijā esošajām ēkām, kurām līdz aiznākamā taksācijas perioda 1.janvārim beidzas kadastra datu bāzē uzkrāto aktuālo ēkas datu derīguma termiņš;

9.3. veic šo noteikumu 7.3.apakšpunktā noteikto tehnisko inventarizāciju par valsts budžeta dotācijas līdzekļiem.

10. Lai nodrošinātu ēku vērtības aktualizāciju, Valsts zemes dienests:

10.1. apzina, uzskaita un analizē ēku tirgus cenas par vismaz divu gadu periodu pirms taksācijas perioda un nosaka nekustamā īpašuma tirgus cenu līmeņa rādītājus;

10.2. precizē ēku tipus, to bāzes vērtības, kā arī tirgus un fiziskā stāvokļa korekcijas koeficientus atbilstoši nekustamā īpašuma tirgus cenu līmeņiem;

10.3. pārrēķina ēkas kadastrālo vērtību šādos gadījumos:

10.3.1. ja mainījušies šo noteikumu 5.3., 5.4., 5.5., 5.6., 5.7. un 5.8.apakšpunktā minētie dati;

10.3.2. ja šajos noteikumos noteiktajā kārtībā ir papildināti vai precizēti noteiktie ēku tipi, to bāzes vērtības, kā arī tirgus vai fiziskā stāvokļa korekcijas koeficienti.”

8. Svītrot 11.punktu.

9. Izteikt 12.punktu šādā redakcijā:

“12. Valsts zemes dienests apzina, uzskaita un analizē nekustamo īpašumu pirkuma cenas, nomas maksas un citu ar nekustamā īpašuma tirgu saistīto informāciju, kā arī veido un uztur nekustamā īpašuma tirgus datu bāzi. Lai veidotu un uzturētu nekustamā īpašuma tirgus datu bāzi, zemesgrāmatu nodaļas ne retāk kā reizi mēnesī sniedz Valsts zemes dienesta attiecīgajām teritoriālajām nodaļām šādu informāciju:

12.1. par pirkuma līgumiem:

12.1.1. nekustamā īpašuma kadastra numurs;

12.1.2. nekustamā īpašuma iepriekšējais un tagadējais īpašnieks;

12.1.3. darījuma objekta sastāvs;

12.1.4. darījuma cena (latos);

12.1.5. darījuma datums;

12.2. par nomas līgumiem:

12.2.1. nekustamā īpašuma kadastra numurs;

12.2.2. nomas objekta sastāvs;

12.2.3. nomas maksa mēnesī vai gadā (latos);

12.2.4. nomas līguma datums;

12.2.5. nomas ilgums (mēnešos vai gados).”

10. Izteikt 14.punktu šādā redakcijā:

“14. Pašvaldības šo noteikumu 13.punktā minētos paziņojumus ne retāk kā reizi ceturksnī iesniedz attiecīgajā Valsts zemes dienesta teritoriālajā nodaļā.”

11. Izteikt 17. un 18.punktu šādā redakcijā:

“17. Ēkas galveno lietošanas veidu nosaka Valsts zemes dienests atbilstoši kadastrā reģistrētajai ēkas funkcionālajai izmantošanai saskaņā ar Centrālās statistikas pārvaldes apstiprināto Būvju klasifikāciju CC.

18. Ēkas kadastrālā vērtība ir spēkā, kamēr nav mainījušies ēkas dati vai kadastrālo vērtību bāze.”

12. Izteikt 19., 20., 21., 22., 23., 24., 25. un 26.punktu šādā redakcijā:

“19. Ēkas kadastrālo vērtību bāzi (ēkas tips, bāzes vērtība, tirgus un fiziskā stāvokļa korekcijas koeficienti) nosaka, ņemot vērā zemes kadastrālās vērtības bāzi, kas ir spēkā vai tiek precizēta, pamatojoties uz nekustamā īpašuma tirgus analīzē iegūto informāciju par nekustamo īpašumu tirgus cenām pirmstaksācijas periodā, galvenajiem faktoriem, kas ietekmē cenu, un nekustamā īpašuma tirgus cenu līmeņiem.

