Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Saeimas Prezidijā. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 22.03.2001., Nr. 47 https://www.vestnesis.lv/ta/id/5714

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Saeimā

Vēl šajā numurā

22.03.2001., Nr. 47

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Saeimas Prezidijā:

2001. gada 12. marta sēde

1. Sēdē izskatīja sešus saņemtos likumprojektus, par kuriem Prezidijs līdz ar savu atzinumu par to tālākvirzīšanu ziņos Saeimas sēdē.

2. Apstiprināja izsludināšanai Saeimas 2001. gada 15. marta sēdes darba kārtību.

3. Pieņēma lēmumu par atbildes sniegšanu uz deputātu jautājumu 2001. gada 15. martā plkst. 17.

4. Pieņēma zināšanai informāciju par to, ka no Sociālo un darba lietu komisijas Sabiedrības veselības apakškomisijas sastāva pēc paša vēlēšanās izslēgts deputāts J.Gailis.

5. Pieņēma lēmumu par amata aprakstu apstiprināšanu.

6. Izskatīja deputātu iesniegumus un attaisnoja kavējumus: I.Ūdrei (Saeimas 1. marta sēdē); I.Birzniecei (Saeimas 8. februāra sēdē).

7. Apstiprināja komandējumus:

1) Baltijas asamblejas Latvijas delegācijas vadītājam R.Ražukam un delegācijas loceklim J.Lāčplēsim laikā no 2001. gada 15. marta līdz 18. martam uz Beniluksa parlamenta pavasara sesiju Luksemburgā;

2) Eiropas lietu komisijas loceklei I.Birzniecei 2001. gada 20. un 21. martā uz Konstitucionālo lietu komisijas sēdi Briselē (Beļģija);

3) Informācijas nodaļas tīkla administratoriem I.Kapeniecei un A.Gailim laikā no 2001. gada 12. maija līdz 18. maijam uz konferenci Nicā (Francija);

4) Eiropas lietu komisijas konsultantei I.Rubenei laikā no 2001. gada 15. marta līdz 17. martam uz semināru Briselē (Beļģija);

5) Aizsardzības un iekšlietu komisijas konsultantei I.Loginai laikā no 2001. gada 19. marta līdz 22. martam uz semināru Upsalā (Zviedrija).

8. Pieņēma lēmumu par grozījumu Saeimas Prezidija lēmumā par Juridiskās komisijas konsultantes D.Titovas, Budžeta un finansu (nodokļu) komisijas konsultanta J.Šinta un Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas konsultanta A.Capāna komandējumu uz Briseli (Beļģija) no 2001. gada 12. marta līdz 14. martam.

9. Pieņēma zināšanai deputāta J.Sinkas pārskatu par piedalīšanos Eiropas Padomes Parlamentārās asamblejas 2001. gada sesijas pirmajā daļā Strasbūrā (Francija) šā gada 19.—26. janvārī.

Saeimas sekretāres biedrs A.Bartaševičs

Lēmums par atbilžu sniegšanu uz deputātu jautājumiem

2001.gada 22.februārī pulksten 17

Saeimas Prezidijs nolemj:

Izziņot jautājumu, uz kuru tiks sniegta atbilde 2001. gada 15. martā pulksten 17.

Dokuments, reģ. Nr. 111. Deputātu I. Burvja, E. Baldzēna, J. Čevera, R. Labanovska, O. Zvejsalnieka jautājums — ekonomikas ministram Aigaram Kalvītim:

Par Ekonomikas ministrijas izsniegtajām garantijām privātuzņēmējiem

Pamatojoties uz daudzo vēlētāju pausto neapmierinātību ar to, ka Ekonomikas ministrija 1994. gadā ir izsniegusi galvojumus privātuzņēmējiem, kuri tagad bankrotējuši, un zaudējumi ir jāatlīdzina no valsts budžeta, lūdzam sniegt atbildes uz šādiem jautājumiem:

1. Cik lielus galvojumus un kādām privātām uzņēmējsabiedrībām Ekonomikas ministrija savā pastāvēšanas laikā ir izsniegusi?

2. Kuri ministri vadīja Ekonomikas ministriju, kad šādi galvojumi tika izsniegti?

3. No kādiem līdzekļiem sedz zaudējumus, kas radušies galvojumu izsniegšanas rezultātā?

Rīgā 2001. gada 12. martā Saeimas priekšsēdētājs J. Straume

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!