• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
2000. gada 6. aprīļa likums "Par Papildprotokolu Latvijas Republikas valdības un Zviedrijas Karalistes valdības līgumam par Rīgas Juridiskās augstskolas dibināšanu". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 27.04.2000., Nr. 148/150 https://www.vestnesis.lv/ta/id/5159

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Vējdzirnavu zemē melno brīnumtulpi meklējot

Vēl šajā numurā

27.04.2000., Nr. 148/150

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Saeima

Veids: likums

Pieņemts: 06.04.2000.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.
Saeima ir pieņēmusi un Valsts
prezidents izsludina šādu likumu:
Par Papildprotokolu Latvijas Republikas valdības un Zviedrijas Karalistes valdības līgumam par Rīgas Juridiskās augstskolas dibināšanu
1.pants. 2000.gada 13.janvārī Rīgā parakstītais Papildprotokols Latvijas Republikas valdības un Zviedrijas Karalistes valdības līgumam par Rīgas Juridiskās augstskolas dibināšanu (turpmāk - Papildprotokols) ar šo likumu tiek pieņemts un apstiprināts.
2.pants. Likums stājas spēkā tā izsludināšanas dienā. Līdz ar likumu izsludināms Papildprotokols latviešu un angļu valodā.
3.pants. Papildprotokols stājas spēkā tā 2.punktā noteiktajā laikā un kārtībā, un Ārlietu ministrija par to paziņo laikrakstā "Latvijas Vēstnesis".
Likums Saeimā pieņemts 2000.gada 6.aprīlī.
Valsts prezidente V.Vīķe-Freiberga
Rīgā 2000.gada 27.aprīlī
Papildprotokols
Latvijas Republikas valdības un Zviedrijas Karalistes valdības līgumam par Rīgas Juridiskās augstskolas dibināšanu

Latvijas Republikas valdība un Zviedrijas Karalistes valdība (turpmāk tekstā - Puses) vienojas par sekojošo:

1. Izdarīt Latvijas Republikas valdības un Zviedrijas Karalistes valdības līgumā par Rīgas Juridiskās augstskolas dibināšanu, kas parakstīts Rīgā, 1997.gada 14.jūlijā, grozījumu, aizstājot 2.2.punkta 4.daļā skaitli "1998." ar skaitli "2000."

2. Šis Papildprotokols stājas spēkā pēc tam, kad Puses ir paziņojušas viena otrai par to, ka visas iekšējās juridiskās prasības, lai Papildprotokols stātos spēkā, ir izpildītas.

Parakstīts Rīgā 2000.gada 13.janvārī divos oriģināleksemplāros latviešu un angļu valodās. Domstarpību gadījumā noteicošais ir teksts angļu valodā.

Latvijas Republikas valdības vārdā Zviedrijas Karalistes valdības vārdā
Indulis Bērziņš Hans Magnusson
ārlietu ministrs Zviedrijas Karalistes ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijā
Additional Protocol
to the Agreement between the Government of the Republic of Latvia and the Government of the Kingdom of Sweden on the Foundation of the Riga Graduate School

The Government of the Republic of Latvia and the Government of the Kingdom of Sweden (hereinafter referred to as the Parties) have agreed on the following:

1. To make an amendment to the Agreement between the government of the Republic of Latvia and the Government of the Kingdom of Sweden on the Foundation of the Riga Graduate School of Law, signed in Riga on 14 July,1997, replacing in paragraph 4 of the Article 2.2. the multiple "1998." with a multiple "2000."

2. This Additional Protocol enters into force after the Parties have notified each other that all conditions for the entering into force of the Additional Protocol, as specified in their respective legislation, have been fulfilled.

Done in Riga on January 13, 2000 in two copies in Latvian and English language. In the event of dispute the text in the English language shall prevail.

For the Government of the Republic of Latvia For the Government of the Kingdom of Sweden
Indulis Bērziņš Hans Magnusson
Minister of Foreign Affairs Ambassador Extraordinary and Plenipotentiary of the Kingdom of Sweden in Latvia

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!