20. Ēku kadastrālās vērtības bāzes papildināšanu vai precizēšanu atbilstoši šajos noteikumos noteiktajām prasībām ierosina Valsts zemes dienests vai attiecīgā pašvaldība līdz kārtējā taksācijas perioda 1.septembrim.

21. Ēkas atbilstību konkrētajam ēku tipam saskaņā ar šo noteikumu 3.pielikumu nosaka Valsts zemes dienests, ņemot vērā:

21.1. kadastrā reģistrēto ēkas galveno lietošanas veidu, virszemes stāvu skaitu, apjoma rādītājus, ārsienu materiālu un galveno lietošanas mērķi nekustamajam īpašumam, kura sastāvā ir konkrētā ēka;

21.2. būvvaldes sniegto atzinumu, ka konkrētā ēka atbilst ēkas tipam, kura kods saskaņā ar šo noteikumu 3.pielikumu ir 11000104, 12000102 vai 12000108.

22. Ēkas tipa maiņu var ierosināt Valsts zemes dienests vai pašvaldības būvvalde, ja ir konstatēta ēkas faktiskās funkcionālās izmantošanas un šo noteikumu 5.3., 5.4., 5.5., 5.6., 5.7. un 5.8.apakšpunktā noteikto ēkas datu neatbilstība kadastrā reģistrētajiem ēkas datiem. Būvvaldes līdz nākamā taksācijas perioda 1.janvārim rakstiski informē Valsts zemes dienestu par konstatētajām neatbilstībām un nepieciešamību mainīt ēku tipu (norāda atbilstošu ēkas tipu).

23. Ēkas tipa bāzes vērtība ir pirmstaksācijas periodā noteikta konkrētā ēkas tipa ēku vidējā vienas vienības tirgus cena atsevišķā teritorijā — tirgus rajonā, kura robežas nesadala pašvaldības teritoriju un kurā nekustamā īpašuma tirgus rādītāji ir savstarpēji salīdzināmi un līdzvērtīgi. Ēku tipu bāzes vērtības nosaka un apstiprina Valsts zemes dienests līdz nākamā taksācijas perioda 1.janvārim.

24. Ēkas kadastrālās vērtības aprēķinā lietojamais tirgus korekcijas koeficients ir skaitlisks lielums, kas noteikts, izvērtējot attiecību starp pirmstaksācijas periodā tirgus rajonā noteikto konkrētā ēkas tipa bāzes vērtību un attiecīgā tipa ēku vidējo vienas vienības tirgus cenu vienā vai vairākās zemes vērtību zonās vienas pašvaldības teritorijā. Tirgus korekcijas koeficientus izstrādā un pēc saskaņošanas ar attiecīgās pašvaldības domi (padomi) vai domes (padomes) noteikto institūciju apstiprina Valsts zemes dienests līdz nākamā taksācijas perioda 15.maijam.

25. Pašvaldība var atteikties saskaņot Valsts zemes dienesta izstrādātos korekcijas koeficientus, paziņojot par to rakstiski, ja, izstrādājot tirgus korekcijas koeficientus, Valsts zemes dienests nav ņēmis vērā attiecīgās pašvaldības rakstiskos priekšlikumus par tirgus korekcijas koeficientu skaitlisko lielumu, kas pamatojas uz vismaz divu pēdējo gadu nekustamo īpašumu tirgus informāciju.

26. Šo noteikumu 23. un 24.punktā noteiktajā kārtībā apstiprinātās ēku tipu bāzes vērtības un ēku kadastrālās vērtības aprēķinā izmantojamie tirgus korekcijas koeficienti, kuru aktualizācija ierosināta atbilstoši šo noteikumu 20.punktam, stājas spēkā ar aiznākamā taksācijas perioda 1.janvāri.”

13. Izteikt 28.punktu šādā redakcijā:

“28. Vērtējamai ēkai atbilstošo ēkas tipa bāzes vērtību (ĒBV) nosaka pēc konkrētajai ēkai noteiktā ēkas tipa un apstiprinātās bāzes vērtības.”

