Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
"Latvijas Vēstnesis. Dokumenti" - pie Jums dodas 9.burtnīca. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 16.05.2000., Nr. 173/175 https://www.vestnesis.lv/ta/id/6308

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

RES ministru sanāksmē

Vēl šajā numurā

16.05.2000., Nr. 173/175

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

"Latvijas Vēstnesis. Dokumenti" — pie Jums dodas 9.burtnīca

Godātie lasītāji, valsts normatīvo tiesību aktu burtnīca pie Jums dodas ar deviņpadsmit likumiem, kas Saeimā pieņemti 6. un 13.aprīlī, un vienpadsmit Ministru kabineta dokumentiem, kas izdoti no 11. līdz 18.aprīlim. Autortiesību likumā doti vairāku terminu skaidrojumi: publicēšana, publiskošana, raidīšana, reproducēšana, retranslācija pa kabeļiem u.c. Likums nosaka autortiesību principus, apjomu un termiņus, kā arī blakustiesības un datu bāzes aizsardzības īpatnības. Lauku atbalsta dienesta likuma mērķis ir nodrošināt vienotu atbalsta politiku un administrēšanas sistēmu. Grozījumi izdarīti Pilsētas domes un pagasta padomes vēlēšanu likumā, papildinot tā nosaukumu ar vārdiem "novada domes" un atbilstoši grozot vairākus pantus. Ar 1.maiju stājušies spēkā grozījumi likumā "Par akcīzes nodokli". Tie attiecas uz vieglajiem automobiļiem un motocikliem. Grozījumi izdarīti arī likumos "Par nodokļiem un nodevām", "Par dabas resursu nodokli" un vairākos citos.

Ministru kabineta noteikumi "Higiēnas prasības dienesta viesnīcām" stāsies spēkā ar šā gada 1.septembri, un tie reglamentē telpu iekārtojumu, ūdensapgādi, kanalizāciju, apkuri, ventilāciju un apgaismojumu. Noteikumu pirmajā pielikumā noteikts sanitāri tehnisko ierīču minimālais skaits attiecībā pret īrnieku skaitu, bet otrajā pielikumā — mākslīgā apgaismojuma līmenis dažādās telpās: dzīvojamajā, mācību, saimniecības, personāla, vannas un tualetes telpā, kā arī virtuvē un gaitenī. Saskaņā ar Pārtikas aprites uzraudzības likumu izdoti noteikumi "Obligātās nekaitīguma prasības medum". Tie attiecas uz Latvijas iekšējā tirgū piedāvāto medu un stāsies spēkā ar 2002.gada 1.janvāri. Uz fasētā medus iepakojuma jānorāda tā bioloģiskā izcelsme (ziedu, izsvīduma, lapu, jaukts medus), izcelsmes valsts, ievākšanas gads, fasēšanas gads un mēnesis. Tiek lietoti divi tirdzniecības nosaukumi: "medus" un "rūpnieciskais medus", kura kvalitātes rādītāji ir pazemināti, bet atbilst noteikumu pielikumā norādītajām prasībām. Grozījumi izdarīti "Noteikumos par valsts robežas šķērsošanas vietu noteikšanu un robežkontroles punktu un robežpārejas punktu izvietojumu uz Latvijas Republikas valsts robežas" un vēl vairākos citos valdības izdotos tiesību aktos. Saskaņā ar Izglītības likumu izdoti noteikumi par Zemkopības ministrijas profesionālās izglītības iestāžu finansējuma un materiālā nodrošinājuma minimumu. Pirmajā pielikumā doti normatīvi dažādu profesiju apguves izmaksām gadā uz vienu izglītojamo. Visdārgākās profesijas ir, piemēram, lauksaimniecības tehniķis mehāniķis (795 lati), lauku mājamatnieks ar specializāciju krāšņu mūrnieks, podnieks (786 lati), floristikas speciālists (755 lati). Otrajā pielikumā noteikti no valsts dotācijām finansējamo štata vienību normatīvi. Jūsu "LV"

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!