Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 23. maija sēdē. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 24.05.2000., Nr. 184/186 https://www.vestnesis.lv/ta/id/6872

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru prezidents: - tiekoties ar Zviedrijas vēstnieku Latvijā - tiekoties ar Baltkrievijas vicepremjeru

Vēl šajā numurā

24.05.2000., Nr. 184/186

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ministru kabineta 23. maija sēdē

Akceptēti un nosūtīti izskatīšanai Saeimā grozījumu projekti Latvijas Republikas Advokatūras likumā un Notariāta likumā. Grozījumi likumos izslēgs no tiem tās normas, kas jau ir noteiktas likumā "Par nodokļiem un nodevām", citos speciālos nodokļu likumos un Satversmes 109.pantā.

Ministru kabinets akceptēja grozījumu projektu Ceļu satiksmes likumā. Grozījumi noteiks kārtību, kādā Latvijas pastāvīgie iedzīvotāji var iebraukt Latvijā ar ārvalstīs reģistrētiem transportlīdzekļiem un lietot tos uz pilnvarojuma pamata. Satiksmes ministrijai līdz 2000.gada 1.jūlijam uzdots noslēgt līgumu ar Iekšlietu ministriju par sadarbību autopārvadājumu kontrolē, kurā būtu noteikti kontroles veikšanas pamatprincipi un finansēšanas avoti, ar nosacījumu, ka transportlīdzekļu apturēšanu un autopārvadājumu kontroli veic Ceļu policija, bet atsevišķos līgumā noteiktos gadījumos kontroles procesā piedalās Satiksmes ministrijas kontroles dienesta darbinieki.

Valdība akceptēja grozījumu projektu Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā. Grozījumi nepieciešami, lai apstāšanās un stāvēšanas noteikumu pārkāpumu gadījumos varētu piemērot sodu klāt neesošam transporta līdzekļa vadītājam. Satiksmes ministrijai uzdots izstrādāt un noteiktā kārtībā iesniegt Ministru kabinetā Ministru kabineta noteikumu projektus: par transportlīdzekļu pārvietošanu uz speciālu stāvvietu un bloķēšanas ierīču lietošanu; par kārtību, kādā noformējams un piestiprināms pie transportlīdzekļa paziņojums — lēmuma noraksts — par piemēroto naudas sodu un nosūtāma informācija transportlīdzekļa īpašniekam (valdītājam, turētājam), kā arī naudas soda samaksas kārtību.

Akceptēts rīkojums "Par maksātnespējīgā likvidējamā valsts uzņēmuma "Daugavpils autoremonta rūpnīca" bijušā darbinieka C.Kropa prasījuma apmierināšanu". Tas paredz atļaut Privatizācijas aģentūrai C.Kropa prasījuma apmierināšanai par nesamaksāto sociālās apdrošināšanas maksājumu piešķirt 533,95 latus.

Valdība akceptēja rīkojumu "Par uzņemšanu Latvijas pilsonībā naturalizācijas kārtībā". Latvijas pilsonība piešķirta 252 pilsonības pretendentiem, tai skaitā 39 viņu nepilngadīgajiem bērniem.

Ministru kabinets akceptēja likumprojektu "Veterinārmedicīnas likums". Likuma mērķis būs regulēt dzīvnieku infekcijas slimību apkarošanu un profilaksi, veterinārmedicīnisko praksi, dzīvnieku izcelsmes produktu apriti, dzīvnieku un dzīvnieku izcelsmes produktu importa un tranzīta veterināro kontroli un noteikt valsts un pašvaldību institūciju, kā arī personu tiesības un pienākumus. Likumprojekts izstrādāts, ņemot vērā nepieciešamību izveidot ar Eiropas Savienības normatīvajiem aktiem saskaņotu likumdošanu.

Valdības preses departaments

 

 

 

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!