Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 20.marta sēdē. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 22.03.2001., Nr. 47 https://www.vestnesis.lv/ta/id/5698

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Par valdības ekonomiskās politikas memorandu

Vēl šajā numurā

22.03.2001., Nr. 47

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ministru kabineta 20.marta sēdē

Turpinājums. Informācijas sākums — "LV" Nr.46 21.03.2001.

Akceptēts noteikumu projekts "Noteikumi par zāļu klasifikāciju recepšu un bezrecepšu zālēs". Labklājības ministrijai uzdots izvērtēt jautājumu par noteikumu spēkā stāšanās termiņu un steidzami iesniegt attiecīgu priekšlikumu Valsts kancelejā. Valsts kancelejai uzdots precizēt noteikumu projektu jautājumā par tā spēkā stāšanos un sagatavot noteikumu projektu parakstīšanai. Labklājības ministrijai uzdots nodrošināt sabiedrības informēšanu par noteikumos ietvertajām normām. Ministru kabinets atbalstīja priekšlikumu pagarināt no 1.aprīļa līdz 1.maijam atsevišķu ar zāļu izplatīšanas prasībām saistītu Ministru kabineta 2001.gada 27.februāra noteikumu Nr.88 "Zāļu ievešanas, izvešanas un izplatīšanas noteikumi" noslēguma jautājumos minēto normu spēkā stāšanās termiņu. Labklājības ministrijai uzdots steidzami iesniegt attiecīgu noteikumu projektu Valsts kancelejā.

Pieņemta zināšanai informācija par tiesiskās pārmantojamības jautājumiem saistībā ar Privatizācijas aģentūras likvidācijas procesu. Tieslietu ministrijai uzdots izvērtēt iesniegto informāciju un līdz 22.martam iesniegt Valsts kancelejā attiecīgu atzinumu. Ekonomikas ministrijai uzdots precizēt informāciju un līdz 22.martam iesniegt informāciju Valsts kancelejā. Valsts kancelejai, ja Tieslietu ministrijas atzinums ir pozitīvs, uzdots sagatavot informāciju nosūtīšanai Saeimas Parlamentārās izmeklēšanas komisijai akciju sabiedrības "Latvijas kuģniecība" un citu stratēģiski svarīgu objektu privatizācijas jautājumā.

Pieņemta zināšanai informācija par nepieciešamo finansējumu medicīnas māsu darba algām. Valdība atbalstīja nepieciešamību palielināt finansējumu veselības aprūpei. Pieņemts zināšanai, ka Finansu ministrija, gatavojot likumprojektu par grozījumiem likumā "Par valsts budžetu 2001.gadam", ir iekļāvusi tajā papildu finansējumu 1,7 miljonu latu apmērā medicīnas māsu algu palielināšanai. Finansu ministrijai kopīgi ar Labklājības ministriju uzdots izvērtēt iespējamos papildu finansējuma avotus medicīnas māsu algu palielināšanai un iesniegt attiecīgus priekšlikumus Ministru kabinetā. Labklājības ministrijai uzdots: paātrināt veselības aizsardzības iestāžu attīstības plānu projektu sagatavošanu un iesniegšanu Ministru kabinetā; precizēt aprēķinus nepieciešamā finansējuma apjomam medicīnas māsu algu palielināšanai, ņemot vērā minimālās algas paaugstināšanu ar 2001.gada 1.jūliju, kā arī algu paaugstināšanu neattiecināt uz medicīnas māsām, kuras atalgojumu saņem pēc kapitācijas principa, sagatavot priekšlikumus par to, kādos slimību profilos un kādā kārtībā veidojamas plānveida operāciju rindas un veicama samaksa par tām, un iesniegt jautājumu izskatīšanai Ministru kabineta 27.marta sēdē.

Izdarīti grozījumi Ministru kabineta 2001.gada 20.februāra sēdes protokollēmumā "Noteikumi par valsts uzņēmumu, valsts statūtsabiedrību un statūtsabiedrību ar valsts kapitāla daļu klasifikāciju, valsts pilnvarnieku skaitu, valsts pilnvarnieka atlīdzības apmēru un valsts uzņēmumu vadītāju darba samaksu". Protokollēmums papildināts ar 2.1 punktu šādā redakcijā: "2.1 Noteikt, ka valsts akciju sabiedrībā "Latvijas dzelzceļš" maksimālais valsts pilnvarnieku skaits ir 6."

Valdības preses departaments

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!