Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta Komitejas 8. maija sēdē. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 9.05.2000., Nr. 166 https://www.vestnesis.lv/ta/id/5851

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Par kārtību, kādā notiks parakstu vākšana likuma ierosināšanai

Vēl šajā numurā

09.05.2000., Nr. 166

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ministru kabineta Komitejas 8. maija sēdē

Akceptēts noteikumu projekts "Ārvalstīs izdoto preču vai procesu atbilstības novērtēšanas apliecinājumu un apstiprinājumu atzīšanas kārtība reglamentētajā sfērā Latvijas Republikā". Tie noteiks kārtību, kādā Latvijā tiek atzīti ārvalstīs izdoto preču vai procesu atbilstības novērtēšanas apliecinājumi un apstiprinājumi, ja starp Latviju un attiecīgo valsti nepastāv savstarpēja vienošanās par atbilstības novērtēšanas sistēmu atzīšanu.

Akceptēts noteikumu projekts "Pasažieru starptautisko autopārvadājumu organizēšanas un veikšanas, maršrutu atklāšanas, grozīšanas, slēgšanas un starptautiskajos līgumos paredzēto atļauju izsniegšanas kārtība". Noteikumi nodrošinās pasažieru starptautisko pārvadājumu tirgus funkcionēšanu atbilstoši Eiropas Savienības normatīvo aktu un Latvijai saistošu līgumu prasībām.

Akceptēti grozījumu projekti Ministru kabineta 1998.gada 5.maija noteikumos Nr.166 "Nekustamā īpašuma lietošanas mērķu klasifikācija" un Ministru kabineta 1998.gada 9.jūnija noteikumos Nr.214 "Pilsētu zemes kadastrālās vērtēšanas noteikumi". Grozījumu projekti izstrādāti, lai pārejas periodā līdz jauna Rīgas pilsētas zonējuma izstrādei noteiktu objektīvu, tirgus situācijai atbilstošu zemes kadastrālo vērtību Rīgas ostā.

Komiteja akceptēja noteikumu projektu "Augstskolu studentu un absolventu speciālā militārās apmācības kursa noteikumi". Tie noteiks kārtību, kādā notiek augstskolu studentu un absolventu valsts apstiprinātā speciālā militārās mācības kursa apgūšana valsts licencētās augstskolās, lai sagatavotu valsts mobilizācijas rezervju vajadzībām augsti izglītotus cilvēkus ar civilo izglītību, kam vienlaikus ir arī nepieciešamās militārās zināšanas.

Komiteja akceptēja grozījumu projektu Ministru kabineta 1996.gada 4.jūnija noteikumos Nr.196 "Sociālās palīdzības fonda nolikums". Sociālās palīdzības fonda nolikumā paredzēti jauni pienākumi, kas fondam jāveic pārraudzības, audita, informācijas tehnoloģiju ieviešanas un sabiedrības informēšanas jomā, lai nodrošinātu kvalitatīvus sociālās palīdzības pakalpojumus.

Akceptēts noteikumu projekts "Telekomunikāciju gala iekārtu atbilstības novērtēšanas noteikumi". Tie noteiks Latvijā ražoto un importēto telekomunikāciju gala iekārtu, kas paredzētas tiešai pieslēgšanai publiskā telekomunikāciju tīkla pieslēguma punktiem vai sadarbībai ar publisko telekomunikāciju tīklu, pieslēdzot tieši vai netieši, lai nosūtītu, apstrādātu vai saņemtu informāciju, būtiskās prasības un to ievērošanas kārtību.

Valdības preses departaments

Dokumenti un informācija par piektdien, 5.maijā, Saeimas uzticību ieguvušo jauno valdību un šīs valdības "Deklarācija par Ministru kabineta iecerēto darbību" pilnībā jau kopš sestdienas, 6.maija, lasāma "Latvijas Vēstnesī" un "Latvijas Vēstneša" sestdienas mājas lapā internetā

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!