Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Kultūrkapitāla fonda mērķprogrammu konkursā atbalstīto projektu saraksts. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 7.05.2003., Nr. 67 https://www.vestnesis.lv/ta/id/74512

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Latvijas Komercreģistra ziņas

Vēl šajā numurā

07.05.2003., Nr. 67

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Kultūrkapitāla fonda mērķprogrammu konkursā atbalstīto projektu saraksts

Mērķprogrammas “Kultūras periodika” konkursa ietvaros atbalstīti 14 izdevumi par kopējo summu Ls 200 000.

Izdevums

Piešķirtais finansējums Ls

Žurnāls “Karogs”

30 000

Žurnāls “Daugava”

3 500

Žurnāls “Teātra Vēstnesis”

14 000

Interneta portāls www.filmas.lv

5 000

Žurnāls “Kentaurs”

7 000

Žurnāls “Zīlīte”

1 000

Žurnāls “Ezis”

3 500

Žurnāls “Māksla Plus”

17 500

Žurnāls “Studija”

32 500

Žurnāls “Kino Raksti”

8 000

Laikraksts “Forums”

34 500

Žurnāls “Mūzikas Saule”

30 000

Žurnāls “Dziesmusvētki”

7 500

Žurnāls “Luna”

6 000

Apstiprinātas saskaņā ar Kultūrkapitāla fonda padomes

2003.gada 7.februāra sēdes protokolu Nr.4 (111)

Mērķprogrammas “Starptautisku un nacionāli nozīmīgu pasākumu organizēšana” atbalstīto projektu saraksts

Nr. p.k.

Nosaukums

Atbildīgā institūcija

KKF atbalstītais finansējums

Literatūra

1.

O.Vācieša 70 gadu jubilejas atzīmēšana

Kultūras ministrija

25 000 Ls

2.

Dzejas dienas -2003

Latvijas Rakstnieku savienība, Latvijas Literatūras centrs

8 000 Ls

3.

Latviešu literatūras tulkotāju seminārs

Latvijas Rakstnieku savienība

2 500 Ls

4.

Latvijas līdzdalība Leipcigas grāmatu gadatirgū viesa statusā

Latvijas Literatūras centrs

14 500 Ls

    Kopā:

50 000 Ls

Tradicionālā kultūra

1.

Starptautiskais folkloras festivāls “Baltica 2003”

Aģentūra Tautas mākslas centrs

60 000 Ls

    Kopā:

60 000 Ls

Mūzika

1.

LNO viesizrādes Lielajā Akadēmiskajā teātrī Maskavā;

Lielā Akadēmiskā teātra viesizrādes Rīgā

LNO

51 750 Ls

2.

Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra viesturneja Japānā

LNSO

20 250 Ls

3.

Jaunās mūzikas festivāls “Arēna”

Sabiedriskā organizācija “Arēna”

14 250 Ls

4.

Garīgās mūzikas festivāls

VAK Latvija

8 000 Ls

5.

11. Starptautiskais pianisma zvaigžņu festivāls

Liepājas simfoniskais orķestris

9 250 Ls

6.

J.Vītola starptautiskais vokālistu konkurss

J.Vītola fonds

7 750 Ls

7.

XI Siguldas Opermūzikas svētki

D.Kalns

6 750 Ls

8.

VIII Starptautiskais Baltijas baleta festivāls

Litas Beires Dejas mākslas centrs

6 000 Ls

    Kopā:

124 000 Ls

Filmas

1.

Nacionālais filmu festivāls “Lielais Kristaps”

Latvijas Nacionālais kino centrs

20 000 Ls

2.

Starptautiskais filmu festivāls “Arsenāls”

Starptautiskais kino centrs

15 000 Ls

3.

Eiropas Dokumentālo filmu simpozijs

Eiropas Dokumentālā kino simpoziji

10 000 Ls

    Kopā:

45 000 Ls

Teātri

1.

Latviešu oriģināldramaturģijas skate 2003

Latvijas Dramaturgu ģilde

8 000 Ls

2.

Starptautiskais jaunā teātra festivāls “HOMO NOVUS”

Latvijas Jaunā teātra institūts

34 000 Ls

3.

Monoizrāžu festivāls ZVAIGZNE 2003

Latvijas Aktieru asociācija

6 000 Ls

4.

Šekspīra “Otello” E.Ņekrošus režijā viesizrādes Rīgā

Starptautiskais teātra institūts

6 000 Ls

 

Kopā:

  54 000 Ls

Vizuālā māksla

1.

