Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Konkursi. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 30.05.1997., Nr. 132 https://www.vestnesis.lv/ta/id/51961

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Mantojumu ziņas

Vēl šajā numurā

30.05.1997., Nr. 132

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

KONKURSI

Valsts bezpeļņas SIA “Latvijas Televīzija” izsludina konkursu par piemērotākajiem un izdevīgākajiem Latvijas Televīzijas darbinieku sabiedriskās ēdināšanas projektiem valsts bezpeļņas SIA “Latvijas Televīzija” telpās Rīgā, Zaķusalas krastmalā 3

Konkursā var piedalīties Latvijas Republikas tiesību normās noteiktajā kārtībā reģistrētas juridiskās personas, kuru darbības virzienos ietilpst sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniegšana.

Konkursa dalībniekiem līdz 1997.gada 2.jūnijam jāiemaksā Latvijas Televīzijas kasē (Rīga, Zaķusalas krastmala 3, 20. stāvs, tālrunis 7200525, 7200099) neatgriezeniskā konkursa dalības maksa Ls 150 apmērā.

Konkursa dalībnieki līdz 1997.gada 3.jūnijam pulksten 17 Latvijas Televīzijas sekretariātā var saņemt, uzrādot dalības maksas apmaksas kvīts kopiju, konkursa nolikumu, konkursa komisijas apstiprinātu konkursa darba uzdevumu un piedāvājamo telpu plānus un aprakstus.

Konkursa dalībniekiem, kuri noteiktajā laikā ir samaksājuši dalības maksu un Latvijas Televīzijas sekretariātā saņēmuši konkursa nolikumu, konkursa komisijas apstiprinātu konkursa darba uzdevumu un piedāvājamo telpu plānus un aprakstus, jāiesniedz līdz 1997.gada 12.jūnijam pulksten 17 savi pieteikumi piedalīties konkursā un projekts par iespējamo Latvijas Televīzijas darbinieku sabiedrisko ēdināšanu valsts bezpeļņas SIA “Latvijas Televīzija” telpās Rīgā, Zaķusalas krastmalā 3.

Pieteikumā jāiesniedz: rakstisks pieteikuma iesniegums, adresēts konkursa komisijai, reģistrācijas apliecības kopija, 1996.gada darbības finansiālais pārskats, norāde uz telpām, uz kurām pretendē konkursa dalībnieks, īss pašreizējās darbības apraksts un iespējas.

Pēc pieteikumu un projektu izskatīšanas trīs darba dienu laikā konkursa komisija izsūtīs tiem konkursa dalībniekiem, kuru pieteikumus un projektus tā būs atzinusi par vispiemērotākajiem piedalīties tālākajā konkursa gaitā un kuri būs atbilstoši konkursa nolikuma un darba uzdevuma prasībām, uzaicinājumu uz pārrunām ar konkursa komisiju.

Konkursa nolikumu, darba uzdevumu, plānus un aprakstus var saņemt un projektus iesniegt Latvijas Televīzijas sekretariātā Zaķusalas krastmalā 3, Rīgā, LV-1509, konkursa komisijas sekretārei sekretariāta vadītājai Aijai Upītei (tālrunis uzziņām 7200314 vai saimniecības direktoram Sigurdam Baltam 7200222).

Valsts bezpeļņas SIA “Latvijas Televīzija” izsludina konkursu par piemērotāko vadītāju Latvijas Televīzijas Sporta raidījumu redakcijai

Konkursa dalībniekiem jābūt 3 gadu darba stāžam žurnālistikā.

Konkursa dalībniekiem līdz 1997.gada 6.jūnijam jāiesniedz savi pieteikumi piedalīties konkursā. Pieteikumā jāiesniedz: rakstisks pieteikuma iesniegums, adresēts konkursa komisijai, izglītību apliecinoša dokumenta kopija, CV. Pēc pieteikumu izskatīšanas konkursa komisija paziņos tiem konkursa dalībniekiem, kuru pieteikumus tā būs atzinusi par vispiemērotākiem piedalīties konkursā, par uzaicinājumu uz pārrunām ar konkursa komisiju. Pieteikumi jāiesniedz Latvijas Televīzijas sekretariātā, vadītājai Aijai Upītei Zaķusalas krastmalā 3, Rīgā, LV—1509, tālrunis uzziņām 7200314.