14. Izteikt 34.punktu šādā redakcijā:

“34. Šo noteikumu 32. un 33.punktā noteiktajā kārtībā apstiprināto ēku kadastrālās vērtības bāzi ēku kadastrālajai vērtēšanai piemēro līdz 2003.gada 31.decembrim.”

15. Papildināt noteikumus ar 36., 37. un 38.punktu šādā redakcijā:

“36. Valsts zemes dienests atbilstoši šo noteikumu 3.pielikumā noteiktajiem ēku tipiem līdz 2003.gada 30.maijam izstrādā un apstiprina ēku tipu bāzes vērtības saskaņā ar šo noteikumu 19.punktu. Ēku tipu bāzes vērtības, kas apstiprinātas šajā punktā noteiktajā kārtībā, stājas spēkā ar 2004.gada 1.janvāri un ir lietojamas 2003.gada ar nekustamā īpašuma nodokli apliekamo nekustamo īpašumu kadastrālās vērtības kopsummas sagatavošanai, ko izmanto 2004.gada nekustamā īpašuma nodokļa prognozei.

37. Šo noteikumu 21. un 26.punkts stājas spēkā ar 2004.gada 1.janvāri.

38. Pēc 2004.gada 1.janvāra pašvaldība par tās teritorijā esošajām ēkām, kurām šo noteikumu 22.punktā noteiktajā kārtībā ir ierosināta un veikta ēkas tipa maiņa, var pieprasīt un saņemt informāciju no Valsts zemes dienesta.”

16. Papildināt noteikumus ar 3.pielikumu šādā redakcijā:

“3.pielikums
Ministru kabineta
2001.gada 30.aprīļa
noteikumiem Nr.184

Ēku tipi, ko izmanto kadastrālajā vērtēšanā

Ēkas tipa kods Ēkas tips
1 2

I. Dzīvojamās mājas

1. Vienģimenes un divģimeņu dzīvojamās mājas

11000101

dārza mājas ar kopējo platību līdz 40 m2 (ieskaitot)

11000102

individuālās dzīvojamās mājas un vasarnīcas ar koka ārsienām un dārza mājas ar platību, lielāku nekā 40 m2

11000103

individuālās dzīvojamās mājas un vasarnīcas ar mūra un mūra–koka ārsienām

11000104

individuālās dzīvojamās mājas ar mūra un mūra–koka ārsienām, kurām būvdarbi veikti uzlabotā kvalitātē un ar īpašiem labiekārtojuma elementiem pēc 1992.gada

11000105

dvīņu, rindu un atsevišķu divdzīvokļu mājas ar koka ārsienām

11000106

dvīņu, rindu un atsevišķu divdzīvokļu mājas ar mūra un mūra–koka ārsienām

2. Daudzdzīvokļu mājas

11000201

daudzdzīvokļu mājas ar koka ārsienām

11000202

daudzdzīvokļu mājas ar mūra–koka ārsienām

11000203

daudzdzīvokļu vienstāva un divstāvu mājas ar mūra ārsienām

11000204

daudzdzīvokļu 3–5 stāvu mājas ar mūra ārsienām

11000205

daudzdzīvokļu 6–9 stāvu mājas ar mūra ārsienām

11000206

daudzdzīvokļu 10 un vairāk stāvu mājas ar mūra ārsienām

11000207

dažādu sociālo grupu kopdzīvojamās mājas, piemēram, dienesta viesnīcas un veco ļaužu pansionāti

II. Nedzīvojamās ēkas

1. Darījumu iestāžu un komerciāla rakstura ēkas

12000101

viesnīcu ēkas

12000102

viesnīcu ēkas, kurām būvdarbi vai rekonstrukcija veikta uzlabotā kvalitātē pēc 1992.gada un kuras pēc sniegto pakalpojumu līmeņa atbilst vismaz četrzvaigžņu viesnīcas kategorijai

12000103

moteļu ēkas

12000104

dažādas īslaicīgas apmešanās ēkas, izņemot viesnīcu un moteļu ēkas

12000105

restorāni un citas sabiedriskās ēdināšanas ēkas, izņemot vasaras tipa kafejnīcas, bufetes un bārus ar vaļējām verandām

