Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
"Latvijas Vēstnesis. Dokumenti" - pie Jums dodas 29. burtnīca. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 14.09.2001., Nr. 130 https://www.vestnesis.lv/ta/id/53853

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Kad referendums par ES sāk iezīmēties kā realitāte

Vēl šajā numurā

14.09.2001., Nr. 130

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

“Latvijas Vēstnesis. Dokumenti” — pie Jums dodas 29. burtnīca

Godātie lasītāji, šī valsts normatīvo tiesību aktu burtnīca pie Jums dodas ar divdesmit diviem Ministru kabineta dokumentiem, kas izdoti no 8. līdz 28. augustam. Saskaņā ar Bibliotēku likumu izdoti noteikumi par bibliotēkai nepieciešamo darbinieku skaitu un amatam nepieciešamo izglītību. Saskaņā ar Būvniecības likumu izdoti divi dokumenti. Ar 1. septembri stājās spēkā noteikumi par būvnormatīvu LBN 003—01 “Būvklimatoloģija”. Tam ir divi pielikumi ar tabulām, kartēm un paskaidrojumiem par dažādu Latvijas reģionu gaisa temperatūras svārstībām, nokrišņu daudzumu, vēja stiprumu u.tml. Ar šā gada 1. novembri stāsies spēkā noteikumi par būvnormatīvu LBN 202—01 “Būvprojekta saturs un noformēšana”. Arī tam ir divi pielikumi — rasējumu noformēšanai piemērojamo standartu saraksts un rasējumu marku apzīmējumi. Saskaņā ar likumu “Par atbilstības novērtēšanu” izdoti noteikumi par sprādzienbīstamu un kaitīgu vielu uzglabāšanas rezervuāru projektēšanu un tirgus uzraudzību un noteikumi par prasībām tērauda velmēšanas iekārtām un to tehnisko uzraudzību. Saskaņā ar likumu “Par pievienotās vērtības nodokli” izdoti noteikumi par šī likuma normu piemērošanas kārtību. Ar 2002. gada 1. janvāri stāsies spēkā noteikumi par darba vides iekšējās uzraudzības kārtību un noteikumi par kārtību, kādā persona saņem profesionālās rehabilitācijas pakalpojumus, bet ar 2003. gada 1. janvāri — noteikumi par darbā nodarītā kaitējuma atlīdzības aprēķināšanas, finansēšanas un izmaksas kārtību. Saskaņā ar Izglītības likumu izdoti noteikumi par pirmsskolas izglītības programmu īstenošanas izmaksām un noteikumi par interešu programmu finansēšanas kārtību. Tie stāsies spēkā ar 2002. gada 1. janvāri. Grozījumi izdarīti “Pārtikas preču marķēšanas noteikumos”, noteikumos par zināšanu pārbaudi personām, kuras vēlas iegūt Latvijas pilsonību naturalizācijas kārtībā, u.c.

Jūsu “LV”

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!