Marka Rotko 100 gadu jubilejas programma

Daugavpils pilsētas dome;

Mākslas izglītības centrs;

VMM

17 000 Ls

( t.sk.10 000 Ls D-pilij,

5 000 Ls Rīgai; 2 000 Ls izglīt.)

2.

Latviešu – lietuviešu mūsdienu mākslas un kultūras projekts “myths.lv myths.lt”

LMA SO Vizuālās komunikācijas nodaļa

7 000 Ls

3.

VI Starptautiskais jauno mediju kultūras festivāls “Māksla + komunikācijas”

RIXC

10 000 Ls

4.

Starptautiskā tēlniecības kvadriennāle Rīga -2004

MMIC

7 000 Ls

5.

Akcija “Muzeju pavasaris”

Muzeju valsts pārvalde

4 500 Ls

6.

Secundum artem 19.gs. akadēmiskā glezniecība

VMM

1 500 Ls

    Kopā:

47 000Ls

  KOPĀ:  

380 000 Ls

 

Mērķprogrammā “Apmācības un profesionālās tālākizglītības projekti mākslas un kultūras nozarēs” atbalstītie projekti 2003.gada 1.kultūras projektu konkursa ietvaros

Projekta nosaukums

Projekta vadītājs

Finansējuma saņēmēja organizācija

Piešķirtais finansējums, Ls

Profesionālās pilnveides izglītības programma Ludzas rajona bibliotēku darbiniekiem

Inta Kušnere

Ludzas pilsētas galvenā bibliotēka

1 500

Tālākizglītības kursi Madonas rajona skolu un pašvaldību bibliotekāriem

Imelda Saulīte

Madonas rajona bibliotēka

343

Profesionāla angļu valoda Latvijas bibliotekāriem

Iveta Gudakovska

LU Bibliotēku darbinieku tālākizglītības centrs

1 200

Profesionālās pilnveides programma Daugavpils pilsētas bibliotekāriem

Dzidra Stupāne

Latgales centrālā bibliotēka

1 500

Kultūras darba organizatoru tālākizglītība

Vivita Vecozola

Madonas rajona padome

400

Valmieras Mākslas vidusskolas pedagogu tālākizglītība

Sandra Konstante

Valmieras mākslas vidusskola

810

Tālākizglītības programma “Deju skolotāja pedagoģisko pamatu apguve”

Haralds Ritenbergs

Rīgas Horeogrāfijas vidusskola

675

Tālākizglītības programma “Deju skolotāja pedagoģisko pamatu apguve”

Haralds Ritenbergs

Latvijas Profesionālā baleta asociācija

675

Stipendija mācībām LU “Informācija un bibliotēkzinības” studiju programmā (turpinājums)

Andra Vīta

 

350

Kultūras menedžmenta studijas Citavas/Gerlicas sociālo zinātņu augstskolā Vācijā (turpinājums)

Jolanta Ruņģēvica

 

533

Maģistra studiju programmas apguve Informācijā un bibliotēkzinībās (nobeigums)

Antra Sprudzāne

 

350

Mācību stipendija “Konkordijas starptautiskajā universitātē Igaunijā”

Agnese Silma

 

350

Studijas programmā “European diploma in cultural project management”

Ginta Tropa

 

840

Studiju turpināšana Feldenkrais metodes programmā (turpinājums)

Ramona Galkina

 

500

Stipendija maģistra studijām LU programmā “Informācija un bibliotēkzinības” ( turpinājums)

Alda Paura

 

350

Stipendija maģistra studijām LU programmā “Informācija un bibliotēkzinības”

Jogita Sauka

 

350

Stipendija maģistra studijām LU programmā

Margarita

   

“Informācija un bibliotēkzinības” (turpinājums)

Marcinkeviča

 

350

Dalība Eiropas diploma kultūras projektu menedžmenta programmā 2003/2004.g.

Laura Stašāne

 

970

Mācību turpinājums Sanktpēterburgas Teātra mākslas valsts akadēmijā drāmas režijas nodaļā

Līga Korlaša

 

500

Mācības MHAT teātra skolā/ studijā Maskavā 2002./2003. Māc.g.2.semestris

Ilze Rudzīte

 

1 000

Studijas FAMU akadēmijā Prāgā

Ivars Grāvlejs

 

1 000

4 mēnešu studijas Lorientas mākslas augstskolā Francijā

Diāna Adamaite

 

500

Studijas tēlotājmākslas akadēmijā

Inese Kaže

 

1 000

Studiju projekts

Laura Stepāne

 

600

Socrates / Erasmus izglītības programma

Gundega Strautmane

 

500

Studijas Berlīnes mākslas universitātē

Evelīna Deičmane

 

