• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2000. gada 16. maija noteikumi Nr. 182 "Medicīnā un veterinārmedicīnā izmantojamā spirta aprites kārtība". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 19.05.2000., Nr. 180/181 https://www.vestnesis.lv/ta/id/6582

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr.183

Latvijas augu šķirņu kataloga nolikums

Vēl šajā numurā

19.05.2000., Nr. 180/181

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 182

Pieņemts: 16.05.2000.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ministru kabineta noteikumi Nr. 182

Rīgā 2000.gada 16.maijā (prot. Nr. 23, 18.§)

Medicīnā un veterinārmedicīnā izmantojamā spirta aprites kārtība

Izdoti saskaņā ar Alkohola aprites likuma 56.pantu

I. Vispārīgie jautājumi

1. Šie noteikumi nosaka spirta aprites kārtību aptiekās, zāļu lieltirgotavās, zāļu ražošanas uzņēmumos (uzņēmējsabiedrībās) (turpmāk - farmaceitiskās darbības uzņēmums), veterinārajās aptiekās, veterināro zāļu lieltirgotavās, veterināro zāļu ražošanas uzņēmumos (uzņēmējsabiedrībās) (turpmāk - veterinārfarmaceitiskās darbības uzņēmums), ārstniecības iestādēs un veterinārmedicīnā (turpmāk - ārstniecības iestādes).

2. Farmaceitiskās darbības uzņēmumā, veterinārfarmaceitiskās darbības uzņēmumā un ārstniecības iestādē atļauts izmantot tikai tādu spirtu (etilspirtu), kas atbilst valstī noteiktajām obligātajām normatīvi tehnisko dokumentu (drošuma) prasībām saskaņā ar normatīvajos aktos noteiktajām spirta un alkoholisko dzērienu kvalitātes un drošuma prasībām.

3. Par spirta aprites kārtības nodrošināšanu un par to, lai spirts tiktu izmantots medicīnā, veterinārmedicīnā, apmācībā un zinātniskiem pētījumiem, kā arī par patērēto spirta daudzumu ir atbildīgs farmaceitiskās darbības uzņēmuma, veterinārfarmaceitiskās darbības uzņēmuma vai ārstniecības iestādes vadītājs.

4. Uz spirta aprites kārtību farmaceitiskās darbības uzņēmumā, veterinārfarmaceitiskās darbības uzņēmumā un ārstniecības iestādē attiecināmas arī normatīvo aktu prasības, kas regulē zāļu vai veterināro zāļu aprites kārtību.

II. Spirta aprite zāļu un veterināro zāļu ražošanas uzņēmumā (uzņēmējsabiedrībā) un zāļu un veterināro zāļu lieltirgotavā

5. Iegādāties spirtu no spirta ražošanas uzņēmuma (uzņēmējsabiedrības) ir atļauts tiem farmaceitiskās darbības uzņēmumiem un veterinārfarmaceitiskās darbības uzņēmumiem, kuri saņēmuši speciālu atļauju (licenci) (turpmāk - licence) alkoholisko dzērienu un spirta vairumtirdzniecībai.

6. Šo noteikumu 5.punktā minēto licenci izsniedz tikai tam farmaceitiskās darbības uzņēmumam un veterinārfarmaceitiskās darbības uzņēmumam, kurš saņēmis attiecīgi Labklājības ministrijas izsniegtu licenci farmaceitiskajai darbībai vai Valsts veterinārā dienesta izsniegtu licenci veterinārfarmaceitiskajai darbībai.

7. Fasēt spirtu un izgatavot spirta ūdens šķīdumus atļauts tikai tajā zāļu vai veterināro zāļu lieltirgotavā, kas saskaņā ar normatīvo aktu prasībām saņēmusi licenci zāļu vai veterināro zāļu ražošanai, un aptiekā vai veterinārajā aptiekā, kurā izgatavo zāles.

8. Farmaceitiskās darbības uzņēmumam un veterinārfarmaceitiskās darbības uzņēmumam, kas saņēmis šo noteikumu 5.punktā minēto licenci, ir atļauts realizēt spirtu (spirta ražošanas uzņēmuma fasējumā) aptiekai vai veterinārajai aptiekai, kurā izgatavo zāles, vai ārstniecības iestādei, kurā ir slēgta tipa aptieka, kurā izgatavo zāles.

9. Šo noteikumu 7.punktā minētajai zāļu vai veterināro zāļu lieltirgotavai un aptiekai vai veterinārajai aptiekai ir atļauts realizēt spirtu farmaceitiskās darbības uzņēmumam, veterinārfarmaceitiskās darbības uzņēmumam un ārstniecības iestādei.

10. Lai farmaceitiskās darbības uzņēmums, veterinārfarmaceitiskās darbības uzņēmums un ārstniecības iestāde varētu iegādāties spirtu, jāiesniedz pieprasījums. Pieprasījumā norāda spirta daudzumu (cipariem un vārdiem) tilpuma vai masas mērvienībās, spirta koncentrāciju (tilpuma procentos), fasējumu un to skaitu, kā arī personu, kas ir tiesīga spirtu saņemt. Pieprasījumu noformē uz farmaceitiskās darbības uzņēmuma, veterinārfarmaceitiskās darbības uzņēmuma vai ārstniecības iestādes veidlapas. To paraksta un ar zīmogu apstiprina uzņēmuma vai ārstniecības iestādes vadītājs. Spirta pieprasījumu raksta atsevišķi no citu zāļu pieprasījuma.

11. Spirtu izsniedz noslēgtā fasējumā, uz kura ir marķējums ar uzrakstu "Spirts". Marķējumā norāda spirta koncentrāciju (tilpuma procentos), daudzumu tilpuma vai masas vienībās, tā uzņēmuma (uzņēmējsabiedrības) nosaukumu, kurā spirts ražots vai fasēts, un spirta ražošanas sērijas numuru.

