Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Sapratu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Rīgas domes 2000. gada 19. aprīļa rīkojums Nr. 349-r "Par būvprojektu siltumapgādes veida noteikšanas un saskaņošanas kārtību Rīgas pilsētā". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 27.04.2000., Nr. 148/150 https://www.vestnesis.lv/ta/id/5188

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Rīgas domes priekšsēdētāja rīkojums Nr.351-r

Par ugunsdrošību Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā esošajos mežos

Vēl šajā numurā

27.04.2000., Nr. 148/150

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Rīgas dome

Veids: rīkojums

Numurs: 349-r

Pieņemts: 19.04.2000.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Rīgas domes priekšsēdētājs

Rīkojums Nr.349-r Rīgā 2000.gada 19.aprīlī

Par būvprojektu siltumapgādes veida noteikšanas un saskaņošanas kārtību Rīgas pilsētā

Lai nodrošinātu Latvijas Republikas Enerģētikas likuma, Latvijas Republikas Ministru kabineta 30.11.1999. akceptētās Latvijas Republikas valdības politikas enerģētikā, Rīgas domes 23.12.1997. lēmuma Nr.5438 "Par Rīgas siltumapgādes attīstības koncepciju" un Rīgas domes 26.01.1999. lēmuma Nr.6981 "Par Rīgas centralizētās siltumapgādes rehabilitācijas projektu" prasību izpildi siltumapgādes organizēšanā Rīgas administratīvajā teritorijā, kā arī, lai novērstu neatļautu lokālo siltuma avotu izbūvi, rekonstrukciju vai renovāciju:

Noteikt būvprojektu iesniegšanas un saskaņošanas kārtību jaunceļamo, rekonstruējamo, renovējamo vai restaurējamo objektu siltumapgādes veida noteikšanai lokālo siltuma avotu izbūvei, rekonstrukcijai, renovācijai un likvidācijai Rīgas pilsētā:

1. Būvniecības ierosinātājs iesniedz Rīgas domes Komunālā departamenta Komunālās saimniecības pārvaldē priekšlikumu par siltumapgādes veidu, kas tiek izskatīts atbilstoši Rīgas domes 18.04.2000. saistošajiem noteikumiem Nr.73 "Rīgas pilsētas ēku, būvju vai to kompleksu atslēgšanas no centralizētās siltumapgādes sistēmas lokālās siltumapgādes ierīkošanas, lokālo siltuma avotu likvidācijas, rekonstrukcijas, renovācijas un jaunu siltuma avotu izbūves atļauju un noteikumu izsniegšanas kārtība". Rīgas domes Komunālā departamenta Komunālās saimniecības pārvalde par pieņemto lēmumu rakstiski informē būvniecības ierosinātāju, akciju sabiedrību "Rīgas siltums", akciju sabiedrības "Latvijas gāze" filiāli "Rīgas gāze" un privatizējamās valsts akciju sabiedrības "Latvenergo" filiāli "Rīgas elektrotīkls".

2. Ja pirms projektēšanas darbu uzsākšanas ir saņemta Rīgas domes atļauja par lokālas katlumājas izbūvi, akciju sabiedrības "Latvijas gāze" filiāle "Rīgas gāze" pēc būvniecības ierosinātāja iesnieguma izsniedz tehniskos noteikumus par gāzes apgādi. Ja būvniecības ierosinātājs tehniskos noteikumus saņēmis pirms Rīgas domes atļaujas par lokāla siltuma avota izbūvi, rekonstrukciju vai renovāciju, tehniskajos noteikumos tiek uzrādīta prasība par šādas atļaujas saņemšanu.

3. Ja pirms projektēšanas darbu uzsākšanas ir saņemta Rīgas domes atļauja objekta elektroapkures ierīkošanai, privatizējamās valsts akciju sabiedrības "Latvenergo" filiāle "Rīgas elektrotīkls" pēc būvniecības ierosinātāja pieteikuma izsniedz pieslēguma nosacījumus elektroapgādes projektēšanai jaunceļamos, rekonstruējamos, renovējamos vai restaurējamos objektos.

4. Akciju sabiedrības "Rīgas siltums", akciju sabiedrības "Latvijas gāze" filiāles "Rīgas gāze" un privatizējamās valsts akciju sabiedrības "Latvenergo" filiāles "Rīgas elektrotīkls" pilnvarotās personas (Rīgas būvprojektu saskaņošanas inženieru komisijas locekļi) saskaņo inženierbūvju tehniskos risinājumus – siltumapgādi un gāzes apgādi, kā arī jaunceļamo, rekonstruējamo, renovējamo vai restaurējamo objektu elektroapkures sistēmas ierīkošanu tikai saskaņā ar Rīgas domes izsniegto atļauju siltumapgādes veidam.

5. Rīgas domes Informācijas un sabiedrisko attiecību nodaļai nodrošināt rīkojuma publicēšanu laikrakstos "Latvijas Vēstnesis" un "Rīgas Balss".

6. Rīkojuma izpildi kontrolē Rīgas domes Komunālajam departamentam.

Domes priekšsēdētājs A.Bērziņš

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!