500

Stipendija mācībām Soushemptonā

Jānis Avotiņš

 

500

  Kopā piešķirts:  

18 146.00 Ls

 

Mērķprogrammā “Bērnu un jauniešu teātra attīstība” 2003.gada 1.projektu konkursā atbalstītie projekti

Projekta nosaukums

Finansējuma saņēmēja organizācija

Projekta vadītājs

Piešķirtais finansējums, Ls

Astrīdas Lindgrēnas muzikāla izrāde bērniem

Latvijas Nacionālais teātris

Ivars Rudzītis

1 700

“Superdetektīvs Blumkvists” Trauslais ledus

Liepājas teātris

Juris Bartkevičs

4 000

Balvu Tautas teātra jauniešu studijas eksperimentāla izrāde pēc V.Šekspīra lugas “Romeo un Džuljeta” motīviem

Balvu pilsētas kultūras un atpūtas centrs

Inga Oplucāne

500

Divu pasaku iestudējums leļļu teātra aktieru kursā

Latvijas Kultūras akadēmija

Dace Skadiņa

590

Daugavpils teātra topošo aktieru diplomdarba izrāde V.Šekspīra “Romeo un Džuljeta”

Daugavpils teātris

Alda Krastiņa

1 600

M.Lipčanska un H.Paukša izrādes “Taisnīgais gepards” tapšana

Dobeles bērnu un jauniešu centrs

Velga Līce

300

S.Kozlovs “Ezītis miglā”

Latvijas Valsts leļļu teātris

Māris Koristins

1 500

N.Nosovs “Nezinītis un viņa draugi”

Latvijas Valsts leļļu teātris

Vija Blūzma

4 910

M.Māterlinkas lugas “Zilais putns” iestudējums

Tehniskās jaunrades nams “Annas -2”

Ārija Liepiņa-Stūrniece

1 500

Sprēgā kā dimanta šķiltaviņa

SO “Skanošais gliemežvāks”

Elga Drulle

400

Jaunieši jauniešiem

LMA operstudijas “Figaro” fonds

Viesturs Gailis

800

Ēnu teātra izrāde “Brālītis un Karlsons, kas dzīvo uz jumta”

Jelgavas pilsētas pašvaldības aģentūra “Kultūra”

Āris Dreimanis

200

  Kopā piešķirts:  

18 000.00 Ls

 

Mērķprogrammā “Latviešu oriģināldramaturģijas attīstība” 2003.gada 1.projektu konkursā atbalstītie projekti

Projekta nosaukums

Projekta pieteicēja organizācija

Projekta vadītājs

Piešķirtais finansējums, Ls

Inga Ābele “Dzelszāle”

Latvijas Nacionālais teātris

Ivars Rudzītis

2 265

Lugas “Miglas bērni” uzrakstīšana

 

Juris Helds

200

Daces Rukšānes luga “Es tev nepateicu visu”

Daugavpils teātris

Alda Krastiņa

300

“Subates Fen Šui”. Traģikomēdija 3 cēlienos

 

Egīls Ermansons

200

Paula Putniņa projekta pieteikums

 

Pauls Putniņš

300

Gundega Repše “Ģenerālis un dūja”

Latvijas Aktieru asociācija

Rolands Zagorskis

650

Luga “Plastmasas magones”

 

Normunds Rudzītis

-

L.Stumbres lugas “Letiņi” iestudējums Valmieras drāmas teātra apaļajā zālē

Valmieras drāmas teātris

Pēteris Sūcis

4 000

Komēdija “Vistas” divos cēlienos

 

Jānis Jurkāns

300

iestudējumi jaunāko latviešu lugu festivāla SKATE 2003 programmai SKATE 2003 amatieri

Latvijas Dramaturgu ģilde

Dainis Grīnvalds

1 900

Lugas “Sieksta” uzrakstīšana

 

Hermanis Paukšs

200

K.Skalbes “Kaķīša dzirnaviņas”

Liepājas teātris

Juris Bartkevičs

3 685

  Kopā piešķirts:  

14 000.00 Ls

 

Mērķprogrammā “Teātru viesizrādes Latvijas novados” 2003.gada 1.projektu konkursā atbalstītie projekti

Projekta nosaukums

Projekta pieteicēja organizācija

Projekta vadītājs

Piešķirtais finansējums, Ls

Liepājas teātra izrādes “Blūzs” 3 viesizrādes Vidzemē (Skrīveri, Lielvārde, Ogre)

Liepājas teātris

Ilga Erbe

1 200

Liepājas teātra viesizrādes Valmieras drāmas teātrī

Liepājas teātris

Ilga Erbe

2 600

Liepājas leļļu teātra viesizrādes Jelgavas, Kuldīgas, Saldus un Ventspils pilsētās un pagastos