12000106

vasaras tipa kafejnīcas, bufetes un bāri ar vaļējām verandām

12000107

banku iestāžu ēkas

12000108

banku iestāžu ēkas, kurām būvdarbi veikti uzlabotā kvalitātē un ar īpašiem labiekārtojuma elementiem pēc 1992.gada

12000109

konferenču, biroju un projektēšanas iestāžu ēkas

12000110

tirdzniecības, atsevišķi novietotas veikalu un aptieku ēkas, izņemot tirdzniecības kioskus, segtos stendus un noliktavas

12000111

tirdzniecības kioski un segtie stendi

12000112

tirdzniecības noliktavas

12000113

automobiļu tehniskās apkopes un remonta ēkas

12000114

automobiļu kopējās lietošanas degvielas uzpildes staciju ēkas

12000115

automobiļu kopējās lietošanas degvielas uzpildes staciju nojumes

12000116

sadzīves pakalpojumu ēkas

12000117

azartspēļu ēkas

2. Sabiedriskās ēkas

12000201

valsts un pašvaldību administratīvās, tiesu un muitas ēkas

12000202

muitas nojumes

12000203

pirmsskolas vecuma bērnu iestāžu paēnas nojumes

12000204

kinoteātri, mūzikas, deju un citu plašizklaides pasākumu ēkas

12000205

cirka ēkas

12000206

apjumtas vasaras estrādes

12000207

zooloģisko un botānisko dārzu ēkas

12000208

teātri, koncertzāles, klubi un tautas nami

12000209

muzeji, arhīvi un bibliotēkas

12000210

izglītības un zinātniskās pētniecības iestāžu ēkas

12000211

hidrometeoroloģiskās un aeroloģiskās stacijas

12000212

ārstniecības un veselības aprūpes iestāžu ēkas

12000213

sporta ēkas, izņemot piepūšamās angāra tipa sporta ēkas

12000214

piepūšamās angāra tipa sporta ēkas

12000215

kulta ēkas

12000216

ugunsdzēsības posteņu un depo ēkas

12000217

soda izciešanas iestāžu ēkas, aizsardzības spēku, policijas un ugunsdzēsības dienestu ēkas un kazarmas

3. Rūpniecības ēkas

12000301

kūdras ieguves un apstrādes ēkas

12000302

pārtikas un kombinētās lopbarības ražošanas un pārstrādes ēkas un elevatori

12000303

tekstilizstrādājumu, apģērbu un ādas izstrādājumu ražošanas ēkas

12000304

kokapstrādes ēkas

12000305

celulozes un papīra ražošanas ēkas

12000306

poligrāfijas un kinofilmu uzņemšanas uzņēmumu ražošanas ēkas

12000307

farmaceitisko, medicīnisko un ķīmisko izstrādājumu ražošanas ēkas

12000308

būvmateriālu un sanitārtehnisko iekārtu ražošanas ēkas

12000309

metāla izstrādājumu, mašīnu un iekārtu ražošanas un remonta ēkas

12000310

gāzapgādes uzņēmumu ēkas

12000311

rūpniecības, transporta un citu uzņēmumu noliktavas, izņemot lauksaimniecības un tirdzniecības noliktavas

12000312

dažādu uzņēmumu saldētavu ēkas, izņemot lauksaimniecības saldētavas

12000313

dažādu ražošanas uzņēmumu nojumes, izņemot lauksaimniecības nojumes

12000314

vertikālie cilindriskie virszemes rezervuāri (ar tilpumu 5000 m3 un vairāk) amonjaka, naftas, šķidro ķīmisko un naftas produktu uzglabāšanai, būvēti līdz 1995.gadam (ieskaitot)

12000315

vertikālie cilindriskie virszemes rezervuāri (ar kupolveida jumta konstrukciju un tilpumu 5000 m3 un vairāk) amonjaka, naftas, šķidro ķīmisko un naftas produktu uzglabāšanai, būvēti pēc 1995.gada

