Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2002. gada 29. janvāra noteikumi Nr. 43 "Ķemeru nacionālā parka konsultatīvās padomes nolikums". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 5.02.2002., Nr. 19 https://www.vestnesis.lv/ta/id/58442

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr.44

Dabas lieguma "Ukru gārša" individuālie aizsardzības un izmantošanas noteikumi

Vēl šajā numurā

05.02.2002., Nr. 19

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 43

Pieņemts: 29.01.2002.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ministru kabineta noteikumi Nr.43

Rīgā 2002.gada 29.janvārī (prot. Nr.5, 11.§)

Ķemeru nacionālā parka konsultatīvās padomes nolikums

Izdoti saskaņā ar Ķemeru

nacionālā parka likuma 14.panta otro daļu

1. Ķemeru nacionālā parka konsultatīvā padome (turpmāk — padome) ir koleģiāla konsultatīva institūcija, kas izveidota, lai veicinātu dabas aizsardzības un saimnieciskās darbības interešu saskaņošanu Ķemeru nacionālajā parkā (turpmāk — nacionālais parks).

2. Padomei ir šādas galvenās funkcijas:

2.1. piedalīties nacionālā parka dabas aizsardzības plāna izstrādāšanā, kā arī veicināt tā īstenošanu;

2.2. veicināt un atbalstīt sadarbību starp valsts un pašvaldību institūcijām, nevalstiskajām un sabiedriskajām organizācijām, fiziskajām un juridiskajām personām, kā arī ārvalstu institūcijām nacionālā parka izveidošanas un darbības mērķu, aizsardzības un izmantošanas noteikumu un dabas aizsardzības plāna īstenošanā.

3. Padomei ir šādas tiesības:

3.1. reizi gadā pieprasīt un saņemt pārskatu par nacionālā parka administrācijas darbību;

3.2. sniegt ieteikumus nacionālā parka administrācijas darba pilnveidošanai;

3.3. pieaicināt padomes darbā nozaru speciālistus un ekspertus, kā arī citus valsts un pašvaldību institūciju pārstāvjus;

3.4. izskatīt ar nacionālā parka teritoriju saistītos teritorijas plānojumus un būvprojektus, infrastruktūras attīstības projektus un koncepcijas, kas var būtiski ietekmēt ekosistēmas, un izvērtēt to atbilstību nacionālā parka izveidošanas un darbības mērķiem.

4. Padomes sastāvā ir pa vienam pārstāvim no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Labklājības ministrijas, Zemkopības ministrijas, Valsts meža dienesta, Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas, Latvijas Dabas fonda, Latvijas Ornitoloģijas biedrības, Jūrmalas pilsētas domes, Kalnciema pilsētas domes un visiem pagastiem, kuri atrodas nacionālā parka teritorijā.

5. Padome, aizklāti balsojot, no padomes locekļu vidus uz četriem gadiem ievēlē padomes priekšsēdētāju un padomes priekšsēdētāja vietnieku.

6. Padomes priekšsēdētājs plāno un organizē padomes darbu, apstiprina padomes sēžu darba kārtību un pēc padomes pilnvarojuma pārstāv padomi.

7. Padomes sēdes sasauc pēc padomes priekšsēdētāja ierosinājuma vai ja to pieprasa vairāk nekā puse no padomes locekļiem. Padomes sēdes ir atklātas, un tās notiek ne retāk kā reizi ceturksnī. Par padomes sēdes sasaukšanu padomes locekļus informē nedēļu iepriekš.

8. Padomes sēdēs ar padomdevēja tiesībām piedalās nacionālā parka administrācijas direktors vai viņa pilnvarota persona.

9. Padome ir lemttiesīga, ja tās sēdē piedalās vairāk nekā puse no padomes locekļiem.

10. Padome lēmumus pieņem padomes sēdē, atklāti balsojot, ar vienkāršu balsu vairākumu. Ja balsis sadalās vienādi, izšķirošā ir padomes priekšsēdētāja balss (viņa prombūtnes laikā — padomes priekšsēdētāja vietnieka balss). Padomes lēmumi tiek nosūtīti visām ieinteresētajām fiziskajām un juridiskajām personām, un tiem ir ieteikuma raksturs.

11. Padomes sēdes protokolē. Padomes lēmumus ieraksta protokolā. Ja kāds no padomes locekļiem nepiekrīt pieņemtajam lēmumam, attiecīgā padomes locekļa viedokli pēc viņa pieprasījuma ieraksta protokolā. Protokolu paraksta visi padomes locekļi, kuri piedalījušies sēdē.

12. Padomes darbību materiāltehniski nodrošina un tās lietvedību kārto nacionālā parka administrācija.

Ministru prezidents A.Bērziņš

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs V.Makarovs

Redakcijas piebilde: noteikumi stājas spēkā ar 2002.gada 6.februāri.

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!