Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2002. gada 22. oktobra noteikumi Nr. 474 "Grozījumi Ministru kabineta 1997.gada 15.jūlija noteikumos Nr.246 "Militārā dienesta iesaukšanas kontroles komisijas nolikums"". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 30.10.2002., Nr. 157 https://www.vestnesis.lv/ta/id/67742

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr.475

Grozījums Ministru kabineta 1997.gada 2.decembra noteikumos Nr.396 "Noteikumi par masu aktīvās atpūtas centru, sporta būvju un to uzturēšanai nepieciešamās zemes neaplikšanu ar nekustamā īpašuma nodokli"

Vēl šajā numurā

30.10.2002., Nr. 157

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 474

Pieņemts: 22.10.2002.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

 

Ministru kabineta noteikumi Nr.474

Rīgā 2002.gada 22.oktobrī (prot. Nr.45, 29.§)

Grozījumi Ministru kabineta 1997.gada 15.jūlija noteikumos Nr.246 “Militārā dienesta iesaukšanas kontroles komisijas nolikums”

Izdoti saskaņā ar Obligātā militārā dienesta likuma 25.pantu

Izdarīt Ministru kabineta 1997.gada 15.jūlija noteikumos Nr.246 “Militārā dienesta iesaukšanas kontroles komisijas nolikums” (Latvijas Vēstnesis, 1997, 184.nr.; 1998, 295./296.nr.) šādus grozījumus:

1. Izteikt 1.punktu šādā redakcijā:

“1. Militārā dienesta iesaukšanas kontroles komisija (turpmāk — komisija) ir Ministru kabineta izveidota komisija, kas ir tiesīga kontrolēt un pārskatīt Militārā dienesta iesaukšanas centra (turpmāk — centrs) pieņemtos lēmumus, izskatīt personu sūdzības par šiem lēmumiem, kā arī pieņemt lēmumus par obligātā aktīvā militārā dienesta aizstāšanu ar alternatīvo dienestu.”

2. Papildināt noteikumus ar 3.4.apakšpunktu šādā redakcijā:

“3.4. ja saņemts iesaucamā pieteikums alternatīvā dienesta pildīšanai, pieņemt lēmumu par obligātā aktīvā militārā dienesta aizstāšanu ar alternatīvo dienestu vai par pieteikuma noraidīšanu.”

3. Aizstāt 4.2.apakšpunktā vārdus “darba samaksu” ar vārdiem “piedalīšanos komisijas sēdē”.

4. Papildināt noteikumus ar 4.4.apakšpunktu šādā redakcijā:

“4.4. pieņemt lēmumu par obligātā aktīvā militārā dienesta aizstāšanu ar alternatīvo dienestu.”

5. Papildināt noteikumus ar 5.1 punktu šādā redakcijā:

“5.1 Komisijas sēdē, kurā izskata pieteikumu alternatīvā dienesta pildīšanai, piedalās iesaucamais, kas iesniedzis attiecīgo pieteikumu.”

6. Papildināt noteikumus ar 6.1 punktu šādā redakcijā:

“6.1 Komisijas sekretārs komisijas sēdē izskatāmos iesniegumus, iesaucamo pieteikumus alternatīvā dienesta pildīšanai un tiem pievienotos materiālus ne vēlāk kā deviņas dienas pirms kārtējās komisijas sēdes nosūta komisijas locekļiem un ekspertiem, ja tie uzaicināti piedalīties komisijas sēdē.”

7. Izteikt 7.punktu šādā redakcijā:

“7. Komisijas locekļi iepazīstas ar komisijas sēdē izskatāmajiem iesniegumiem, iesaucamo pieteikumiem alternatīvā dienesta pildīšanai un tiem pievienotajiem materiāliem septiņu dienu laikā pēc to saņemšanas no komisijas sekretāra.”

8. Izteikt 12.punktu šādā redakcijā:

“12. Ja komisijas locekļa vai eksperta atzinums būtiski atšķiras no sēdē pieņemtā lēmuma un viņš iebilst pret to, komisijas loceklim vai ekspertam ir tiesības pieprasīt, lai sēdes protokolā tiktu ierakstīts arī viņa atsevišķais viedoklis.”

Ministru prezidents A.Bērziņš

Aizsardzības ministrs Ģ.V.Kristovskis

Redakcijas piebilde: noteikumi stājas spēkā ar 2002.gada 31.oktobri.

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!