12. Farmaceitiskās darbības uzņēmums un veterinārfarmaceitiskās darbības uzņēmums, kas saņēmis šo noteikumu 5.punktā minēto licenci, noformē vienota parauga stingrās uzskaites preču pavadzīmes-rēķinus un maksājuma uzdevumus, veic spirta uzskaiti un norēķinus par spirtu un iesniedz pārskatus normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.

13. Zāļu ražošanas uzņēmums (uzņēmējsabiedrība) un veterināro zāļu ražošanas uzņēmums (uzņēmējsabiedrība) spirtu izmanto tikai zāļu vai veterināro zāļu ražošanai.

III. Spirta aprite aptiekā

14. Spirtu var fasēt un spirta ūdens šķīdumus un zāles, kas satur spirtu, izgatavot tikai tajās aptiekās, kurās atļauts izgatavot zāles.

15. Aptieka spirtu, spirta ūdens šķīdumus un aptiekā izgatavotās zāles, kas satur spirtu, realizē atbilstoši ārstniecības iestādes pieprasījumam, kas noformēts saskaņā ar šo noteikumu 10.punktā noteiktajām prasībām. Pieprasījumus aptiekā uzglabā gadu.

16. Ārstniecības iestādes vadītājs nosaka kārtību, kādā šīs iestādes slēgta tipa aptieka izsniedz ārstniecības iestādes struktūrvienībām spirtu, spirta ūdens šķīdumus un aptiekā izgatavotās zāles, kas satur spirtu.

17. Aptieka spirtu, spirta ūdens šķīdumu un aptiekā izgatavotās zāles, kas satur spirtu, pacientam izsniedz tikai pret recepti, kuru izrakstījusi ārstniecības persona pacientam vai veterinārais speciālists dzīvnieka ārstēšanai.

18. Pacientam pret vienu recepti ir atļauts izsniegt līdz 150 g 96 % spirta vai spirta ūdens šķīdumu, vai aptiekā izgatavotās zāles, kas satur līdz 150 g 96 % spirta. Dzīvnieka īpašniekam pret recepti ir atļauts izsniegt līdz 300 g 96 % spirta vai spirta ūdens šķīdumu, vai aptiekā izgatavotās zāles, kas satur līdz 300 g 96 % spirta. Receptes aptiekā uzglabā gadu.

19. Ārstniecības persona un veterinārais speciālists, izrakstot spirtu, receptē norāda izsniedzamā spirta koncentrāciju tilpuma procentos, spirta vai spirta ūdens šķīduma daudzumu gramos un lietošanas veidu. Par receptes izrakstīšanu izdara ierakstu slimnieka ambulatorajā kartē vai slimo dzīvnieku reģistrācijas žurnālā.

20. Aptiekā, izsniedzot spirtu, spirta ūdens šķīdumus un aptiekā izgatavotās zāles, kas satur spirtu, receptes vai pieprasījuma otrā pusē norāda izlietotā 96 % spirta daudzumu gramos.

21. Aptieka, kas saņēmusi Valsts veterinārā dienesta izsniegtu licenci veterināro zāļu izplatīšanai, ir tiesīga spirtu, spirta ūdens šķīdumus un aptiekā izgatavotās zāles, kas satur spirtu, izsniegt pret veterinārā speciālista izrakstītu recepti vai saskaņā ar veterinārā speciālista (veterinārās klīnikas) pieprasījumu.

22. Aptiekā 20 %, 30 %, 40 %, 50 %, 60 %, 70 %, 80 %, 90 %, 95 % un 96 % spirta ūdens šķīdumu izgatavo saskaņā ar šo noteikumu 1.pielikumu.

IV. Spirta aprite ārstniecības iestādē

23. Ārstniecības iestādē (izņemot ārstniecības iestādes slēgta tipa aptieku, kurā izgatavo zāles) nav atļauts fasēt spirtu un izgatavot spirta ūdens šķīdumus.

24. Spirta un spirta ūdens šķīdumu patēriņa normas ārstniecības iestādē un tās struktūrvienībās atbilstoši ārstniecības iestādes darba profilam, struktūrai un izmantotajai aparatūrai nosaka ārstniecības iestādes vadītājs.

V. Spirta daudzuma mērīšana un uzskaite

25. Zāļu vai veterināro zāļu ražošanas uzņēmumā (uzņēmējsabiedrībā) un zāļu vai veterināro zāļu lieltirgotavā spirta daudzuma uzskaites mērvienība ir absolūtā (bezūdens) spirta dekalitrs (dal) ar precizitāti līdz vienai simtdaļai vai absolūtā (bezūdens) spirta litrs (l) ar precizitāti līdz vienai desmitdaļai.

26. Spirtu pieņemot un izsniedzot, tā daudzumu ir atļauts noteikt arī masas mērvienībās, pārrēķinot absolūtā (bezūdens) spirta tilpuma mērvienībās, saskaņā ar normatīvajos aktos noteikto kārtību.

27. Aptiekā un ārstniecības iestādē spirtu uzskaita masas mērvienībās.

28. Ja ir zināms spirta ūdens šķīduma blīvums r 20, absolūtā (bezūdens) spirta saturu (g un ml) šķīdumā aprēķina saskaņā ar šo noteikumu 2.pielikumu.

29. Atbildīgā amatpersona spirta apriti hronoloģiskā secībā reģistrē spirta uzskaites žurnālā. Tā lapas ir numurētas un cauršūtas. Spirta uzskaites žurnālu apstiprina ar uzņēmuma (uzņēmējsabiedrības) vai ārstniecības iestādes vadītāja parakstu un zīmogu. Aptiekā un veterinārajā aptiekā izmanto šo noteikumu 3.pielikumā, bet ārstniecības iestādē - šo noteikumu 4.pielikumā noteiktā parauga spirta uzskaites žurnālu.

