• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta Komitejas 9. aprīļa sēdē. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 10.04.2001., Nr. 57 https://www.vestnesis.lv/ta/id/6816

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Tas akmeņainais valodas ceļš no "viņi" uz "mēs"

Vēl šajā numurā

10.04.2001., Nr. 57

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ministru kabineta Komitejas 9. aprīļa sēdē

Akceptēts noteikumu projekts “Ministriju un citu centrālo valsts iestāžu programmu un apkšprogrammu rezultatīvie rādītāji 2001. gadam”.

Komiteja akceptēja grozījumus likumā “Par civilstāvokļa aktiem”. Grozījumu projekts paredz noteikt laulību reģistrācijas kārtību personām, kurām ir piešķirts bēgļa statuss.

Akceptēts noteikumu projekts “Gaujas nacionālā parka individuālie aizsardzības un izmantošanas noteikumi”. Tie noteiks Gaujas nacionālā parka individuālo aizsardzības un izmantošanas kārtību, kā arī parka funkcionālo zonu platības un robežu aprakstu.

Akceptēts noteikumu projekts “Aptieku atvēršanas un darbības prasības”. Šie noteikumi noteiks prasības aptieku, izņemot veterinārās aptiekas, un aptieku filiāļu atvēršanai un darbībai. Paredzams, ka aptiekas atvēršanai un darbībai normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā ir saņemama Labklājības ministrijas speciāla atļauja (licence) aptiekas atvēršanai un darbībai.

Komiteja akceptēja grozījumu projektu Izglītības likumā. Grozījumi Izglītības likumā ir nepieciešami, lai novērstu pretrunas Izglītības likumā un Ārstniecības likumā un varētu sagatavot abiem likumiem atbilstīgus normatīvos aktus. Tie nodrošinās vispārējās izglītības programmu īstenošanu pirmsskolas un sākumskolas posmā.

Valdības preses departaments

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!