Liepājas leļļu teātris

Rihards Belte

1 000

Daugavpils teātra viesizrādes Latvijas novados

Daugavpils teātris

Alda Krastiņa

3 800

Ausekļa Limbažu teātra viesizrādes Limbažu rajona kultūras iestādēs un skolās

Limbažu kultūrasnams

Inta Kalniņa

474

Viesizrādes Kurzemē

SIA “Agitas klubs”, ceļojošais leļļu teātris

Pēteris Trups

500

Viesizrādes Latgalē

SIA “Agitas klubs”, ceļojošais leļļu teātris

Pēteris Trups

600

Latvijas Jaunā teātra institūta producētās monoizrādes “Skrūves pagrieziens” viesizrādes Latvijas novados

Latvijas Jaunā teātra institūts

Helēna Reitupe

540

Latvijas Valsts leļļu teātra reģionālās viesizrādes Ziemeļkurzemē 2003.gada rudenī

Latvijas Valsts leļļu teātris

Diāna Siliņa

2 500

Latvijas Dailes teātra izrādes “Labā tīrības sajūta” viesizrādes Jēkabpilī

Latvijas Dailes teātris

Uģis Segliņš

436

Latvijas Dailes teātra izrādes “Labā tīrības sajūta” viesizrādes Liepājā

Latvijas Dailes teātris

Uģis Segliņš

1 000

Valmieras drāmas teātra viesizrādes Latvijas novados

Valmieras drāmas teātris

Pēteris Sūcis

3 800

Operizrādes “Ansītis un Grietiņa” un “Lolitas brīnumputns” Latvijas novados

LMA operstudijas “Figaro” fonds

Viesturs Gailis

1 000

Viesizrādes Cēsu audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem

Ligita Ādamsone

 

550

  Kopā piešķirts:  

20 000.00 Ls

 

Mērķprogrammā “Nekomerciālu nevalstisku teātra trupu atbalsts” 2003.gada projektu konkursā atbalstītie projekti

Projekta nosaukums

Projekta pieteicēja organizācija

Projekta vadītājs

Piešķirtais finansējums, Ls

Teātra TT 2003.gada darbības atbalsts

SIA Teātris TT

Anna Putniņa

5 000

Exsistence

BO SIA Teātris “Skatuve”

Anna Eižvertiņa

5 000

Ceļojošā leļļu teātra “Maska” materiāli-tehniskās bāzes atjaunošana un nostiprināšana radošo procesu veicināšanai

SIA “Agitas klubs”

Pēteris Trups

2 000

Nekomerciāla neatkarīga teātra kompānija “United Intimacy”

Radošā apvienība SIA “Abra”

Ieva Priediena

30 000

  Kopā piešķirts:  

42 000.00 Ls

 

Mērķprogrammā “Amatierteātris” 2003.gada 1.projektu konkursā atbalstītie projekti

Projekta nosaukums

Projekta pieteicēja organizācija

Projekta vadītājs

Piešķirtais finansējums, Ls

Starptautisks teātra festivāls “Pitons - 2003”

Dobeles bērnu un jauniešu centrs

Velga Līce

520

“Tālvils 2003”

Sabiedriskais fonds “Valkas pilsētas teātris”

Aivars Ikšelis

1 500

“Dzelzs zāle”

Sabiedriskais fonds “Valkas pilsētas teātris”

Aivars Ikšelis

300

Balvu tautas teātra jauniestudējums - A.Čehovs “Lācis” (turpinājums)

Balvu pilsētas kultūras un atpūtas centrs

Ilga Oplucāne

200

Projekts “H.Paukšs izrādes “Godīgā meitene” tapšana

Dobeles bērnu un jauniešu centrs

Velga Līce

150

Muzikālās pasakas “Pelēks nebūt nav pelēks” iestudēšana un mūzikas iestudēšana

Vērgales pagasta padome

Ināra Kalnarāja

300

ATT “Slieksnis” viesizrādes Malienas novadā

Alūksnes tautas teātris “Slieksnis”

Uldis Sedlenieks

400

11.Eiropas bērnu teātra radošā nometne

Radošais centrs “Ideja”

Inguna Gremze

400

Tautas mākslas centra III teātra kursi

Valsts aģentūra “Tautas mākslas centrs”

Haralds Ulmanis

600

M.Fulstopa lugas “Vai tev tas neliekas dīvaini, Rodžer?” iestudēšana

Daugavpils rajona padomes tautas izglītības un kultūras centrs

Inta Uškāne

200

L.Briedis “Nāriņa”

