Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Saeimas Prezidija 2000.gada 22.maija sēdē. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 24.05.2000., Nr. 184/186 https://www.vestnesis.lv/ta/id/6866

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Saeimas Prezidija lēmums

Vēl šajā numurā

24.05.2000., Nr. 184/186

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Saeimas Prezidija 2000.gada 22.maija sēdē

1. Sēdē izskatīja piecus saņemtos likumprojektus, par kuriem Prezidijs līdz ar savu atzinumu par to tālākvirzīšanu ziņos Saeimas sēdē.

2. Izskatīja deputāta R.Mežecka iesniegumu par atvaļinājuma piešķiršanu.

Prezidijs nolēma piešķirt deputātam R.Mežeckim neapmaksātu atvaļinājumu šā gada 24. un 25.maijā un ziņot par to Saeimai nākamajā Saeimas sēdē.

3. Prezidijs apstiprināja izsludināšanai Saeimas 2000.gada 25.maija sēdes darba kārtību.

4. Pieņēma lēmumu par atbilžu sniegšanu uz deputātu jautājumiem 2000.gada 25.maijā pulksten 17.

5. Pieņēma zināšanai informāciju par plānotajiem pasākumiem Saeimā no 22.maija līdz 26.maijam.

6. Pieņēma zināšanai informāciju par to, ka deputāti J.Bunkšs un M.Sprindžuks iekļauti Valsts pārvaldes reformas apakškomisijas sastāvā.

7. Pieņēma zināšanai informāciju par to, ka A.Rugāte ievēlēta par Pilsonības likuma izpildes komisijas priekšsēdētāju.

8. Pieņēma zināšanai informāciju par to, ka V.Muižniece ievēlēta par Tautas partijas frakcijas priekšsēdētāju, bet J.Lagzdiņš — par frakcijas priekšsēdētājas vietnieku.

9. Pieņēma zināšanai informāciju par to, ka J.Lagzdiņš ievēlēts par Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas priekšsēdētāju.

10. Pieņēma zināšanai informāciju par to, ka A.Poča ievēlēta par priekšsēdētāju Parlamentārās izmeklēšanas komisijā a/s "Latvijas kuģniecība" un citu stratēģiski svarīgu objektu privatizācijas jautājumā.

11. Prezidijs nolēma nodot Saeimas Kancelejai Revīzijas komisijas atzinumu par telefonu sakaru izdevumu revīziju 2000.gada pirmajos četros mēnešos.

12. Pieņēma lēmumu par Saeimas budžeta pieprasījumu 2001.gadam.

13. Prezidijs nolēma nodot Saimnieciskajai komisijai izskatīšanai Saeimas Prezidija lēmuma projektu par grozījumiem Saeimas Prezidija 2000.gada 10.janvāra lēmumā "Par Saeimas štatu sarakstu 2000.gadam".

14. Izskatīja deputātu iesniegumus un attaisnoja kavējumus: B.Cilevičam (Saeimas 18.maija sēdē); E.Inkēnam (Saeimas 18.maija sēdē); V.Makarovam (Saeimas 11.maija sēdē).

15. Apstiprināja komandējumus:

1) Saeimas priekšsēdētājam J.Straumem, Saeimas priekšsēdētāja dzīvesbiedrei B.Straumei, Saeimas deputātiem V.Muižniecei, I.Birzniecei, A.Bērziņam, V.Lāzo, J.Sokolovskim, Saeimas Kancelejas direktoram M.Steinam un Saeimas priekšsēdētāja ārlietu padomniekam R.Plēsumam laikā no 2000.gada 27.maija līdz 31.maijam oficiālā vizītē uz Portugāli;

2) Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas priekšsēdētājam K.Leiškalnam, komisijas locekļiem M.Lujānam, O.Tolmačovam, J.Sproģim, A.Tiesnesim, A.Razminovičam, V.Lauskim, komisijas konsultantiem A.Capānam un L.Sakalovskai laikā no 2000.gada 25.maija līdz 27.maijam uz Zviedriju;

3) Baltijas asamblejas Latvijas delegācijas vadītājam R.Ražukam un Saeimas autobāzes šoferim A.Majoram 2000.gada 2. un 3.jūnijā uz Viļņu (Lietuva);

4) Saeimas priekšsēdētāja biedram R.Pīkam, Saeimas deputātiem I.Geigem, J.Dobelim, E.Baldzēnam, I.Ūdrei, O.Deņisovam, Saeimas Kancelejas direktora vietniekam V.Ziemelim un Saeimas priekšsēdētāja biedra palīdzei E.Podniecei laikā no 2000.gada 2.jūnija līdz 9.jūnijam darba vizītē uz Ķīnas Tautas Republiku;

5) Baltijas asamblejas Latvijas delegācijas vadītājam R.Ražukam, delegācijas locekļiem J.Sinkam, J.Dalbiņam, M.Sprindžukam, H.Soldatjonokai, G.Dambergam, J.Lāčplēsim, J.Plineram, J.Čeveram, Dz.Kudumam, S.Goldei, J.Gailim, J.Stalidzānei, delegācijas sekretārei A.Jankevicai, Saeimas Stenogrammu nodaļas vadītājai I.Strelčai, Stenogrammu nodaļas darbiniekiem R.Klancbergai, L.Kainaizei, M.Saturiņai, A.Lūcei, B.Lasmanei, I.Jegupenkovai, V.Šmitei, O.Carjovai, Ekspluatācijas nodaļas vadītājam E.Riekstiņam, Starpparlamentu attiecību biroja konsultantei M.Laizānei, Informācijas nodaļas tīkla administratoram A.Gailim, Preses dienesta speciālistei D.Laipai laikā no 2000.gada 25.maija līdz 27.maijam, delegācijas locekļiem H.Demakovai, I.Burvim, Saeimas autobāzes šoferim V.Ziemelim — 2000.gada 25. un 26.maijā un Saeimas autobāzes šoferim G.Mešķim — 2000.gada 27.maijā uz Baltijas asamblejas 16.sesiju un Baltijas Padomes 6.sesiju Tartu (Igaunija);

6) Saeimas sekretāres biedram A.Bartaševičam laikā no 2000.gada 29.maija līdz 1.jūnijam uz Bukaresti (Rumānija).

16. Pieņēma lēmumu par grozījumu Saeimas Prezidija lēmumā par Saeimas Informācijas nodaļas konsultanta J.Kapenieka komandējumu uz Kijevu (Ukraina) no 2000.gada 24.maija līdz 28.maijam.

17. Pieņēma zināšanai šādus pārskatus par komandējumiem:

1) Latvijas nacionālās grupas Starpparlamentu savienībā vadītāja R.Pīka, nacionālās grupas locekļa G.Damberga un delegācijas sekretāres S.Pauras pārskatu par piedalīšanos Starpparlamentu savienības 103.konferencē Ammanā (Jordānija) laikā no šā gada 30.aprīļa līdz 6.maijam;

2) deputāta J.Sinkas pārskatu par komandējumu uz Lisabonu šā gada 27. un 28.aprīlī;

3) Budžeta un finansu (nodokļu) komisijas priekšsēdētājas A.Počas pārskatu par piedalīšanos seminārā Vīnē (Austrija) šā gada 17.–21.aprīlī.

Saeimas sekretāres biedrs A.Bartaševičs

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!