Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Ministru kabinets
Oficiālajā izdevumā publicē:
  • Ministru kabineta noteikumus, instrukcijas un ieteikumus. Tie stājas spēkā nākamajā dienā pēc izsludināšanas, ja tiesību aktā nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš;
  • Ministru kabineta rīkojumus. Tie stājas spēkā parakstīšanas brīdī;
  • Ministru kabineta sēdes protokollēmumus. Tie stājas spēkā pieņemšanas brīdī.

Ministru kabineta izdotos tiesību aktus publicēšanai nosūta Valsts kanceleja. Tie publicējami parasti divu darbdienu laikā pēc dokumenta saņemšanas.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 1998. gada 4. novembra noteikumi Nr. 431 "Valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu veikšanas un valsts sociālo pakalpojumu piešķiršanas kārtība valsts drošības iestādēs". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 10.11.1998., Nr. 336 https://www.vestnesis.lv/ta/id/50646

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta rīkojums Nr. 523

Par Enerģijas patērētāju komiteju

Vēl šajā numurā

10.11.1998., Nr. 336

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 431

Pieņemts: 04.11.1998.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Latvijas Republikas Ministru kabinets

1998.gada 4.novembrī Noteikumi Nr. 431

Rīgā (prot. Nr. 60, 3.§)

Valsts sociālās apdrošināšanas

obligāto iemaksu veikšanas

un valsts sociālo pakalpojumu

piešķiršanas kārtība valsts drošības iestādēs

Izdoti saskaņā ar Valsts drošības iestāžu

likuma 9.panta 4.punktu

 

1. Šie noteikumi nosaka kārtību, kādā:

1.1. valsts drošības iestādes veic valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas (turpmāk — obligātās iemaksas);

1.2. valsts drošības iestāžu darbiniekiem tiek piešķirti valsts sociālie pakalpojumi (turpmāk — pakalpojumi).

2. Valsts dro šības iestādes obligātās iemaksas veic, kā arī valsts drošības iestāžu darbiniekiem pakalpojumi tiek piešķirti saskaņā ar attiecīgajiem normatīvajiem aktiem, ciktāl šie noteikumi nenosaka citu kārtību.

3. Ja dienesta laikā tiek mainīta darbinieka identitāte, valsts drošības iestādes ziņojumos par obligātajām iemaksām personas kodu, vārdu un uzvārdu aizstāj ar piešķirto identifikācijas kodu.

4. Tiesības strādāt ar valsts drošības iestāžu dokumentiem, kas attiecas uz obligāto iemaksu veikšanu, ir tikai Valsts ieņēmumu dienesta slepenības režīma nodrošināšanas struktūrvienības (turpmāk — slepenības struktūrvienība) darbiniekiem, kuriem ir otrās kategorijas speciālā atļauja pieejai slepeniem valsts noslēpuma objektiem.

5. Tiesības strādāt ar valsts drošības iestāžu dokumentiem, kas attiecas uz pakalpojumu piešķiršanu, ir tikai Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (turpmāk — Aģentūra) slepenības struktūrvienības darbiniekiem, kuriem ir pirmās kategorijas speciālā atļauja pieejai sevišķi slepeniem valsts noslē puma objektiem.

6. Valsts noslēpuma aizsardzības prasības tiek ievērotas, kā arī slepenības režīma un sevišķās lietvedības noteikumi attiecībā uz valsts drošības iestādēm un to darbiniekiem tiek ievēroti saskaņā ar normatīvajiem aktiem par valsts noslēpumu.

7. Valsts drošības iestādes un to darbinieki ar obligāto iemaksu veikšanu saistītos jautājumus kārto Valsts ieņēmumu dienesta slepenības struktūrvienībā, bet jautājumus, kas saistīti ar pakalpojumu piešķiršanu, — Aģentūras slepenības struktūrvienībā.

8. P ēc dienesta vai darba tiesisko attiecību pārtraukšanas valsts drošības iestādē:

8.1. ziņas par veiktajām obligātajām iemaksām no Aģentūras slepenības struktūrvienības tiek nodotas Aģentūras filiālei pēc darba devēja juridiskās adreses;

8.2. jautājumus, kas saistīti ar pakalpojumu piešķiršanu, persona kārto Aģentūras filiālē pēc savas dzīvesvietas;

8.3. valsts drošības iestāde iesniedz Aģentūras slepenības struktūrvienībā izziņu, kurā norādīts darbinieka identifikācijas kods, personas kods, vārds un uzvārds, ja dienesta laikā ir mainīta valsts drošības iestādes darbinieka identitāte.

9. Valsts drošības iestādes līdz 1999.gada 1.aprīlim iesniedz ziņojumus par obligātajām iemaksām laikposmā no 1996.gada 1.janvāra līdz 1998.gada 31.decembrim atbilstoši normatīvajiem aktiem, kas regulē obligāto iemaksu veikšanas kārtību.

10. Noteikumi stājas spēkā ar 1999.gada 1.janvāri.

 

Ministru prezidents G.Krasts

Labklājības ministrs V.Makarovs

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!