Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Dienu ritumā. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 27.11.1998., Nr. 352/354 (1413/1415) https://www.vestnesis.lv/ta/id/51638

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Frakciju viedokļi

Vēl šajā numurā

27.11.1998., Nr. 352/354 (1413/1415)

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Dienu ritumā

Ceturtdien, 12. novembrī

Saeimas sēde un tās atspoguļojums

radio tiešraidē "Frakciju viedokļi".

Ārlietu komisija:

— par komisijas priekšsēdētāju, aizklāti balsojot, ievēlēja Guntaru Krastu (TB/LNNK);

— par komisijas priekšsēdētāja biedru, aizklāti balsojot, ievēlēja Rišardu Labanovski (LSDA).

Budžeta un finansu (nodokļu) komisija:

— par komisijas priekšsēdētāju, atklāti balsojot, ievēlēja Robertu Zīli (TB/LNNK);

— par priekšsēdētāja biedri, atklāti balsojot, ievēlēja Ingrīdu Ūdri (JP);

— par komisijas sekretāru, atklāti balsojot, ievēlēja Māri Vītolu (TP);

— atbalstīja izskatīšanai 1. lasījumā kā steidzamu likumprojektu "Grozījumi likumā "Par valsts budžetu 1998. gadam"".

Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija:

— par komisijas priekšsēdētāju, atklāti balsojot, ievēlēja Antonu Seikstu (LC);

— par priekšsēdētāja biedri, atklāti balsojot ievēlēja, Violu Lāzo (LSDA);

— par komisijas sekretāru, atklāti balsojot, ievēlēja Pēteri Tabūnu (TB/LNNK).

Izglītības, kultūras un zinātnes komisija:

— par komisijas priekšsēdētāju, atklāti balsojot, ievēlēja Dzintaru Ābiķi (TB);

— par priekšsēdētāja biedru, atklāti balsojot, ievēlēja Raimondu Paulu (JP).

Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija:

— par komisijas priekšsēdētāju, atklāti balsojot, ievēlēja Kārli Greiškalnu (TP);

— par priekšsēdētāja biedru, atklāti balsojot, ievēlēja Gunti Dambergu (LC);

— par komisijas sekretāru, atklāti balsojot, ievēlēja Jevgēniju Stalidzānu (JP).

Tautsaimniecības, agrārās, vides

un reģionālās politikas komisija:

— par komisijas priekšsēdētāju, aizklāti balsojot, ievēlēja Ati Slakteri (TP);

— par komisijas priekšsēdētāja biedri, aizklāti balsojot, ievēlēja Annu Seili (TB/LNNK);

— par komisijas sekretāru, aizklāti balsojot, ievēlēja Pāvelu Maksimovu (TSP).

 

Otrdien, 17. novembrī

Juridiskā komisija:

— par komisijas priekšsēdētāju, atklāti balsojot, ievēlēja Linardu Muciņu (LC);

— par komisijas priekšsēdētāja biedru, atklāti balsojot, ievēlēja Dzintaru Rasnaču (TB/LNNK);

— par komisijas sekretāru, aizklāti balsojot, ievēlēja Imantu Burvi (LSDA).

Budžeta un finansu (nodokļu) komisija:

— atbalstīja izskatīšanai 1.lasījumā kā steidzamu likumprojektu "Grozījumi likumā "Par akcīzes nodokli naftas produktiem"";

— atbalstīja izskatīšanai 1.lasījumā likumprojektu "Likums par ienākuma nodokli".

Tautsaimniecības, agrārās, vides

un reģionālās politikas komisija:

— atzina par izskatāmiem 7.Saeimā 4 no 13 iepriekšējās Saeimas darba laikā neizskatītajiem likumprojektiem;

— atbalstīja izskatīšanai 1.lasījumā likumprojektu "Grozījumi likumā "Par valsts budžetu 1998.gadam"";

— izveidoja Lauksaimniecības un mežsaimniecības apakškomisiju un par tās priekšsēdētāju ievēlēja Annu Seili (TB/LNNK).

Mandātu un iesniegumu komisija:

— par komisijas priekšsēdētāju, atklāti balsojot, ievēlēja Vinetu Muižnieci (TP);

— par komisijas priekšsēdētājas biedru, atklāti balsojot, ievēlēja Linardu Muciņu (LC);

— par komisijas sekretāru, atklāti balsojot, ievēlēja Imantu Kalniņu (TB/LNNK);

— izskatīja deputāta Aivara Bojas (LC) iesniegumu par mandāta nolikšanu, CVK informāciju un deputāta kandidāta Ilmāra Geiges (LC) iesniegumu par piekrišanu pildīt 7.Saeimas deputāta pienākumus.