Liepājas virsmežniecība izsludina konkursu uz trijām vakantām mežsargu vietām Dunikas mežniecībā

Prasības: — atbilstība likumam “Par valsts civildienestu”;

— pieredze darbā mežsaimniecībā.

Pieteikties Liepājas virsmežniecībā Grobiņā, Atpūtas ielā 4, Liepājas rajonā, tālrunis 91260.

Valsts a/s “Latvijas dzelzceļš” izsludina konkursu * jurista — starptautisko tiesību speciālista amatā

Prasības: — augstākā juridiskā izglītība;

— labas angļu valodas zināšanas (darba specifikai un specialitātei

atbilstoša terminoloģija);

— darba pieredze starptautisko darījumu jomā ne mazāka par 3 gadiem;

— prasme lietot datortehniku.

Pieteicoties jāiesniedz iesniegums par piedalīšanos konkursā, autobiogrāfiskie dati (CV), augstskolas diploma un darba grāmatiņas kserokopija un ne mazāk kā divas rekomendācijas, dokuments par svešvalodas prasmi.

Pretendentus aicinām pieteikties Rīgā, Gogoļa ielā 3, 2.stāvā, 220. vai 221. kabinetā, divas nedēļas no sludinājuma publicēšanas dienas — darbdienās no pulksten 8 līdz 12 un no pulksten 13 līdz 17.

Uzziņas pa tālruni 234826 vai 234829.

LR Valsts zemes dienesta Aizkraukles rajona nodaļa izsludina konkursu uz Kadastra daļas inspektora amatu Pilskalnes pagastā

Uz konkursu aicinām pieteikties valsts civildienesta ierēdņus.

Prasības : — augstākā vai vidējā speciālā izglītība;

— zināšanas likumdošanā par zemes reformu,

— zināšanas zemes ierīcībā un pieredze dokumentu formēšanā.

Pietikumi jāiesniedz personīgi VZD Aizkraukles rajona nodaļā Aizkrauklē, Skolas ielā 8, 20 dienu laikā pēc šī sludinājuma publicēšanas. Tālrunis uzziņām 22386.

Aizsardzības ministrija izsludina konkursu ikdienas formas tērpu un goda apsardzes parādes formas tērpu šūšanai, kā arī trikotāžas apakšveļas (krekliņš + apakšbikses) iegādei

Konkursa piedāvājuma dokumentus lūdzu iesniegt slēgtā aploksnē ar norādi “Apģērbi” 10 dienu laikā no sludinājuma publicēšanas dienas.

Ar izsoles noteikumiem iepazīties un papildu informāciju var saņemt pa tālr. 7224527.

Adrese: LR Aizsardzības ministrija K.Valdemāra ielā 10/12, LV–1473.

Rīgas klīniskā ĀMP slimnīca izsludina konkursu autonomās apkures sistēmas iegādei un uzstādīšanai

Informācija par konkursu saņemama Rīgā, Bruņinieku ielā 5, pie A.Jansona, tālr.275203.

Priekšlikumu iesniegšanas termiņs 13. jūnijs.

Valsts uzņēmums “DIAGNOSTIKAS CENTRS” ārkārtēju apstākļu dēļ izmaina izsludinātā konkursa par “Siemens” firmas kompjūtertomogrāfa rentgenspuldzes OPTI – 151 iegādi” pieteikumu iesniegšanas datumu

Uzziņas par konkursu saņemamas Grebenščikova ielā 6, Rīgā vai pa tālruni 7 144005, 7 144009.

Konkursa pretendentu pieteikumi jāiesniedz līdz 1997.gada 9.jūnijam.

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!