Liepājas pilsētas tautas mākslas un kultūras centrs

Juris Ločmelis

300

Amatierteātru viesizrāžu organizēšana

SIA “Ādolfa Alunāna teātris”

Arvīds Matisons

267

Latvijas amatierteātru orģināldramaturģijas festivāls “No aktiera nāk joki”

Pašvaldību aģentūra “Kultūra”

Lolita Truksne

300

5.Latgales amatierteātru saiets Vārkavā - 2003

Vārkavas pagasta padome

Elvīra Āboliņa

600

26.pasaules teātru kongress un festivāls Kanādā “World theatre congress festival”

Tukuma pilsētas kultūras nams

Juris Rozenbergs

3 000

Amatierteātris - sabiedrības integrācijas veicinātājs mazpilsētā

Subates pilsētas dome

Juris Baļčūns

122

D.Grīnvalda lugas “Pils” iestudējums studijteātrī AKA

BJN “Rīdze”, studijteātris AKA

Sanita Duka

110

Ozolnieku amatierteātra iestudējums A.Upītis “Sieviete”

Ozolnieku tautas nams

Raitis Krūmiņš

350

R.Blaumanis “Skroderdienas Silmačos” Rucavas pagasta amatierteātra brīvdabas izrāde

Rucavas pagasta padome

Imants Edmunds Pričins

250

Evelīnas Grāmatnieces lugas “Jaunsaimnieka līgavas” iestudējums Līvānu amatierteātrī

Līvānu novada Kultūras centrs

Valija Vaivode

200

Starptautiskais amatieru teātru festivāls “Spēlesprieks”; oriģināldramaturģijas apmaiņa Somija-Latvija-Dānija un konference

Limbažu kultūrasnams

Inta Kalniņa

2 800

Informatīvā bukleta “Latvijas amatieru teātri 2003.gads” izveidošana un iespiešana

Latvijas Amatieru teātru asociācija

Inta Ūbele

550

Ciemošanās - 2003

Cēsu kultūras centrs

Rasma Bērziņa

350

Latvijas amatierteātru iestudējumu parāde “Gada izrāde 2002”

Valsts aģentūra “Tautas mākslas centrs”

Astrīda Dāce

5 000

Anša Rūtentāla kustību teātra izrāde “Bendes meitiņa”

SO “Anša Rūtentāla kustību teātris”

Santa Grīnfelde

780

Drāmas ansambļa “Harmonijas varavīksne” viesizrādes Latvijas novados

SO “Pret straumi”

Elmārs Baltiņš

150

Mazo lugu konkurss amatieru teātriem un mūsdienu lugu iestudējumi SKATEI 2003 (amatieru teātros)

Latvijas Dramaturgu ģilde

Dainis Grīnvalds

300

  Kopā piešķirts:  

19 999.00 Ls

 

Mērķprogrammas “Stipendijas radošajam darbam vizuālās mākslas nozarē” 2003.gada projektu konkursa 1.kārtā atbalstītie projekti

Projekta nosaukums

Stipendiāts

Piešķirtais finansējums (Ls)

Stipendija radošajam darbam

Biruta Delle

1 200

Radošais darbs gatavojoties izstādei

Alberts Pauliņš

1 000

“Portretu galerija”. Personālizstāde Rīgas galerijā

Ģirts Muižnieks

800

“Zīmes un nozīmes”

Andrejs Grants

1 200

Divu izstāžu cikls galerijā “Daugava” un Rīgas galerijā

Frančeska Kirke

800

Monogrāfija “Valdemārs Tone” (1892 - 1958)

Dace Lamberga

1 000

Figurālu gleznu cikls “Cilvēks”

Inta Celmiņa

1 000

Laimas Puntules personālizstāde Silkeborgā un Rīgas galerijā

Laima Puntule

1 200

Ditas Lūses personālizstāde “Atgriešanās”

Dita Lūse

600

“Putnu bulbulis”. Projekts - izstāde Rīgas galerijā 2004.gada ziemā

Inese Siliņa

800

“Jaunākais brīnums”, “Darbam slava”, performance “Jregfwbz”

Kirils Panteļejevs

1 200

Fotoportretu kolekcija “Muzejnieki”

Māra Brašmane

1 200

Ingrīdas Kadakas gleznu personālizstāde galerijā ARTISHOCK, GALERIE SIEMER Bišofcilā, Šveicē

Ingrīda Kadaka

600

Radošā darba transformēšana Latvijas lauku reģionā, vizuālā projekta “1:1000” realizēšana.

