Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Ministru kabinets
Oficiālajā izdevumā publicē:
  • Ministru kabineta noteikumus, instrukcijas un ieteikumus. Tie stājas spēkā nākamajā dienā pēc izsludināšanas, ja tiesību aktā nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš;
  • Ministru kabineta rīkojumus. Tie stājas spēkā parakstīšanas brīdī;
  • Ministru kabineta sēdes protokollēmumus. Tie stājas spēkā pieņemšanas brīdī.

Ministru kabineta izdotos tiesību aktus publicēšanai nosūta Valsts kanceleja. Tie publicējami parasti divu darbdienu laikā pēc dokumenta saņemšanas.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 1998. gada 24. novembra noteikumi Nr. 440 "Meža fondā neietilpstošo koku un krūmu ciršanas noteikumi". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 27.11.1998., Nr. 352/354 https://www.vestnesis.lv/ta/id/51591

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr. 441

Apdrošināšanas starpnieka pakalpojumu uzskaites kārtība apdrošināšanas brokeru sabiedrībās

Vēl šajā numurā

27.11.1998., Nr. 352/354

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 440

Pieņemts: 24.11.1998.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Latvijas Republikas Ministru kabinets

1998.gada 24.novembrī Not eikumi Nr. 440

Rīgā (prot. Nr. 63, 11.§)

Meža fondā neietilpstošo koku un krūmu ciršanas noteikumi

Izdoti saskaņā ar likuma

"Par me?a apsaimnieko?anu un

izmantošanu" 3.panta trešo daļu

 

1. Šie noteikumi nosaka kārtību, kāda jāievēro fiziskajām un juridiskajām personām, to īpašumā esošajās vai lietošanā piešķirtajās platībās cērtot meža fondā neietilpstošos kokus un krūmus, kas noteikti likuma "Par meža apsaimniekošanu un izmantošanu" 3.pantā.

2. Meža fondā neietilpstošo koku un krūmu ciršanas kārtību pilsētā nosaka pilsētas pašvaldība un saskaņo to ar Valsts meža dienestu un reģionālo vides pārvaldi.

3. Meža fondā neietilpstošo koku un krūmu ciršanai lauku apdzīvotās vietās koku ciršanas biļete vai ciršanas apliecinājums nepieciešams šādos gadījumos:

3.1. koki un koku grupas tiek cirstas īpašumā esošajās platībās, kas mazākas par 0,5 ha, ja koku diametrs 1,3 m augstumā ir lielāks par 12 cm un to malkas koksnes izstrāde pārsniedz 10 m3 gadā, bet lietkoksnes izstrāde - 3 m3 gadā;

3.2. koki tiek cirsti lietoša nā piešķirtajās platībās, izņemot kokus, kuru diametrs 1,3 m augstumā ir mazāks par 12 cm;

3.3. koki un krūmi tiek cirsti aizsargājamo teritoriju vai kultūras pieminekļu aizņemtajās platībās un to aizsargjoslās. Ciršana saskaņojama ar vietējo pašvaldību un reģionālo vides pārvaldi vai Valsts kultūras un pieminekļu aizsardzības inspekciju;

3.4. koki tiek cirsti autoceļu un dzelzceļa aizsargjoslās, izņemot autoceļu un dzelzceļa zemes nodalījuma joslas;

3.5. koki un krūmi tiek cirsti teritorijā, kas paredzēta ielu, laukumu, skvēru, parku, kapu, sanācijas objektu un citu koplietošanas objektu uzturēšanai. Ciršana saskaņojama ar vietējo pašvaldību.

4. Meža fondā neietilpstošo koku ciršanai apdzīvotās vietās, kurās pašvaldība atļāvusi būvniecību saskaņā ar teritorijas ģenerālplānu, koku ciršanas biļete vai ciršanas apliecinājums nepieciešams neatkarīgi no izcērtamo koku daudzuma.

5. Koku ciršanas biļeti vai ciršanas apliecinājumu izsniedz Valsts meža dienests.

6. Personas, kas pārkāpušas šajos noteikumos paredzētās prasības, saucamas pie atbildības normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.

7. Atzīt par spēku zaudējušu Ministru Padomes 1991.gada 3.oktobra lēmumu Nr.260 "Par republikas meža fondā neietilpstošo koku un krūmu ciršanu" (oficiāls izdevums AP MP, 1991, 8.nr. ).

 

Ministru prezidents G.Krasts

Zemkopības ministrs A.Rāviņš

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!