30. Spirta uzskaiti atļauts veikt arī elektroniskā veidā, nodrošinot uzskaites programmā ievadītās informācijas pieejamību, saglabāšanu, nemainību un uzkrāšanu saskaņā ar normatīvo aktu prasībām.

31. Zāļu un veterināro zāļu ražošanas uzņēmumā (uzņēmējsabiedrībā) pieļaujamās spirta zudumu normas katram ražošanas posmam atsevišķi apstiprina uzņēmuma vadītājs.

32. Zāļu un veterināro zāļu lieltirgotavā, kurā fasē spirtu un izgatavo spirta ūdens šķīdumus, pieļaujami zudumi līdz 0,5 % apjomā no izmantotā spirta daudzuma. Zudumu normas piemēro tikai tad, ja ir konstatēts faktiskais spirta iztrūkums.

33. Aptiekā un veterinārajā aptiekā pieļaujami spirta zudumi līdz 0,5 % apjomā no spirta daudzuma, kas izsniegts aptiekām un ārstniecības iestādēm, un spirta zudumi līdz 1,9 % apjomā no spirta daudzuma, kas izmantots spirta šķīdumu vai spirtu saturošu zāļu izgatavošanai. Zudumu normas piemēro tikai tad, ja ir konstatēts faktiskais spirta iztrūkums.

34. Reizi ceturksnī farmaceitiskās darbības uzņēmuma, veterinārfarmaceitiskās darbības uzņēmuma un ārstniecības iestādes vadītāja izveidota komisija ne mazāk kā triju cilvēku sastāvā kontrolē spirta apriti. Par pārbaudes rezultātiem noformē aktu. Aktā un spirta uzskaites žurnālā norāda arī faktiskos spirta zudumus. Aktu paraksta visi komisijas locekļi. Ja farmaceitiskās darbības uzņēmumā, veterinārfarmaceitiskās darbības uzņēmumā vai ārstniecības iestādē ir mazāk nekā trīs darbinieki, spirta aprites kontroli veic un aktu paraksta uzņēmuma vai ārstniecības iestādes vadītājs vai viņa rakstiski pilnvarota amatpersona.

VI. Noslēguma jautājums

35. Noteikumi stājas spēkā ar 2000.gada 15.jūliju.  

Ministru prezidents A.Bērziņš  

Labklājības ministrs A.Požarnovs

1. pielikums
Ministru kabineta
2000. gada 16. maija
noteikumiem Nr.182

Nepieciešamais spirta un ūdens daudzums (g), lai pagatavotu 1 kg 20%, 30%, 40%, 50%, 60%, 70%, 80%, 90%, 95% vai 96% spirta ūdens šķīduma

Labklājības ministrs A.Požarnovs

 

