Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Jūrmalas pilsētas domes 2002. gada 31. jūlija lēmums Nr. 609 "Par transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšanas noteikumu kontroli. Precizējot iepriekš publicēto". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 27.08.2002., Nr. 120 https://www.vestnesis.lv/ta/id/65743

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Latvijas Bankas ziņas

Par konvertējamo valūtu kursiem

Vēl šajā numurā

27.08.2002., Nr. 120

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Jūrmalas pilsētas dome

Veids: lēmums

Numurs: 609

Pieņemts: 31.07.2002.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Precizējot iepriekš publicēto

“Latvijas Vēstneša” 15.augusta numurā publicētajam Jūrmalas pilsētas domes lēmumam Nr.609 “Par transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšanas noteikumu kontroli” nepareizi norādīts lēmuma parakstītājs. Pareizi jābūt: “Domes priekšsēdētāja vietnieks J.Hlevickis”

 

Jūrmalas pilsētas domes lēmums Nr.609

Jūrmalā 2002.gada 31.jūlijā

Par transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšanas noteikumu kontroli

Lai Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā nodrošinātu transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšanas noteikumu kontroli, pamatojoties uz Latvijas Republikas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 205.pantu, 211.3pantu, Latvijas Republikas Ceļu satiksmes likumu, Latvijas Republikas Ministru kabineta 1999.gada 19.janvāra noteikumiem Nr.15 “Ceļu satiksmes noteikumi” un Latvijas Republikas Ministru kabineta 2001.gada 17.jūlija noteikumiem Nr.316 “Kārtība, kādā sastādāms administratīvā pārkāpuma protokols par transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšanas noteikumu pārkāpšanu, noformējams paziņojums un nosūtāma informācija par uzlikto naudas sodu, kā arī iekasējams naudas sods”, Jūrmalas pilsētas dome nolemj:

1.Pilnvarot Jūrmalas pilsētas domes municipālo policiju un Jūrmalas pilsētas policijas pārvaldi kontrolēt transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšanas noteikumu ievērošanu atbilstoši Ceļu satiksmes noteikumiem un noteikt, ka Jūrmalas pilsētas domes municipālās policijas un Jūrmalas pilsētas policijas pārvaldes norīkotās amatpersonas ir tiesīgas izskatīt administratīvo pārkāpumu lietas par transportlīdzekļu apstāšanās vai stāvēšanas noteikumu pārkāpšanu un uzlikt naudas sodu līdz desmit latiem bez transportlīdzekļa vadītāja klātbūtnes atbilstoši Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 122.1pantam.

2.Noteikt, ka sūdzības par piemēroto naudas sodu izskata institūcijas, kura piemērojusi administratīvo sodu, vadītājs vai tā pilnvarota amatpersona.

3.Noteikt, ka Jūrmalas pilsētas domes municipālā policija nodrošina no CSDD saņemto protokolu – paziņojumu veidlapu uzglabāšanu un uzskaiti, kā arī informācijas par sastādītajiem protokoliem – paziņojumiem ievadīšanu transportlīdzekļu un vadītāju valsts nozīmes reģistrā ne vēlāk kā triju dienu laikā no protokola – paziņojuma sastādīšanas.

4.Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājam D.Urbanovičam noslēgt sadarbības līgumu starp Jūrmalas pilsētas domi un Jūrmalas pilsētas policijas pārvaldi.

5.Lūgt Ceļu satiksmes drošības direkcijai sagatavot sadarbības līgumu par informācijas apmaiņu ar Jūrmalas pilsētas domes municipālo policiju un iesniegt to parakstīšanai Jūrmalas pilsētas domē.

6.Ar 2002.gada 1.septembri papildus ieviest vienu Jūrmalas pilsētas domes municipālās policijas inspektora štata vietu, nosakot amatalgu Ls 185 mēnesī.

7.Jūrmalas pilsētas domes finansu pārvaldei atvērt speciālu kontu soda naudas iemaksām.

8.Noteikt, ka ieņēmumi no soda naudas par transportlīdzekļu apstāšanās vai stāvēšanas noteikumu pārkāpumiem tiek sadalīti starp Jūrmalas pašvaldības pamatbudžetu un Ceļu satiksmes drošības direkciju:

9.1.Jūrmalas pašvaldības pamatbudžetam – 70 %;

9.2.Ceļu satiksmes drošības direkcijai – 30 %.

10.Noteikt, ka kontrolei nepieciešamās materiāli tehniskās bāzes nodrošināšanai un procesā iesaistīto darbinieku materiālajai stimulēšanai ar Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētāja rīkojumu var izlietot līdz 50% no domes pamatbudžetā iekasētās soda naudas.

11.Noteikt, ka Jūrmalas pilsētā minētā kārtība stājas spēkā ar 2002.gada 1.septembri.

12.Jūrmalas pilsētas domes galvenajam speciālistam sabiedrisko attiecību jautājumos nodrošināt lēmuma publicēšanu laikrakstos “Latvijas Vēstnesis” un “Jūrmalas Ziņas”.

13.Jūrmalas pilsētas domes izpilddirektoram Z.Starkam kontrolēt lēmuma izpildi.

Domes priekšsēdētāja vietnieks J.Hlevickis

 

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!