4. Lauksaimniecības, mežsaimniecības, ūdenssaimniecības, zvejniecības un zivsaimniecības ēkas

12000401

lauksaimnieciskās ražošanas produkcijas noliktavas un glabātavas, izņemot arkveida un angārveida

12000402

lauksaimniecības šķūņi

12000403

pagrabi ar kopējo platību, lielāku nekā 40 m2

12000404

lauksaimniecības nojumes

12000405

lauksaimniecības arkveida un angārveida noliktavas un glabātavas

12000406

lauksaimniecības nozares uzņēmumu saldētavas un leduspagrabi

12000407

kūtis ar kopējo platību, lielāku nekā 60 m2, lopkopības, putnkopības un zvērkopības ēkas

12000408

stiklotas siltumnīcas

12000409

siltumnīcas ar polietilēna plēvi apvilktām karkasa sienām

12000410

siltumnīcu apkalpes ēkas

12000411

graudu, sēklu, dārzeņu un augļu pirmapstrādes ēkas

12000412

lauksaimniecības mašīnu un tehnikas garāžas

12000413

zivsaimniecības ēkas

12000414

zivju audzētavu baseinu nojumes

5. Satiksmes un sakaru ēkas

12000501

autostaciju un ūdens transporta staciju ēkas

12000502

vaļējie autobusu pieturu paviljoni

12000503

slēgtie autobusu pieturu paviljoni

12000504

lidostu staciju, lidmašīnu tehniskās apkopes un citas lidostu saimniecības ēkas

12000505

lidmašīnu angāri

12000506

dzelzceļa transporta ēkas, izņemot pasažieru staciju ēkas

12000507

dzelzceļa pasažieru staciju ēkas

12000508

pasta, sakaru nodaļu, radiostaciju un televīzijas centru–studiju ēkas

12000509

telefona centrāļu un līniju pastiprināšanas punktu ēkas

12000510

automobiļu un rūpniecībā nodarbinātās motorizētās tehnikas garāžas

12000511

automobiļu pazemes garāžas

12000512

automobiļu daudzstāvu virszemes garāžas

12000513

vieglo automobiļu garāžas ar atsevišķām bloķētām telpām

6. Inženiertehniskās un energoapgādes ēkas

12000601

katlumājas

12000602

elektroenerģijas apgādes ēkas, izņemot elektrostaciju un transformatoru staciju ēkas

12000603

maģistrālo naftas vadu sūkņu stacijas

12000604

maģistrālo gāzes vadu kompresoru stacijas

12000605

ūdensapgādes sūkņu stacijas

12000606

kanalizācijas un meliorācijas sūkņu stacijas

7. Iepriekš neklasificētas ēkas

12000701

dzīvojamo un nedzīvojamo māju apbūvē esošās saimniecības ēkas ar koka ārsienām

12000702

dzīvojamo un nedzīvojamo māju apbūvē esošās saimniecības ēkas ar mūra ārsienām

12000703

atsevišķi novietotas individuālās garāžas

12000704

piebūvētas individuālās garāžas

12000705

dzīvojamo un nedzīvojamo māju apbūvē esošie šķūņi

12000706

piebūvētas vai atsevišķi novietotas ēkas ar stiklota karkasa nesošajām sienām, izņemot siltumnīcas

12000707

dzīvojamo un nedzīvojamo māju apbūvē esošie pagrabi ar kopējo platību līdz 40 m2 (ieskaitot)

12000708

dzīvojamo un nedzīvojamo māju apbūvē esošās kūtis ar kopējo platību līdz 60 m2 (ieskaitot)

12000709

citas, iepriekš neklasificētas, nojumes

12000710

caurlaides punktu un apsardzes ēkas

12000711

atsevišķi novietotas publisko tualešu ēkas

12000712

automobiļu svaru ēkas

12000713

ražošanas ēku virszemes pārejas galerijas

Ministru prezidents E.Repše

Tieslietu ministrs A.Aksenoks

Redakcijas piebilde: noteikumi stājas spēkā ar 2003.gada 24.maiju.

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!