2. pielikums
Ministru kabineta
2000. gada 16. maija
noteikumiem Nr. 182

Absolūtā spirta saturs (g un ml) atkarībā no spirta ūdens šķīduma blīvuma

Blīvums
ρ
20 °C
Masas procenti Tilpuma procenti Grami 100 ml spirta ūdens šķīduma
20 °C
Mililitri 100 g spirta ūdens šķīduma
20 °C
1 2 3 4 5
0,99823 0,00 0,00 0,00 0,00
80 12 16 13 16
0,9978 23 29 23 29
6 34 43 34 43
4 44 56 44 56
2 55 70 55 70
0 66 83 66 83
0,9968 77 97 77 97
6 87 1,10 87 1,10
4 98 24 98 24
2 1,09 38 1,09 38
0 20 51 19 51
0,9958 31 65 32 66
6 42 79 41 80
4 52 92 52 93
2 63 2,06 63 2,07
0 74 20 74 21
0,9948 85 34 85 35
6 96 48 96 50
4 2,07 62 2,07 64
2 19 76 18 78
0 29 90 29 92
0,9938 41 3,04 40 3,06
6 52 18 51 20
4 63 32 62 34
2 75 46 73 48
0,9930 2,86 3,60 2,84 3,63
0,9928 97 74 95 77
6 3,09 89 3,07 92
4 20 4,03 18 4,06
2 32 17 29 20
0 44 32 41 36
0,9918 55 46 52 50
6 67 61 64 65
4 78 75 75 80
2 90 90 87 95
0 4,02 5,05 99 5,10
0,9908 14 20 4,10 25
6 26 35 22 41
4 38 50 34 56
2 50 65 46 71
0 62 80 58 87
0,9898 75 95 70 6,02
6 87 6,10 81 17
4 99 26 94 34
2 5,11 41 5,06 49
0 24 57 19 65
0,9888 37 73 31 81
6 49 88 43 97
4 62 7,04 56 7,13
2 75 20 68 29
0 87 36 81 46
0,9878 6,00 52 94 62
6 13 67 6,05 77
4 26 83 18 94
2 39 99 31 8,10
0 52 8,15 43 27
0,9868 65 32 57 44
6 78 48 69 61
4 92 64 82 77
2 7,05 80 95 93
0 18 97 7,08 9,11
0,9858 32 9,13 21 27
6 45 30 34 45
4 58 47 47 62
0,9852 7,72 9,63 7,60 9,78
0 85 80 73 96
0,9848 99 97 87 10,13
6 8,12 10,13 8,00 30
4 26 30 13 47
2 39 47 26 65
0 53 63 39 82
0,9838 67 80 52 99
6 80 97 66 11,17
4 94 11,14 79 34
2 9,08 31 93 52
0 22 48 9,06 70
0,9828 35 65 19 87
6 49 82 33 12,04
4 63 99 46 22
2 77 12,16 60 40
0 91 34 74 58
0,9818 10,05 51 87 75
6 19 68 10,01 93
4 34 85 14 13,11
2 48 13,03 28 29
0 62 20 42 47
0,9808 76 38 56 66
6 91 55 69 83
4 11,05 73 84 14,02
2 20 90 97 20
0 34 14,08 11,11 38
0,9798 49 26 25 57
6 64 44 40 76
4 78 62 54 94
2 93 79 67 15,12
0 12,07 97 82 31
0,9788 22 15,15 96 50
6 37 34 12,11 69
4 52 52 25 88
2 67 70 39 16,07
0 81 88 53 26
0,9778 96 16,06 68 44
0,9776 13,11 16,25 12,83 16,64
4 27 43 97 83
2 42 61 13,11 17,01
0 57 80 26 21
0,9768 72 98 40 40
6 87 17,17 55 60
4 14,02 35 69 79
2 18 54 84 99
0 33 73 99 18,19
0,9758 49 91 14,14 38
6 64 18,10 29 58
4 80 29 44 78
2 96 48 59 97
0 15,11 67 74 19,17
0,9748 27 86 89 37
6 43 19,05 15,04 57
4 58 24 19 77
2 74 43 34 97
0 90 62 49 20,16
0,9738 16,05 81 64 36
6 21 20,00 79 56
4 37 19 94 76
2 52 37 16,08 95
0 68 56 23 21,15
0,9728 84 75 38 35
6 99 93 52 54
4 17,15 21,12 67 74
2 30 31 82 94
0 45 49 96 22,13
0,9718 61 68 17,11 33
6 76 86 25 52
4 92 22,05 40 72
2 18,07 23 55 91
0 22 41 69 23,10
0,9708 37 60 84 31
6 52 78 98 50
4 67 96 18,12 69
2 83 23,14 26 88
0 98 32 41 24,07
0,9698 19,13 23,50 18,55 24,26
6 28 68 69 45
4 43 86 83 64
2 58 24,04 97 83
0 73 22 19,12 25,02
0,9688 88 40 26 21
6 20,03 57 39 40
4 18 75 53 59
2 33 93 68 77
0 47 25,11 82 96
0,9678 62 28 95 26,15
6 77 46 20,09 34
4 92 64 24 53
2 21,07 81 37 72
0 21 99 51 91
0,9668 36 26,16 65 27,09
6 50 34 79 28
4 65 51 92 47
2 80 68 21,06 65
0 94 85 19 83
0,9658 22,09 27,03 33 28,02
6 23 20 47 20
4 37 37 60 38
2 52 54 74 56
0 66 71 87 75
0,9648 81 88 22,00 93
6 95 28,05 14 29,12
4 23,09 22 27 29
2 23 38 40 47
0 38 55 53 65
0,9638 52 72 67 83
6 66 88 79 30,00
4 80 29,05 93 18
2 94 21 23,05 36
0 24,08 38 19 54
0,9628 22 54 32 71
6 36 71 45 90
4 50 87 58 31,07
0,9622 24,64 30,01 23,70 31,24
0 78 19 83 42
0,9618 92 35 95 60
6 25,05 52 24,09 78
4 19 68 21 95
2 32 84 34 32,12
0 46 31,00 47 30
0,9608 59 16 59 48
6 73 31 71 63
4 86 47 84 81
2 26,00 63 96 98
0 13 78 25,08 33,14
0,9598 26 94 21 31
6 39 32,09 33 48
4 52 24 45 64