   

Piedalīšanās starptautiskās izstādēs un radošā darba kontinuitātes nodrošināšana

Aivars Benužs

1 200

Projekts SIRAP Inspirācija: RefleksijasÖ Citas radošās aktivitātes

Valda Podkalne

1 200

Albuma - monogrāfijas sagatavošana par gleznotāju Juri Tīfentālu (1943 - 2001)

Zenta Dzividzinska

1 200

Kaislības gada garumā

Pēteris Sidars

1 400

Tempļa kalna skulptūras

Ojārs Feldbergs

1 400

Glezniecības personālizstāde LMS Galerijā 2004.gada pavasarī. Latvijas jauno mākslinieku interaktīvā izstāde LMS Galerijā 2004.gada janvārī

Andris Vītoliņš

1 200

Personālizstāde “Koordinātes” Rīgas galerijā

Sandra Krastiņa

900

Stikla māksla + akvareļglezniecība

Dainis Gudovskis

1 100

Izstāde “Deja”

Antra Ivdra

600

A.Balčus fotogrāfiju sērijas

Arnis Balčus

1 200

Projekti

Inga Brūvere

1 200

Monogrāfija “Voldemārs Matvejs 20.gs. sākuma kultūras kontekstā”

Irēna Bužinska

1 000

“Dziļums”

Jānis Spalviņš

600

“Debesīs un virs zemes” Rīgas galerijā

Baņuta Ancāne

1 200

Daba. Vide. Cilvēks

Inese Baranovska

1 200

Laiks jaunai mākslai

Māra Pelēce

800

 

Mērķprogrammas “Vizuālās mākslas tehnoloģiskās bāzes attīstība” 2003.gada projektu konkursā atbalstītie projekti

Projekta nosaukums

Organizācija

Piešķirtais finansējums (Ls)

Datoriekārtas Madonas muzeja izstāžu zālēm

Madonas novadpētniecības un mākslas muzejs

600.00

Grafikas spiedes iegāde

Ventspils pilsētas domes izglītības pārvaldes Mākslas skola

350.00

Skenera iegāde

BO SIA “Neputns”

360.00

Mākslas vēstures institūta tehniskais nodrošinājums vizuālā materiāla komplektēšanai

LMA mākslas vēstures institūts

1 000.00

VMV Vides dizaina nodaļas tehnoloģiskās bāzes attīstība

Valmieras mākslas vidusskola

800.00

Galerijas “Laipa” darbības tehnoloģiskais nodrošinājums

Galerija “Laipa”

103.00

Datoru klases aprīkojuma uzlabošana Kuldīgas mākslas un humanitāro zinību skolā

Kuldīgas mākslas un humanitāro zinību skola

1 100.00

Datu bāze “2 Annas”

Virtuālā studija “Urga”

763.00

Restaurācijas izpētes procesa un dokumentēšanas digitalizācija LMA Restaurācijas nodaļā

Latvijas Mākslas akadēmija

750.00

VMM simtgades programmas un citu pasākumu tehnoloģiskās bāzes nodrošinājums

Valsts Mākslas muzejs

950.00

LMS muzeja tehnoloģiskās bāzes attīstība

Latvijas Mākslinieku savienība

716.34

Uguns festivāls

Latvijas Mākslas akadēmija

2 000.00

LLMC bāzes iekārtas

Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs

1 600.00

Datorgrafikas apmācības pilnveidošana Līvānu mākslas skolā

Preiļu rajona padomes Līvānu mākslas skola

415.00

Latvijas mākslas portāla ART GARDEN tehnoloģiskās bāzes attīstība

Mākslas mediju centrs

564.00

Kultūras un mākslas projekta NOASS tehniskās bāzes pilnveidošana

Kultūras un mākslas projekts “Noass”

2 485.95

Dizaina datoru laboratorijas izveidošana

Latvijas Mākslas akadēmija

874.00

Mūsdienu mākslas un kultūras mantojuma centra “Sinagoga” izstāžu stendi

s/o “Abavas ieleja”

3 480.00

Mākslas fotogrāfijas un video filmu veidošanas apmācība “Vizuālās mākslas programmā” Aizputes mākslas skolā

Aizputes mākslas skola

372.00

Mēdiju darbnīca

Siguldas mākslas skola

550.00

Pārceltuve

Latvijas Mākslas akadēmijas Vizuālās komunikācijas nodaļa

3 736.00

LMA Grafikas nodaļas oforta darbnīcas renovācija

Latvijas Mākslas akadēmija

3 500.00

JRRMV plašsaziņas līdzekļu mākslas multimediju dizaina izglītības programmas realizācijas 2.posms

