Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
2003. gada 16. aprīļa likums "Grozījumi Koncesiju likumā". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 7.05.2003., Nr. 67 https://www.vestnesis.lv/ta/id/74548

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Grozījumi likumā "Par Eiropas Padomes Konvenciju par bērnu tiesību piemērošanu"

Vēl šajā numurā

07.05.2003., Nr. 67

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Saeima

Veids: likums

Pieņemts: 16.04.2003.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Saeima ir pieņēmusi un Valsts
prezidents izsludina šādu likumu:

Grozījumi Koncesiju likumā

Izdarīt Koncesiju likumā (Latvijas Republikas Saeimas un Ministru Kabineta Ziņotājs, 2000, 4.nr.; 2003, 2.nr.) šādus grozījumus:

1. Izteikt 9.pantu šādā redakcijā:

9.pants. Lēmums par koncesijas līguma noslēgšanu

(1) Lēmumu par koncesijas līguma noslēgšanu konkursa vai izsoles rīkotājs pieņem Administratīvā procesa likumā noteiktajā kārtībā, lēmuma pieņemšanas termiņu skaitot no dienas, kad beidzies paziņojumā par izsoli vai konkursu noteiktais piedāvājuma iesniegšanas termiņš.

(2) Konkursa vai izsoles rīkotājs lēmuma norakstus nosūta piecu dienu laikā pēc lēmuma pieņemšanas.

(3) Lēmumu par koncesijas līguma noslēgšanu var pārsūdzēt tiesā Administratīvā procesa likumā noteiktajā kārtībā.

(4) Konkursa vai izsoles rīkotājs koncesijas līgumu ar koncesijas ieguvēju var noslēgt tikai tad, kad beidzies termiņš, līdz kuram var pārsūdzēt lēmumu par koncesijas līguma noslēgšanu, ja minētais lēmums nav pārsūdzēts.

(5) Koncesijas līgumu reģistrācijas, uzskaites un kontroles kārtību nosaka Ministru kabinets.

(6) Ja konkursa vai izsoles rīkotājs nevar panākt vienošanos ar koncesijas ieguvēju par koncesijas līgumu, viņš ir tiesīgs rīkot atkārtotu konkursu vai izsoli.”

2. Papildināt likumu ar pārejas noteikumiem šādā redakcijā:

Pārejas noteikumi

1. Ja paziņojums par konkursu vai izsoli laikrakstā “Latvijas Vēstnesis” publicēts pirms Administratīvā procesa likuma spēkā stāšanās, konkursa vai izsoles rīkotājs lēmumu par koncesijas līguma noslēgšanu pieņem un tā norakstus nosūta ne vēlāk kā 12 mēnešu laikā no paziņojuma publicēšanas dienas.

2. Ja lēmums par koncesijas līguma noslēgšanu pieņemts pirms Administratīvā procesa likuma spēkā stāšanās, tā apstrīdēšanas termiņš nav beidzies un minētais lēmums nav arī apstrīdēts, pieteikumu tiesai var iesniegt Administratīvā procesa likumā noteiktajā kārtībā, termiņu skaitot no lēmuma spēkā stāšanās dienas.

3. Ja Ministru kabinets vai pašvaldības dome (padome) līdz Administratīvā procesa likuma spēkā stāšanās dienai nav pieņēmusi lēmumu administratīvajā lietā par apstrīdētajiem konkursa vai izsoles rezultātiem, attiecīgās administratīvās lietas materiāli nosūtāmi tiesai pēc Administratīvā procesa likumā noteiktās piekritības, par to rakstveidā informējot iesniedzēju un citus administratīvā procesa dalībniekus, ja tie bijuši aicināti izteikt savu viedokli. Minētajā gadījumā persona, kas apstrīdējusi konkursa vai izsoles rezultātus, ir atbrīvota no valsts nodevas (Administratīvā procesa likuma 124.panta pirmā daļa) samaksas.”

Likums stājas spēkā vienlaikus ar Administratīvā procesa likuma spēkā stāšanos.

Likums Saeimā pieņemts 2003. gada 16. aprīlī.

Valsts prezidente V.Vīķe-Freiberga

Rīgā 2003. gada 7. maijā

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!