2 65 39 56 81
0 78 54 68 96
0,9588 92 69 80 34,13
6 27,04 84 92 29
4 17 99 26,04 46
2 30 33,14 16 62
0 43 29 27 79
0,9578 55 44 39 95
6 68 59 51 35,11
4 81 73 62 26
2 94 88 74 43
0 28,06 34,03 86 59
0,9568 19 17 97 75
6 31 31 27,08 90
4 43 45 19 36,06
2 56 60 31 22
0 68 74 42 37
0,9558 80 88 53 53
6 93 35,02 64 68
4 29,05 16 75 84
2 17 30 86 99
0 29 44 97 37,15
0,9548 41 58 28,07 30
6 53 72 19 46
0,9544 29,65 35,85 28,30 37,51
2 77 99 41 76
0 89 36,13 52 92
0,9538 30,01 26 62 38,06
6 13 40 73 21
4 25 53 83 36
2 36 67 94 51
0 48 80 29,05 66
0,9528 60 94 16 81
6 72 37,07 26 96
4 84 20 36 39,10
2 95 34 47 25
0 31,07 47 57 40
0,9518 18 60 68 55
6 30 73 78 69
4 41 86 88 84
2 53 99 98 98
0 64 38,12 30,09 40,12
0,9508 76 25 19 27
6 87 38 29 42
4 99 51 39 56
2 32,10 64 50 70
0 21 77 60 85
0,9498 33 90 70 41,00
6 44 39,03 81 14
4 55 15 90 28
2 66 28 31,00 42
0 78 40 10 56
0,9488 89 53 20 71
6 33,00 66 30 86
4 11 78 40 99
2 22 91 50 42,14
0 33 40,04 60 28
0,9478 44 16 70 42
6 55 28 79 56
4 66 41 89 70
2 77 53 99 84
0 88 65 32,08 98
0,9468 99 78 18 43,12
0,9466 34,10 40,90 32,28 43,26
4 21 41,02 38 39
2 32 15 48 54
0 43 27 57 68
0,9458 54 39 67 81
6 65 51 76 95
4 76 63 86 44,08
2 86 75 95 22
0 97 87 33,05 35
0,9448 35,08 99 14 49
6 19 42,11 24 63
4 29 23 33 76
2 40 35 43 90
0 50 46 51 45,03
0,9438 61 58 61 17
6 71 70 70 30
4 82 82 80 44
2 93 94 89 58
0 36,03 43,05 98 71
0,9428 13 17 34,07 84
6 24 28 16 97
4 34 39 25 46,10
2 45 51 34 23
0 55 62 43 36
0,9418 65 74 52 49
6 76 85 61 62
4 86 97 70 75
2 96 44,08 79 88
0 37,07 19 88 47,01
0,9408 17 30 96 14
6 27 42 35,06 27
4 37 53 15 41
2 47 64 23 53
0 58 75 32 66
0,9398 68 86 41 79
6 78 98 50 93
4 88 45,09 59 48,06
2 98 20 68 18
0 38,09 31 76 31
0,9388 38,19 45,42 35,85 48,43
6 29 53 94 56
4 39 64 36,02 69
2 49 75 11 82
0 59 86 20 95
0,9378 69 97 28 49,07
6 79 46,08 37 20
4 89 19 46 33
2 99 30 54 46
0 39,09 41 63 58
0,9368 19 52 72 71
6 29 63 80 84
4 39 73 88 96
2 49 84 97 50,08
0 59 95 37,06 21
0,9358 69 47,06 14 34
6 79 17 23 47
4 89 27 31 59
2 99 38 40 72
0 40,09 49 48 85
0,9348 19 59 56 97
6 29 70 65 51,10
4 38 81 73 22
2 48 92 82 35
0 58 48,02 90 47
0,9338 68 13 99 60
6 78 23 38,07 72
4 88 33 15 84
2 98 44 23 97
0 41,07 54 31 52,09
0,9328 17 65 40 22
6 27 75 48 34
4 36 86 56 46
2 46 96 64 58
0 56 49,07 73 71
0,9318 65 17 81 83
6 75 27 89 95
4 85 38 97 53,08
2 94 48 39,05 20
0,9310 42,04 49,58 39,13 53,32
0,9308 13 69 22 45
6 23 79 30 56
4 33 89 38 68
2 42 99 46 80
0 52 50,10 54 93
0,9298 61 20 62 54,05
6 71 30 70 17
4 80 40 78 29
2 90 50 86 41
0 43,00 60 94 53
0,9288 09 71 40,02 66
6 18 81 10 78
4 28 91 18 90
2 37 51,01 26 55,02
0 47 11 34 14
0,9278 56 21 42 26
6 66 31 50 38
4 75 41 58 50
2 85 51 66 62
0 94 61 73 74
0,9268 44,04 71 81 86
6 13 81 89 98
4 23 91 97 56,10
2 38 52,00 41,04 21
0 41 10 12 33
0,9258 51 20 20 45
6 60 30 28 57
4 70 40 36 69
2 79 50 44 81
0 88 60 52 93
0,9248 98 69 59 57,04
6 45,07 79 67 16
4 16 89 74 28
2 26 99 82 40
0 35 53,09 90 52
0,9238 44 18 97 63
6 53 28 42,05 75
4 63 38 13 88
0,9232 45,72 53,48 42,21 58,00
0 81 57 28 11
0,9228 91 67 36 23
6 46,00 77 44 35
4 09 86 51 46
2 18 96 59 58
0 28 54,06 67 70
0,9218 37 15 74 81
6 46 25 82 93
4 55 34 89 59,05
2 65 44 97 17
0 74 54 43,05 29
0,9208 83 63 12 40
6 92 73 20 52
4 47,01 82 27 63
2 10 92 35 75
0 20 55,01 42 86
0,9198 29 11 50 98
6 38 20 57 60,10
4 47 30 65 22
2 56 39 72 33
0 65 48 79 44
0,9188 74 58 87 56
6 83 67 94 67
4 93 77 44,02 79
2 48,02 86 09 91
0 11 95 16 61,02
0,9178 20 56,05 24 14
6 29 14 31 25
4 38 23 38 37
2 47 33 46 49
0 56 42 53 60
0,9168 65 51 60 71
6 75 61 68 83
4 84 70 75 95
2 93 79 82 62,06
0 49,02 89 90 18
