Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2002. gada 5. decembra rīkojums Nr. 665 "Par Īpašu uzdevumu ministra valsts reformu lietās sekretariāta un Valsts civildienesta pārvaldes reorganizāciju". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 10.12.2002., Nr. 180 https://www.vestnesis.lv/ta/id/69133

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Valsts galvenā pārtikas un veterinārā inspektora rīkojums Nr.484

Par cūkgaļas importa no Vācijas, Itālijas, Beļģijas un Spānijas pagaidu ierobežojumu atcelšanu

Vēl šajā numurā

10.12.2002., Nr. 180

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: rīkojums

Numurs: 665

Pieņemts: 05.12.2002.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

 

Ministru kabineta rīkojums Nr.665

Rīgā 2002.gada 5.decembrī (prot. Nr.54, 28.§)

Par Īpašu uzdevumu ministra valsts reformu lietās sekretariāta un Valsts civildienesta pārvaldes reorganizāciju

1. Lai nodrošinātu valsts pārvaldes reformas koordinētu vadību un tās institucionālo struktūru atbilstoši Deklarācijā par Ministru kabineta iecerēto darbību noteiktajiem uzdevumiem, reorganizēt šādas valsts pārvaldes iestādes:

1.1. pamatojoties uz Ministriju iekārtas likuma 15.panta 1.punktu, - Īpašu uzdevumu ministra valsts reformu lietās sekretariātu;

1.2. Valsts civildienesta pārvaldi.

2. Īpašu uzdevumu ministram reģionālās attīstības un pašvaldību lietās nodrošināt Īpašu uzdevumu ministra valsts reformu lietās sekretariāta funkciju, tiesību un saistību pārņemšanu attiecībā uz pašvaldību lietām.

3. Īpašu uzdevumu ministra valsts reformu lietās sekretariāta funkcijas, tiesības un saistības attiecībā uz valsts pārvaldes reformas koordināciju, sākot ar 2003.gada 10.janvāri, pārņemt Valsts kancelejai.

4. Īpašu uzdevumu ministra valsts reformu lietās pārraudzībā esošo iestādi — Valsts administrācijas skolu — ar 2003.gada 1.janvāri nodot Valsts kancelejas pārraudzībā.

5. Īpašu uzdevumu ministra valsts reformu lietās pārraudzībā esošo iestādi — Valsts civildienesta pārvaldi — ar 2003.gada 10.janvāri nodot Ministru prezidenta pakļautībā un izveidot Valsts kancelejā attiecīgu patstāvīgu struktūrvienību. Valsts civildienesta likumā noteiktās Valsts civildienesta pārvaldes funkcijas, tiesības un saistības pārņemt Valsts kancelejai.

6. Valsts kancelejai:

6.1. izveidot reorganizācijas komisiju, lai veiktu Īpašu uzdevumu ministra valsts reformu lietās sekretariāta un Valsts civildienesta pārvaldes auditu un materiālo un finanšu līdzekļu inventarizāciju, kā arī ar 2003.gada 10.janvāri nodotu minētos līdzekļus attiecīgi Valsts kancelejai un Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijai. Reorganizācijas komisijas sastāvā iekļaut arī īpašu uzdevumu ministra reģionālās attīstības un pašvaldību lietās pilnvarotu pārstāvi;

6.2. izvērtēt Īpašu uzdevumu ministra valsts reformu lietās sekretariāta, Valsts civildienesta pārvaldes un Valsts administrācijas skolas iesniegtos budžeta pieprasījumus 2003.gadam, pārstrādāt tos atbilstoši veicamajām funkcijām un iesniegt Finanšu ministrijā saskaņā ar 2003.gada valsts budžeta izstrādes grafiku;

6.3. izstrādāt un līdz 2002.gada 13.decembrim iesniegt Ministru kabinetā attiecīgu likumprojektu par grozījumiem Valsts civildienesta likumā;

6.4. sadarbībā ar Īpašu uzdevumu ministra valsts reformu lietās sekretariātu nodrošināt nepieciešamo normatīvo aktu projektu sagatavošanu un līdz 2003.gada 1.janvārim iesniegt tos Ministru kabinetā.

7. Finanšu ministrijai saskaņā ar Likuma par budžetu un finanšu vadību 15.pantu no 2003.gada 1.janvāra līdz likuma par valsts budžetu 2003.gadam pieņemšanai nodrošināt valsts budžeta līdzekļus, kas nepieciešami valsts pārvaldes reformas vadības un civildienesta funkciju veikšanai, kā arī ierēdņu apmācībai.

Ministru prezidents E.Repše

Tieslietu ministrs A.Aksenoks

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!