J.Rozentāla Rīgas mākslas koledžas Atbalsta fonds

5 500.00

Artelis

Kultūras menedžmenta centrs “Lauska”

985.64

Zvārtavas starptautiskā mākslas un izglītības centra materiāltehniskās bāzes un darbnīcu pilnveidošana

Latvijas Mākslinieku savienība

1 500.00

Vizuālās mākslas tehnoloģiskās bāzes attīstība Ulbrokas mūzikas un mākslas skolā

Stopiņu pagasta pašvaldības Ulbrokas mūzikas un mākslas skola

800.00

RIX-C mediju laboratorija - Jauno mediju kultūras centra RIX-C tehnoloģiskās bāzes attīstība

Jauno mediju kultūras centrs “RIX-C”

2 162.00

Serde: mākslinieku darbnīcu un rezidenču centrs Aizputē

Starpnozaru mākslas grupa “Serde”

400.00

Mākslas Mājas rezidenču, informācijas un konsultāciju centra koplietošanas datora un printera iegāde

Latvijas Mākslinieku savienība

823.00

Četru K tehnoloģiskā bāze

Kultūras un informācijas centrs K@2

3 000.00

Rīgas mākslas skolas tehnoloģiskās bāzes attīstības un pilnveides projekts

Rīgas domes Kultūras pārvaldes Rīgas mākslas skola

1 120.07

LMA metālliešanas darbnīcas tehnoloģiskās bāzes uzlabošana

Latvijas Mākslas akadēmija

5 000.00

MMIC tehnoloģiskās bāzes attīstība

Mākslas menedžmenta un informācijas centrs

859.00

LMA Mākslas zinātnes kabinets Vizuālo mēdiju laikmetā

Latvijas Mākslas akadēmija

1 600.00

Rīgas Galerijas tehniskā nodrošinājuma pilnveidošana

Rīgas galerija

1 031.00

RDMV keramikas nodaļas attīstības un modernizācijas projekts

Rīgas dizaina un mākslas vidusskola

2 000.00

LMS Galerijas tehnoloģiskās bāzes attīstība

Latvijas Mākslinieku savienība

450.00

LMS tēlniecības tehniskās bāzes izveide

Latvijas Mākslinieku savienība

5 000.00

Mobilais kultūras centrs: autobibliotēka un brīvdabas kinoteātris

ASF “OPEN”

700.00

 

Mērķprogrammas “Nekomerciālo vizuālās māksla centru un galeriju atbalsts” 2003.gada projektu konkursa 1.kārtā atbalstīto projektu saraksts

Projekta nosaukums

Organizācija

Piešķirtais finansējums (Ls)

Stikls 2003

SIA “A la prima” / A.Sūnas mākslas galerija

1 000.00

Galerija Laipa - reģiona mākslas informācijas un izglītības centrs

Galerija “Laipa”

300.00

LMS muzeja darbības programmu izpildes nodrošinājums

Latvijas Mākslinieku savienība

1 000.00

LLMC organizēto mākslas projektu sērija

Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs

1 500.00

Kultūras un mākslas projekta NOASS pamatfunkciju nodrošināšana

Kultūras un mākslas projekts “Noass”

4 000.00

Mūsdienu mākslas un kultūras mantojuma centrs “Sinagoga”

SO “Abavas ieleja”

3 000.00

Degpunkts

Stikla mākslas un studiju centrs

300.00

LMS akmenstēlniecības mītne “Gaujas iela”

Latvijas Mākslinieku savienība

1 200.00

Tēlnieces Līvijas Rezevskas izstāžu zāles pieejamības nodrošināšana

Kuldīgas novada muzejs

1 047.00

Vizuāli - plastisko mākslu studija “Artelis”

Kultūras menedžmenta centrs “Lauska”

600.00

“Serde”: mākslinieku darbnīcu un rezidenču centrs Aizputē

Starpnozaru mākslas grupa “Serde”

1 000.00

“RIX-C” mediju telpas attīstība 2003

Jauno mediju kultūras centrs “RIX-C”

2 500.00

Mākslas Mājas rezidenču, informācijas un konsultāciju centrs

Latvijas Mākslinieku savienība

1 500.00

Zvārtavas starptautiskā mākslas un izglītības centra infrastruktūras nodrošināšana un pilnveidošana

Latvijas Mākslinieku savienība

1 000.00

Grafikas kameras “Atvērtās darbnīcas”. Oforta darbnīcas funkcionēšana

Grafikas kamera

1 010.00

Četri K

Kultūras un informācijas centrs K@2

2 500.00

Litho

Grafikas kamera

843.00

MMIC darbība

Mākslas menedžmenta un informācijas centrs

1 000.00

Mobilais kultūras centrs un jaunrades nams “Veckalēji”

