Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Par valsts meža izmantošanas kārtību. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 14.12.1993., Nr. 123 https://www.vestnesis.lv/ta/id/63319

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Lauksaikniecības ministrijas pavēle Nr.102

Par zemnieku saimniecībām piešķirto kokmateriālu izlietošanas kontroles kārtību

Vēl šajā numurā

14.12.1993., Nr. 123

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru Padome

Veids: lēmums

Numurs: 96

Pieņemts: 24.02.1993.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

LATVIJAS REPUBLIKAS MINISTRU PADOMES LĒMUMS Nr. 96

Par valsts meža izmantošanas kārtību

Saskaņā ar Latvijas Republikas likumu «Par meža apsaimniekošanu un izmantošanu» Latvijas Republikas Ministru Padome nolemj:

1. Noteikt, ka ka valsts mežos meža izmantošanu organizē Meža ministrijas noteiktajā kārtībā valsts virsmežniecības, ņemot vērā, ka meža resursus valsts mežniecība izsniedz:

1.1. izsolēs;

1.2. saskaņā ar meža izmantošanas ilgtermiņa līgumiem, kuri ar valsts virsmežniecībām noslēgti uz desmit gadiem un ilgāku laikposmu un kuros paredzēts valsts meža platības nodot meža izmantošanai, ievērojot Latvijas Republikas Ministru Padomes apstiprinātās cenas koku izsniegšanai uz celma;

1.3. iedzīvotājiem (personīgajām vajadzībām) pēc pašvaldības iestāžu priekšlikuma vai Latvijas Republikas Ministru Padomes noteikto sociālo programmu izpildei, ievērojot Latvijas Republikas Ministru Padomes apstiprinātās cenas koku izsniegšanai uz celma.

2. Meža ministrijai:

2.1. atkarībā no meža resursu pieprasījuma attiecīgajās valsts virsmežniecībās noteikt, kādā apmērā izsolēs, saskaņā ar ilgtermiņa līgumiem, ka arī iedzīvotajiem (personīgajam vajadzībām) izsniedzami meža resursi, un pēc saskaņošanas ar Finansu ministriju, Rūpniecības un enerģētikas ministriju un Lauksaimniecības ministriju apstiprināt meža resursu izsoles noteikumus un kārtību, kādā valsts meža platības nododamas meža izmantošanai saskaņā ar ilgtermiņa līgumiem;

2.2. kopīgi ar Vides aizsardzības komiteju noteikt kārtību, kādā meža resursi izsniedzami valsts rezervātu mežos.

3. Izdarīt grozījumu Latvijas Republikas Ministru Padomes 1991. gada 4. jūnija lēmumā Nr. 151 «Par meža izmantošanu un atjaunošanu» (Ziņotājs, 1991, 37/38) — svītrot 1.3. apakšpunktu.

4. Izdarīt «Pagaidu noteikumos koku izsniegšanai Latvijas Republikā» (apstiprināti ar Latvijas Republikas Ministru Padomes 1991. gada 4. jūnija lēmumu Nr. 151 — Ziņotājs, 1991, 37/38) šādus grozījumus:

4.1. svītrot 3. punkta trešajā rindkopā teikumu: «Meža zemes citās zemju kategorijās pārskaita tikai ar Latvijas Republikas Ministru Padomes lēmumu, pamatojoties uz pašvaldības pieprasījumu un Meža ministrijas un Vides aizsardzības komitejas slēdzienu.»;

4.2. svītrot 8. punkta otro rindkopu, 9. un 14. punktu, 10. punktā vārdus «atsevišķās meža grupās un saimniecībās» un 38. punktā vārdus «Saskaņā ar šo noteikumu 14. punktā noteikto kārtību»;

4.3. 12. punktā vārdu «grupu» aizstāt ar vārdu «kategoriju». 5. Atzīt par spēku zaudējušiem šādus Latvijas Republikas Ministru Padomes lēmumus:

5.1. 1991. gada 12. jūlija lēmumu Nr. 180 «Par mežizstrādi» (Ziņotājs, 1991, 40);

5.2. 1992. gada 10. janvāra lēmumu Nr. 6 «Par Latvijas Republikas Ministru Padomes 1991. gada 4. jūnija lēmuma Nr. 151 grozīšanu» (Ziņotājs, 1992, 8/9).

Latvijas Republikas Ministru Padomes priekšsēdētājs I. GODMANIS

Latvijas Republikas meža ministrs K. ŠĶLAKOTA

Rīgā 1993. gada 24. februārī

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!