0,9158 11 98 97 29
6 20 57,07 45,04 40
0,9154 49,29 57,17 45,12 62,53
2 38 26 19 64
0 47 35 26 76
0,9148 56 44 34 87
6 65 53 41 98
4 74 62 48 63,09
2 83 72 56 21
0 92 81 63 32
0,9138 50,01 90 70 44
6 10 99 77 55
4 19 58,08 84 66
2 28 17 91 77
0 37 26 98 89
0,9128 46 35 46,05 64,00
6 55 44 12 11
4 64 54 20 23
2 73 63 27 35
0 82 72 35 46
0,9118 91 81 42 57
6 51,00 90 49 68
4 09 99 56 80
2 18 59,08 63 91
0 27 17 70 65,02
0,9108 36 26 77 14
6 45 35 84 25
4 54 44 91 36
2 63 53 99 48
0 71 62 47,06 59
0,9098 80 71 13 70
6 89 80 20 82
4 98 89 27 93
2 52,07 98 34 66,05
0 16 60,07 41 16
0,9088 25 16 48 27
6 34 25 55 39
4 43 34 62 50
2 52 43 70 61
0 60 52 77 72
0,9078 69 60 83 83
0,9076 52,78 60,69 47,90 66,95
4 87 78 97 67,06
2 96 87 48,04 17
0 53,05 96 11 29
0,9068 14 61,05 18 41
6 22 14 26 52
4 31 22 32 62
2 40 31 39 73
0 49 40 46 85
0,9058 58 49 53 97
6 67 57 60 68,07
4 75 66 67 19
2 84 75 74 30
0 93 84 81 41
0,9048 54,02 92 87 52
6 11 62,01 94 63
4 19 10 49,01 75
2 28 19 08 87
0 37 27 15 96
0,9038 46 36 22 69,08
6 54 45 29 19
4 63 53 35 30
2 72 62 42 42
0 81 71 50 53
0,9028 89 79 56 63
6 98 88 63 74
4 55,07 97 70 86
2 16 63,05 76 97
0 25 14 83 70,08
0,9018 33 22 90 19
6 42 31 97 30
4 51 40 50,04 42
2 60 48 10 52
0 68 57 17 64
0,9008 77 65 24 75
6 86 74 31 86
4 95 82 37 97
2 56,03 91 44 71,08
0 12 64,0 51 20
0,8998 56,21 64,08 50,58 71,30
6 30 17 65 42
4 38 25 71 53
2 47 34 78 64
0 56 42 84 75
0,8988 65 51 92 86
6 73 59 99 97
4 82 68 51,05 72,08
2 91 76 11 19
0 57,00 85 18 30
0,8978 08 93 25 41
6 17 65,02 32 53
4 26 10 38 63
2 34 18 44 73
0 43 27 52 85
0,8968 52 35 58 96
6 60 43 64 73,06
4 69 52 71 18
2 78 61 78 30
0 87 69 85 41
0,8958 95 77 91 51
6 58,04 86 99 63
4 13 94 52,05 73
2 21 66,02 11 84
0 30 11 18 95
0,8948 39 19 24 74,06
6 47 27 30 17
4 56 36 38 29
2 65 44 44 39
0 74 53 51 51
0,8938 82 61 57 61
6 91 69 64 72
4 59,00 77 70 83
2 08 86 77 95
0 17 94 83 75,05
0,8928 26 67,02 90 16
6 34 11 97 27
4 43 19 53,03 39
2 52 27 09 49
0,8920 59,60 67,36 53,17 75,61
0,8918 69 44 23 72
6 77 52 29 83
4 86 61 36 94
2 95 69 43 76,05
0 60,03 77 49 15
0,8908 12 85 55 26
6 21 94 62 38
4 29 68,02 69 49
2 38 10 75 59
0 47 18 81 70
0,8898 55 26 88 81
6 64 35 95 93
4 72 43 54,01 77,04
2 81 51 07 14
0 90 59 14 25
0,8888 98 67 20 36
6 61,07 75 26 47
4 15 83 33 57
2 24 91 39 68
0 33 69,00 46 80
0,8878 41 08 52 91
6 50 16 59 78,02
4 58 24 65 12
2 67 32 71 23
0 76 40 78 34
0,8868 84 48 84 45
6 93 56 90 56
4 62,01 64 96 66
2 10 72 55,03 77
0 18 80 09 88
0,8858 27 88 15 99
6 36 96 22 79,10
4 44 70,05 29 21
2 53 12 34 31
0 61 20 41 42
0,8848 70 28 47 53
6 79 36 53 64
4 87 45 60 75
0,8842 62,96 70,53 55,67 79,86
0 63,04 61 73 97
0,8838 13 69 79 80,08
6 21 77 86 19
4 30 85 92 30
2 39 93 98 40
0 47 71,01 56,05 51
0,8828 56 09 11 62
6 64 17 17 73
4 73 25 24 84
2 82 33 30 95
0 90 41 36 81,06
0,8818 99 49 42 17
6 64,07 57 49 28
4 16 65 55 39
2 24 72 61 49
0 33 80 67 60
0,8808 41 88 73 70
6 50 96 80 81
4 59 72,04 86 93
2 67 12 92 82,04
0 76 20 99 15
0,8798 84 28 57,05 25
6 93 36 11 36
4 65,01 44 17 47
2 10 51 23 57
0 18 59 29 68
0,8788 27 67 36 79
6 35 75 42 90
4 44 83 48 83,01
2 52 91 55 12
0 61 98 60 22
0,8778 69 73,06 66 33
6 78 14 73 45
4 86 22 79 56
2 95 29 85 66
0 66,03 37 91 77
0,8768 12 45 97 87
6 20 53 58,03 98
0,8764 66,29 73,60 58,09 84,08
2 37 68 15 19
0 46 76 22 30
0,8758 54 84 28 42
6 63 91 33 51
4 71 99 40 63
2 80 74,07 46 74
0 88 15 52 85
0,8748 97 22 58 95
6 67,05 30 64 85,06
4 14 37 70 16
2 22 45 76 27
0 31 53 82 38
0,8738 39 61 89 49
6 47 68 94 59
4 56 76 59,01 70
2 64 84 07 81
0 73 91 12 91
0,8728 81 99 19 86,03
6 90 75,06 24 12
4 98 14 31 24
