• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
"Latvijas Vēstnesis. Dokumenti" - ir iznākusi 5. burtnīca. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 21.03.2001., Nr. 46 https://www.vestnesis.lv/ta/id/5568

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Daba un jūra ir mūsu kopīgā bagātība

Vēl šajā numurā

21.03.2001., Nr. 46

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

"Latvijas Vēstnesis. Dokumenti" — ir iznākusi 5. burtnīca

Godātie lasītāji, kārtējā valsts normatīvo tiesību aktu burtnīca pie Jums dodas ar trijiem likumiem, kas Saeimā pieņemti 22. februārī, bet "Latvijas Vēstnesī" izsludināti 6. martā, un desmit Ministru kabineta noteikumiem, kas izdoti 20. un 27. martā. Grozījumi Lauksaimniecības likumā attiecas uz lauku atbalsta politikas nodrošināšanu, Zemkopības ministrijas sadarbību ar lauksaimnieku organizācijām, informatīvo nodrošinājumu, bioloģiskās lauksaimniecības produktu apriti u.c. Grozījumi izdarīti arī Latvijas Republikas valsts robežas likumā un likumā "Ārvalstu bruņoto spēku statuss Latvijas Republikā".

Ministru kabineta noteikumi par valsts pilnvarnieku skaitu, pilnvarnieka atlīdzību un valsts uzņēmuma vadītāja darba samaksu un noteikumi par valsts akciju sabiedrību padomes locekļu skaitu un valsts statūtsabiedrību vadītāju darba samaksu nosaka uzņēmumu un uzņēmējsabiedrību iedalījumu četrās grupās atkarībā no strādājošo skaita un finansu rādītājiem. Atbilstoši tam tiek reglamentēts pilnvarnieku un padomes locekļu skaits, kā arī mēneša algas maksimālais apmērs. Ar šā gada 1. aprīli stājas spēkā noteikumi par kārtību, kādā tirgus uzraudzības iestādes saņem preču paraugus, un kā rīkojas ar tiem pēc ekspertīzes veikšanas. Saskaņā ar Zvejniecības likumu izdoti noteikumi par zivju izkraušanas kontroli un zivju tirdzniecības un transporta objektu, noliktavu un ražošanas telpu pārbaudi. Tiem ir trīs pielikumi ar veidlapu paraugiem. Saskaņā ar likumu "Par bīstamo iekārtu tehnisko uzraudzību" izdoti noteikumi "Prasības tērauda kausēšanas iekārtām un iekārtu tehniskās uzraudzības kārtība". Labklājības ministrijai sadarbībā ar attiecīgo standartu tehnisko komiteju jāiesaka "Latvijas standartam" izstrādājamo un piemērojamo standartu saraksts, kas publicējams "Latvijas Vēstnesī". Noteikumi stāsies spēkā ar šā gada 1.jūliju, un tiem pielikumā ir tērauda kausēšanas iekārtas pases paraugs. Izdoti jauni noteikumi par mežaudzes novērtēšanas kārtību un par meža zemes transformācijas kārtību, kā arī apstiprināts jauns Iekšlietu ministrijas nolikums.              &n Jūsu "LV"

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!