ASF “OPEN”

1 700.00

LMS Galerijas atbalsts

Latvijas Mākslinieku savienība

2 300.00

Rigasound / Open / Ma1z3

SO “Rīgas skaņa”

700.00

    30 000.00

 

Mērķprogrammas “Latviešu oriģinālmūzika” 2003.gada projektu konkursa 1.kārtas rezultāti

Projekta nosaukums

Autors

Organizācija

Piešķirtais finansējums (Ls)

Koncerts flautai ar orķestri

Roberts Liede

 

400

Latviešu komponistu jaundarbu konkurss

 

Kremerata Baltica

3 000

Komponista Jāņa Lūsēna kantāte “Jubilate Deo”

 

Starptautiskā zēnu koru festivāla “Rīgas Doms” fonds

450

Imants Zemzaris. Sonāte klavierēm

Imants Zemzaris

 

450

Latvijas komponistu skaņdarbi III Starptautiskajam meiteņu un bērnu koru festivālam (Arturs Maskats)

 

Rīgas skolēnu pils

380

Saksofonu kvartets

Uģis Prauliņš

 

500

Mārtiņš Viļums “Ska“darbs korim ar P.Valerī un R.M.Rilkes dzeju”

 

Latvijas Radio kora atbalsta fonds

600

Valts Pūce “Gadskārtu dziesmas”

 

Latvijas Radio kora atbalsta fonds

350

Andris Dzenītis “Melnzeme”

 

Latvijas Radio kora atbalsta fonds

600

Valdis Muktupāvels “Vidilja”

 

Latvijas Radio kora atbalsta fonds

500

Andris Dzenītis “Alba”. Ska“darbs divām koklēm, flautai, akordeonam un stīgu orķestrim

 

Kamermūziķi

500

Pēteris Butāns “Brīvdienu mūzika” vijolei, stīgu orķestrim un sitaminstrumentiem.

 

Kamermūziķi

500

Kompozīcija sitaminstrumentiem un elektronikai

Rolands Kronlaks

 

500

Maijas Einfeldes “Simfonija”

 

Kamermūziķi

2 500

Alvils Altmanis “Lietus Blūzs”

Alvils Altmanis

 

150

Koncerts tubai un pūtēju orķestrim

Andris Vecumnieks

 

500

Ligita Sneibe. Skaņdarbs čellam un ērģelēm

 

Mūzikas un mākslas atbalsta fonds

500

1.Starptautiskā kameransambļu konkursa NOVA MUSICA obligātais skaņdarbs A grupas klavierduetiem (Andris Vecumnieks)

 

Daugavpils mūzikas vidusskola

300

1.Starptautiskā kameransambļu konkursa NOVA MUSICA obligātais skaņdarbs B grupas klavierduetiem (Imants Zemzaris)

 

Daugavpils mūzikas vidusskola

300

1.Starptautiskā kameransambļu konkursa NOVA MUSICA obligātais skaņdarbs C grupas klavierduetiem (Aivars Broks)

 

Daugavpils mūzikas vidusskola

250

Pēteris Plakidis. Koncertžanra darbs vijolei un simfoniskajam orķestrim.

 

Valsts aģentūra “Tautas mākslas centrs”

1 700

Ēriks Ešenvalds. Skaņdarbs klavieru duetam un marimbai / vibrofonam.

 

Latvijas Komponistu savienība

700

Alvils Altmanis. Skaņdarbs saksofonu kvartetam.

 

Latvijas Komponistu savienība

600

Selga Mence. Latviešu tautasdziesmu apdaru cikls jauktajam korim “Kamēr”

 

Rīgas Doma kora skolas atbalsta fonds

1 000

Imanta Kalniņa opera “Matīss - kausu bajārs”. Komponista autorhonorāra apmaksa.

 

Latvijas Nacionālā opera

3 000

Ēriks Ešenvalds. Kameropera “Jāzeps un viņa brāļi” (1.posms).

 

Latvijas Koncertdirekcija

1 000

Agneta Krilova. “Ceļinieku stāsti” (veltījums ansamblim Shady Brass Q)

 

Latvijas Koncertdirekcija

300

Skaņdarbu komponēšana ansamblim ALTERA VERITAS (Gundega Šmite - Mežaraupa, Līga Celma)

 

Latvijas Koncertdirekcija

800

“Vācietis. Novembris. Klavierkoncerts” korim un 24 klavierēm. Komponists - Arturs Maskats

 

Latvijas Dailes teātris

750

     

23 080

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!