2 68,07 22 37 35
0 15 29 42 45
0,8718 24 37 49 56
6 32 45 55 67
4 41 52 61 77
2 49 60 67 89
0 58 68 73 87,00
0,8708 66 75 79 10
6 75 83 85 21
4 83 90 91 31
2 92 98 97 42
0 69,00 76,06 60,03 53
0,8698 08 13 09 63
6 17 21 15 74
4 25 28 21 85
2 34 36 27 96
0 42 43 32 88,06
0,8688 51 51 39 17
0,8686 69,59 76,58 60,44 88,27
4 68 66 51 38
2 76 74 57 50
0 84 81 62 60
0,8678 93 89 69 71
6 70,01 96 74 81
4 10 77,04 81 93
2 18 11 86 89,02
0 26 19 92 14
0,8668 35 26 98 24
6 43 33 61,03 34
4 52 41 10 46
2 60 48 15 56
0 68 56 22 67
0,8658 77 63 27 77
6 85 70 33 88
4 94 78 39 99
2 71,02 85 44 90,09
0 10 93 51 21
0,8648 19 78,00 56 31
6 27 07 62 41
4 36 15 68 53
2 44 22 74 63
0 52 29 79 73
0,8638 61 37 86 84
6 69 44 91 95
4 77 51 97 91,05
2 86 59 62,03 16
0 94 66 08 26
0,8628 72,03 73 14 36
6 11 81 20 47
4 19 88 26 57
2 28 95 31 68
0 37 79,03 38 79
0,8618 44 10 43 90
6 53 17 49 92,00
4 61 24 54 10
2 69 32 60 22
0 78 39 66 32
0,8608 72,86 79,46 62,72 92,42
6 95 53 77 52
4 73,03 61 83 64
2 11 68 89 74
0 20 75 94 84
0,8598 28 83 63,01 96
6 36 90 06 93,06
4 45 97 12 16
2 53 80,04 17 27
0 61 11 23 37
0,8588 70 19 29 49
6 78 26 35 59
4 86 33 40 70
2 95 40 46 80
0 74,03 47 51 90
0,8578 11 54 57 94,01
6 20 62 63 13
4 28 69 69 23
2 36 76 74 33
0 44 83 80 43
0,8568 53 90 85 54
6 61 97 91 64
4 69 81,05 97 76
2 78 12 64,03 87
0 86 19 08 97
0,8558 94 26 14 95,07
6 75,02 33 19 17
4 11 40 25 28
2 19 47 30 38
0 27 54 36 49
0,8548 35 61 41 59
6 44 68 47 70
4 52 75 52 80
2 60 82 58 90
0 69 89 63 96,01
0,8538 77 96 68 11
6 85 82,03 74 21
4 93 10 80 32
2 76,01 17 85 43
0,8530 76,10 82,24 64,91 96,53
0,8528 18 31 96 63
6 26 38 65,02 74
4 35 45 08 85
2 43 52 13 95
0 51 59 19 97,06
0,8518 59 66 24 16
6 67 73 30 27
4 76 80 35 38
2 84 87 41 48
0 92 94 46 59
0,8508 77,00 83,01 52 69
6 09 08 57 80
4 17 14 62 89
2 25 21 68 99
0 33 28 73 98,10
0,8498 42 35 79 20
6 50 42 84 31
4 58 49 90 42
2 66 56 95 53
0 74 63 66,01 63
0,8488 83 69 05 73
6 91 76 11 83
4 99 83 16 93
2 78,07 90 22 99,04
0 16 97 28 15
0,8478 24 84,04 33 25
6 32 10 38 34
4 40 17 43 45
2 48 24 49 56
0 56 31 54 67
0,8468 64 38 60 78
6 73 44 65 87
4 81 51 70 98
2 89 58 76 100,08
0 97 65 81 19
0,8458 79,05 71 86 28
6 13 78 91 39
4 22 85 97 50
0,8452 79,30 84,91 67,02 100,60
0 38 98 07 70
0,8448 46 85,05 13 80
6 54 12 18 91
4 62 18 23 101,01
2 70 25 29 12
0 78 32 34 23
0,8438 87 38 39 32
6 95 45 44 42
4 80,03 51 49 52
2 11 58 55 63
0 19 65 60 74
0,8428 27 71 65 83
6 35 78 70 94
4 43 85 76 102,04
2 51 91 81 14
0 60 98 86 25
0,8418 68 86,05 92 36
6 76 11 96 45
4 84 18 68,02 56
2 92 24 07 65
0 81,00 31 12 76
0,8408 08 37 17 85
6 16 44 22 96
4 24 50 27 103,06
2 32 57 33 17
0 40 63 37 26
0,8398 48 70 43 37
6 56 76 48 47
4 64 83 53 58
2 72 89 58 67
0 80 96 63 78
0,8388 88 87,02 68 87
6 96 09 74 98
4 82,04 15 78 104,08
2 12 21 83 18
0 20 28 89 29
0,8378 28 34 93 38
6 36 41 99 49
0,8374 82,44 87,47 69,04 104,59
2 52 53 08 68
0 60 60 14 79
0,8368 68 66 19 89
6 76 72 23 98
4 84 79 29 105,09
2 92 85 34 19
0 83,00 92 39 30
0,8358 08 98 44 40
6 16 88,04 49 49
4 24 11 54 61
2 32 17 59 70
0 40 23 64 80
0,8348 48 29 68 89
6 56 36 74 106,01
4 64 42 79 10
2 72 48 83 20
0 80 54 88 30
0,8338 88 61 94 42
6 96 67 98 51
4 84,04 73 70,03 61
2 11 79 08 70
0 19 86 13 82
0,8328 27 92 18 91
6 35 98 23 107,01
4 43 89,04 28 10
2 51 10 32 20
0 59 16 37 30
0,8318 67 23 43 42
6 74 29 47 52
4 82 35 52 61
2 90 41 57 71
0 98 47 62 80
0,8308 85,06 53 66 91
6 14 59 71 108,00
4 21 65 76 10
2 29 71 81 20
0 37 77 85 29
0,8298 45 83 90 39
0,8296 85,53 89,90 70,96 108,51
4 61 96 71,00 61
2 68 90,02 05 70
0 76 08 10 81
0,8288 84 14 14 90
6 92 20 19 109,00
4 86,00 26 24 10