Aizsardzības un iekšlietu komisija:

— par komisijas priekšsēdētāju, atklāti balsojot, ievēlēja Jāni Ādamsonu (LSDA);

— par komisijas priekšsēdētāja biedru, atklāti balsojot, ievēlēja Ģirtu Valdi Kristovski (TB/LNNK);

— par komisijas sekretāru, atklāti balsojot, ievēlēja Juri Dalbiņu (TP).

Sociālo un darba lietu komisija:

— par komisijas priekšsēdētāju, atklāti balsojot, ievēlēja Andreju Požarnovu (TB/LNNK);

— par komisijas priekšsēdētāja biedru, atklāti balsojot, ievēlēja Romualdu Ražuku (LC);

— par komisijas sekretāru, atklāti balsojot, ievēlēja Valdi Ģīli (TP).

Nacionālās drošības komisija:

— par komisijas priekšsēdētāju, atklāti balsojot, ievēlēja Andreju Panteļējevu (LC);

— par komisijas priekšsēdētāja biedru, atklāti balsojot, ievēlēja Oskaru Grīgu (TB/LNNK);

— par komisijas sekretāru, atklāti balsojot, ievēlēja Romānu Mežecki (JP).

Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija:

— nolēma sagatavot lēmuma projektu par Bērnu tiesību aizsardzības apakškomisijas izveidošanu.

Izglītības, kultūras un zinātnes komisija:

— par komisijas sekretāru, aizklāti balsojot, ievēlēja Jakovu Plineru (TSP).

 

Ceturtdien, 19. novembrī

Saeimas sēde un tās atspoguļojums

radio tiešraidē "Frakciju viedokļi".

Saeimas priekšsēdētājs Jānis Straume:

— tikās ar Čīles Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā Hosē Gonjī.

— tikās ar Beļģijas Karalistes ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā baronu Alēnu Gijomu.

Ārlietu komisija:

— atlika komisijas sekretāra vēlēšanas;

— sagatavoja priekšlikumu likumprojekta "Grozījumi likumā "Par valsts budžetu 1998.gadam"" 2.lasījumam.

Eiropas lietu komisija:

— par komisijas priekšsēdētāju, aizklāti balsojot, ievēlēja Edvīnu Inkēnu (LC);

— par komisijas sekretāri, atklāti balsojot, ievēlēja Helēnu Demakovu (TP).

Juridiskā komisija:

— atbalstīja izskatīšanai 1.lasījumā likumprojektu "Grozījumi likumā "Par valsts budžetu 1998.gadam"".

Sociālo un darba lietu komisija:

— atbalstīja izskatīšanai 1.lasījumā likumprojektu "Grozījumi likumā "Par valsts budžetu 1998.gadam"".

Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija:

— strādāja ar likumprojekta "Grozījumi likumā "Par valsts budžetu 1998.gadam"" sagatavošanu 2.lasījumam.

Pieprasījumu komisija:

— par komisijas sekretāru, aizklāti balsojot, ievēlēja Pēteri Tabūnu (TB/LNNK).

 

Pirmdien, 23. novembrī

Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija:

— atbalstīja izskatīšanai 2.lasījumā likumprojektu "Grozījumi likumā "Par valsts budžetu 1998.gadam"".

Izglītības, kultūras un zinātnes komisija:

— nolēma atbalstīt Izglītības un zinātnes ministrijas un Kultūras ministrijas iesniegumus, sagatavojot priekšlikumus likumprojekta "Grozījumi likumā "Par valsts budžetu 1998.gadam"" 2.lasījumam.

Juridiskā komisija:

— sagatavoja priekšlikumus likumprojekta "Grozījumi likumā "Par valsts budžetu 1998.gadam"" 2.lasījumam.

Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija:

— atbalstīja priekšlikumu likumprojekta "Grozījumi likumā "Par valsts budžetu 1998.gadam"" 2.lasījumam.

 

Otrdien, 24. novembrī

Saeimas priekšsēdētājs Jānis Straume:

— tikās ar Čehijas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Latvijas Republikā Janu Bulenovu.

Juridiskā komisija:

— ierosināja turpināt izskatīt likumprojektu "Grozījumi Latvijas Civilprocesa kodeksā" un lūgt to atzīt par steidzamu;

— ierosināja turpināt izskatīt likumprojektu "Par bezvalstnieku statusu Latvijas Republikā".

Tautsaimniecības, agrārās, vides

un reģionālās politikas komisija:

— atbalstīja izskatīšanai 1. lasījumā likumprojektu "Par Baltijas kopējās tranzīta procedūras līgumu";

— nolēma izveidot Jūrniecības un zivsaimniecības apakškomisiju.

Sociālo un darba lietu komisija:

— izbraukuma sēdē iepazinās ar Labklājības ministrijas darbu.

Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija:

— tikās ar Krievijas un Krievijā akreditēto masu informācijas līdzekļu pārstāvjiem;

— atbalstīja darba grupas izveidošanu, lai izstrādātu valsts programu lībiešu etnosa saglabāšanai, kā arī valodas un kultūras attīstīšanai;

— akceptēja Bērnu tiesību aizsardzības apakškomisijas sastāvu.

Izglītības, kultūras un zinātnes komisija:

— tikās ar Valsts valodas centra direktori Dz.Hiršu.

Valsts pārvaldes un pašvaldību komisija:

— nolēma ierosināt 7. Saeimā turpināt izskatīt iepriekšējā Saeimā 1. lasījumā pieņemtos likumprojektus "Grozījumi likumā "Par sabiedriskajām organizācijām un to apvienībām"" un "Grozījums likumā "Par valsts un pašvaldību palīdzību dzīvokļu jautājumu risināšanā"".

Pilsonības likuma izpildes komisija:

— uzklausīja Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes direktora vietnieka A.J.Lejiņa informāciju par pilsoņu un nepilsoņu pasu izdošanas gaitu.

 

Trešdien, 25. novembrī

Eiropas lietu komisija:

— tikās ar Vācijas delegāciju sarunām ar Latvijas valdību par "Transform" konsultāciju programmu 1999.gadam.

Ārlietu komisija:

— atbalstīja izskatīšanai 1.lasījumā likumprojektu "Par Baltijas kopējās tranzīta procedūras līgumu";

— atbalstīja izskatīšanai 2.lasījumā likumprojektu "Par Madrides nolīguma par preču zīmju starptautisko reģistrāciju Madrides protokolu";

— atbalstīja izskatīšanai 2.lasījumā likumprojektu "Par preču zīmju līgumu (Līgumu par preču zīmju reģistrācijas noteikumu harmonizāciju)".

Budžeta un finansu (nodokļu) komisija:

— atbalstīja izskatīšanai 1.lasījumā likumprojektu "Par Baltijas kopējās tranzīta procedūras līgumu";

— atbalstīja izskatīšanai 1.lasījumā likumprojektu "Likums par "Saeimas deputātu darbības nodrošinājuma likuma" atzīšanu par spēku zaudējušu" un nolēma lūgt tā steidzamību;

— atbalstīja izskatīšanai 2.lasījumā likumprojektu "Grozījumi likumā "Par valsts budžetu 1998.gadam"".

Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija:

— noklausījās informāciju par Valsts cilvēktiesību biroja darbu.

Izglītības, kultūras un zinātnes komisija:

— tikās ar kultūras ministri R.Umbliju.

Juridiskā komisija:

— nolēma virzīt izskatīšanai Saeimā lēmuma projektu "Par J.Radionova iecelšanu par Daugavpils zemesgrāmatu nodaļas tiesnesi";

— nolēma virzīt izskatīšanai Saeimā lēmuma projektu "Par A.Nagļa atbrīvošanu no Valkas rajona tiesas tiesneša amata";

— nolēma virzīt izskatīšanai Saeimā lēmuma projektu "Par Dz.Plūma atlaišanu no Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesas tiesneša amata";

— izskatīja jautājumu par 6.Saeimas neizskatītajiem likumprojektiem, par kuriem Juridiskā komisija nebija atbildīgā komisija.

Pieprasījumu komisija:

— tikās ar Saeimas Juridiskā biroja vadītāju G.Kusiņu.

Sociālo un darba lietu komisija:

— nolēma aicināt izstrādāt jaunu likumu par Saeimas deputātu darbības nodrošinājumu.

Bērnu tiesību aizsardzības apakškomisija:

— par apakškomisijas priekšsēdētāju ievēlēja Andri Bērziņu;

— par apakškomisijas priekšsēdētāja biedri ievēlēja Aidu Prēdeli;

— par apakškomisijas sekretāri ievēlēja Silvu Goldi.

Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija:

— uzklausīja pašvaldību lietu valsts ministra J.Bunkša informāciju par Pašvaldību lietu pārvaldes darbu, Ministru kabineta komitejas sēdē un Ministru kabineta sēdē skatītajiem jautājumiem, kas skar pašvaldību intereses.

 

Ceturtdien, 26. novembrī

Saeimas ārkārtas sēde.

Saeimas sēde un tās atspoguļojums

radio tiešraidē "Frakciju viedokļi".

Eiropas lietu komisija:

— par komisijas priekšsēdētāja biedru, atklāti balsojot, ievēlēja Juri Sinku (TB/LNNK);

— izveidoja apakškomisiju sadarbībai ar Eiropas Parlamentu un par tās priekšsēdētāju ievēlēja Gundaru Bojāru (LSDA).

Saeimas preses dienests

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!