2 07 32 29 20
0 15 38 33 30
0,8278 23 43 37 38
6 31 49 42 48
4 38 55 47 58
2 46 61 52 68
0 54 67 56 78
0,8268 62 73 61 88
6 69 79 66 98
4 77 85 71 110,08
2 85 91 75 18
0 93 97 80 28
0,8258 87,00 91,03 85 38
6 08 09 89 48
4 16 15 94 58
2 24 20 98 66
0 31 26 72,03 76
0,8248 39 32 08 86
6 47 38 12 96
4 54 44 18 111,06
2 62 50 23 16
0 70 55 27 25
0,8238 78 61 32 35
6 85 67 36 45
4 93 73 41 55
2 88,01 79 45 65
0 08 85 50 75
0,8228 16 90 53 83
6 24 96 58 93
4 31 92,02 63 112,03
2 39 08 68 14
0 47 13 72 22
0,8218 88,54 92,19 72,76 112,32
6 62 25 81 42
4 69 30 85 51
2 77 36 90 61
0 85 42 94 71
0,8208 92 47 98 81
6 89,00 53 73,03 91
4 08 58 07 113,00
2 15 64 12 10
0 23 70 17 20
0,8198 30 75 20 29
6 38 81 25 39
4 45 87 30 49
2 53 92 34 58
0 60 98 39 68
0,8188 68 93,04 43 78
6 75 09 47 86
4 83 14 51 95
2 91 20 56 114,06
0 98 25 60 15
0,8178 90,06 31 65 25
6 13 36 69 33
4 21 42 73 44
2 28 47 77 53
0 35 53 82 63
0,8168 43 58 86 72
6 50 63 90 80
4 58 69 95 91
2 65 74 99 115,00
0 73 80 74,03 10
0,8158 80 85 07 19
6 88 91 12 30
4 95 96 16 38
2 91,03 94,02 21 49
0 10 07 25 58
0,8148 17 12 29 67
6 25 17 33 76
4 32 23 37 86
2 39 28 41 95
0,8140 91,47 94,33 74,45 116,03
0,8138 54 38 49 12
6 61 43 53 21
4 69 49 58 32
2 76 54 62 41
0 83 59 66 50
0,8128 91 64 70 59
6 98 70 74 70
4 92,05 75 78 78
2 13 80 82 87
0 20 85 86 96
0,8118 27 91 91 117,07
6 35 96 95 16
4 42 95,01 99 25
2 49 06 75,03 34
0 56 11 07 43
0,8108 64 16 11 52
6 71 21 15 61
4 78 26 19 70
2 85 31 22 80
0 93 36 26 89
0,8098 93,00 41 30 98
6 07 46 34 118,07
4 14 52 39 18
2 22 57 43 27
0 29 62 47 36
0,8088 36 67 51 45
6 43 72 55 54
4 50 77 59 63
2 58 82 63 73
0 65 87 67 82
0,8078 72 92 71 91
6 79 97 75 119,00
4 86 96,02 79 09
2 94 07 83 18
0 94,01 12 86 27
0,8068 08 16 90 35
6 15 21 94 44
4 22 26 98 53
0,8062 94,29 96,31 76,02 119,63
0 36 36 05 72
0,8058 43 41 09 81
6 50 45 13 89
4 57 50 16 98
2 65 55 20 120,08
0 72 60 24 17
0,8048 79 65 28 26
6 86 70 32 35
4 93 74 35 43
2 95,00 79 39 52
0 07 84 43 61
0,8038 14 89 47 70
6 21 94 51 80
4 28 99 55 89
2 35 97,03 58 97
0 42 08 62 121,06
0,8028 49 12 65 14
6 56 17 69 23
4 63 22 74 33
2 70 26 77 40
0 77 31 81 50
0,8018 84 35 85 58
6 91 40 88 67
4 98 44 92 75
2 96,04 49 96 84
0 11 54 77,00 94
0,8008 18 58 03 122,01
6 25 63 07 11
4 32 67 10 19
2 39 72 14 29
0 46 76 17 36
0,7998 52 81 21 46
6 59 86 25 55
4 66 90 28 63
2 73 95 32 72
0 80 99 35 80
0,7988 87 98,04 38 90
6 93 08 41 98
0,7984 97,00 98,12 77,44 123,06
2 07 17 48 16
0 14 21 53 24
0,7978 20 25 56 32
6 27 29 59 40
4 34 34 63 50
2 41 38 66 58
0 47 42 69 66
0,7968 54 47 73 76
6 61 51 76 84
4 67 55 79 92
2 74 59 83 99
0 81 64 86 124,09
0,7958 88 68 90 17
6 94 72 93 25
4 98,01 77 97 35
2 08 81 78,00 43
0 14 85 03 51
0,7948 21 89 06 59
6 27 94 09 69
4 34 98 12 77
2 41 99,02 15 85
0 47 06 19 93
0,7938 54 10 22 125,02
6 60 14 25 10
4 67 18 28 18
2 74 22 31 26
0 80 26 34 34
0,7928 87 30 37 43
6 93 34 41 51
4 99,00 38 44 59
2 06 42 47 67
0 13 46 50 75
0,7918 19 50 53 84
6 26 54 56 92
4 32 58 60 126,01
2 38 62 63 09
0 45 66 66 17
0,7908 51 70 69 25
0,7906 99,58 99,74 78,72 126,33
4 64 78 75 42
2 70 82 78 50
0 77 86 82 58
0,7898 83 89 84 64
6 89 93 87 72
4 96 97 90 81
0,78927 100,00 100,00 78,93 126,87

  Labklājības ministrs A.Požarnovs

 

3. pielikums
Ministru kabineta
2000. gada 16. maija
noteikumiem Nr. 182

Spirta uzskaites žurnāls aptiekā un veterinārajā aptiekā

  Labklājības ministrs A.Požarnovs

 

4. pielikums
Ministru kabineta
2000. gada 16. maija
noteikumiem Nr. 182

Spirta uzskaites žurnāls ārstniecības iestādē

  Labklājības ministrs A.Požarnovs

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!